wyszukiwanie zaawansowane
95 wyników w czasie 257 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: a gdyby nie było jaj ?

loppe napisał: > > No i gadaj tu z kobietą! No widzisz, loppe, taki Niemiec np. raczej by tak nie powiedzial, bo inaczej wychowany albo by by sie nie odwazyl ze wzgledu na poprawnosc polityczna:)

Re: a gdyby nie było jaj ?

ktos obcy skrytykowal Polske. A syn czasem mowi: "no tak, mama jak zwykle mowi "bo w Polsce to jest tak i tak i to i to". Juz mu wyjasnilam, ze mowie o Polsce, bo tam sie wychowalam, tam sa moje fundamenty, tam spedzilam dziecinstwo wiec o czym mam mowic:) Ja po prostu mam troche porownania i dlatego

Re: tak na marginesie, bo mi sie przypomnialo

hello-kitty2 napisała: > A nie byl przypadkiem fajnie zbudowany i fajnie plywal? :-) No plywal fajnie ale budowy, oprocz ramion do konca nie widzialam, bo w wodzie byl. Ale gdyby nie ten dzieciaczek w tym pontoniku przed nim to bym w ogole na niego uwagi nie zrocila. Taka jest prawda. A

Re: Opiekuńczy ojcowie sami się kastrują ?

hello-kitty2 napisała: > > W sensie: pogodzilas sie juz z brakiem seksu? Ja zasadniczo tak. Kitty, no przestan wmawiac ludziom, ze po 40 stce to juz seksu nie ma i nigdy nie bedzie:)) > Ha! Tez o to pytam. W watku obok Kaizer odpowiedzial: "tylko że dobrze byłoby

Re: Gdyby autorka choć raz poszukała winy w sobie

odlotowy a facet byl dla mnie niezlym kochankiem. Ta sama malolata opowiadala jak to byly jej urodziny, akcja w toku, penetracja a ona do faceta "o nie, zwijaj sie, dzis sa moje urodziny, sobie na to nie pozwole, taka beznadzieja". Ja, lat 40, wielkie oczy, moja tesciowa, lat 70, chyba jeszcze wieksze

Zdjęcia:

Re: „Utrzymanka” a bycie w związku -

A wyobraz sobie co by bylo, gdyby ktoras z Twoich corek bzykal jakis palant, ktory mialby mniej kasy niz ona i w dodatku bylby na jej utrzymaniu:) Tez nadal bylbys dumny, ze taka ambitna i tak sobie dobrze radzi?

Re: Mezczyna gora, a kobieta dolem (?)

Moze kobieta Kutuzowa podobnie jak on, nie chce dzieci. Moze tez w razie czego postapi jak Ty, kitty, dziecko zostawi facetowi, czego ja NIGDY NIGDY NIGDY bym nie zrobila. Sa faceci, ktorzy potrafia odejsc i nie mieszkac z dziecmi na stale, ale tylko je odwiedzac, niektorzy nie potrfia, tak jak

Re: Jak to jest z kontrolą w związku

Moim zdaniem jest duzo prawdy w tym co napisal sabat. Widze to bardzo podobnie. Kutuzow, Ty boisz sie, ze sie uzaleznisz od kobiety, boisz sie, ze Cie wysiudla, boisz sie, ze Cie okradnie, boisz sie, ze przestanie z Toba sypiac a Ty bedziesz bezradny, bo w malzenstwie i bedziesz musial placic na

Re: Stymulacja emocjonalna a intelektualna w zwią

samej? I tak ze wszystkim? To się jednak rodzi bunt, dlaczego > ja mam wszystko w tym domu odpierdzielać, skoro on tez tu mieszka i tez tu bru > dzi. " No dokladnie tak jest. Kazdy musi znalezc swoje rozwiazanie. Niestety w takim przypadku rozwiazan idealnych raczej nie ma;) A zatem od

Re: A czy to nie jest prostsze?

Hmm a ja nie wiem, jakos tak sobie mysle, ze takiemu dziecku z domu dziecka albo z prawdziwej biedy(w kraju 3 go swiata np) lepiej z dwoma "mamusiami" albo dwoma "tatusiami"w cieplym domu z miloscia niz w tym sierocincu albo z pustym brzuchem. No nic nie poradze. Tym bardziej, ze oprocz tego, ze

Re: A czy to nie jest prostsze?

jest w dobrych rekach, jemu wystarczy, ze troche sie pobawi i zadba o finanse i sama swiadomosc "mam rodzine" jest mu potrzebna/podoba mu sie, ale jest jakby "nieswiadomy" swojej roli i tego co traci. Dodam, ze nie wykluczone, ze gdyby tej matki nie bylo, wzieliby sprawe w swoje rece a tak

Re: Brak seksu, a brak erotyzmu w związku ?

która ma ogólny wstręt do jedzeni > a. > Nie sądzicie że dyskutujący mylą i mieszają te zagadnienia? Ewentualnie miesza sie te zagadnienia. Jednak mi wychodzi, ze ludzie tutaj piszacy, zakladajacy watki zazwyczaj skarza sie na brak seksu/za rzadki seks. Mysle, ze latwiej byloby im gdyby

Re: Ja się wiję, prężę, dotykam go, a on... NIC.

Tak, wlasnie, zawsze wszystkiemu winna matka albo kobieta. Mezczyzni pitola o meskich wzorcach i wplywie ojca na synow a tak naprawde olewaja jak sie da, niech sie zona zajmie, juz ona se poradzi a potem sie nazywa, ze jest nadopiekuncza. Co do napletka u maluchow...facet musialby najpierw na to

Re: Ma ochote na seks ale....

"jedna" z nas to jeszcze nie kazda. Zreszta ciesz sie, ze mozesz, bo jestes obok, gorzej by bylo gdyby Cie nie dopuszczala a tylko o Tobie fantazjowala:) A tak, psinco o kim fantazjuje, wazne, ze to CIEBIE dopuszcza;))

1 2 3 4 5 6