wyszukiwanie zaawansowane
39 wyników w czasie 167 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Bo ja taka sliczna...

masturbuje i jej opowiada co ma nieladnego. O jej podnieceniu nic nie ma, co jej zreszta po tym, ze jest podniecona jak on jej bzykac nie chce. Jak dla mnie jest roznica miedzy: nie udaje zachwytu a nie sypia z nia albo sypia z laski na ucieche. Nawet jakby sie zachwycal a i tak nie sypial to by dla wielu

Re: krzywa przegroda najnowszą przyczyną BSWM!

Ach, to nie jest takie proste Sabat. Gdyby facet byl kompletnie do bani na wielu plaszczyznach to by bylo latwo. A tak, pasuje moze w 60%, ale ona te 60% kocha.

Re: Forum o małżeństwie i seksie ale katolickie

Ano, gogol, obie wazne, ale papier to jednak papier, rodzina i jej opinia a a obciach to dopiero jest gratka, tym bardziej, zo Ty bylbys ten skurwiel a nie zona suka. A kochanka, jak to kochanka, tak i tak zna/powinna znac swoj status. Kto by pomyslal, ze jednak to nie super seks (polaczony z

Re: Forum o małżeństwie i seksie ale katolickie

"Jest, choć to inny rodzaj bliskości niż z TJ. Bardzo zdołowała mnie choroba TJ (już jest OK :-) ). Wtedy zadałem sobie pytanie: a co bym czuł gdyby to dotyczyło żony. I wyszło mi, że to samo. Ból, że komuś bliskiemu dzieje się krzywda. I to jest odpowiedz na pytanie czy/dlaczego wybralbys zone

Zdjęcia:

Re: Co wam przeszkadza chlopaki?

I tak sobie pomyślałem, że powinna całować ziemię, że jest kobietą. Przecież z dokładnie takim samym układem cech i miejsca w świecie, gdyby była mężczyzną, to jej wartość w oczach kobiet byłaby równa zeru. A tak, nie starając się zupełnie i nie dbając o siebie, wciąż może liczyć na zainteresowanie

Re: Sporo prawd... Czego faceci chcą WIĘCEJ !

"Wcale tak nie jest. Kto ma przewagę widać po 2-3 spotkaniach. Ja mam przewagę odkąd jesteśmy razem, a wtedy ja byłem studentem, a ona licealistką. a o przewadze jej atrakcyjności pisałem wiele razy." Ty masz przewage, Marek? Wydaje Ci sie! Gdyby Ela Cie wywalila z domu, chlopie, to jest

Re: Sporo prawd... Czego faceci chcą WIĘCEJ !

. Dlatego napislam, ze relacje damsko meskie, milosne nie sa wcale takie jednoznaczne jak by sie wydawlao a pozory myla. To inne relacje niz w robocie, z szefem czy w firmie zazwyczaj. Zle by bylo gdyby tak nie bylo, moim zdaniem.

Re: Morrison rozgryziony ;-)

Kitty, bo ten kolega Cie widzial w realu i zwyczajnie bierze sprawy w soje rece, a noz sie uda, bardzo dobra strategia. Na co ma czekac, az sie zestarzeje? Po drugie gdyby Ci sie zajepodobal to bys na grilla poszla, taka jest prawda. A ze Ci sie nie podoba...ale przynajmniej spobowal.

Re: zakochanie wymaga wyłaczności

A Ty cywilnie slubowales? Dla mnie i tak najbardziej sie liczy co ludzie sobie obiecuja i jak sie umawiaja. Nie watpie, ze swingujacy sa zadowoleni i szczesliwi, ja do nich nic nie mam. Ale sama za duzo mysle, co bedzie gdy... wiec nie dla psa kielbasa, sie nie nadaje. No chyba wlasnie, ze by mnie

Re: inny seks

"ja sie boje czegos innego...ze mi sie spodoba tylko tak i ze to bedzie sie rozkrecalo coraz silniejsze bodzce i co sie wtedy stanie z tym zwiazkiem jesli oboje odkryjemy w sobie ta mroczniejsza strone albo ja odkryje a on nie. Fajnie by bylo gdyby oddzielic sex od reszty tylko nie wiem czy to sie

Re: Synowie Dulskiego i dominującej matki ...

"Odnosnie gwalcicieli, troche off top ale pozwole sie tu podlaczyc, gdyz ostatnio wreszcie zrozumialam dlaczego w krajach muzulmanskich babki chodza w tych burkach." Wlasnie to jest ten problem, bo gdyby oni tak nie pilnowali tej kobiecej seksualnosci, nie narzucali tego porzadku ubraniowego i

Re: no i sie skonczylo

"Jasne, "przydarzylo sie". A gdyby sie nie przydarzylo, to lepiej taplac sie w blocie do usranej smierci, tak ? Panuje powszechna apoteoza zycia w stadzie. Jak jestes sam, to na pewno placzesz w poduszke z samotnosci. No i glupio tak zyc w pojedynke przeciez, bo to ten drugi czlowiek ma nam dac

Re: no i sie skonczylo

to nie jest tak latwo, ze dla wszystkich ta sama rada, bo okolicznosci sa inne a zatem... Chcesz motywowac krucha, zeby popracowala nad jakoscia zwiazku gdzie szkoda czasu i pieniedzy na dojazdy? No ewidentnie im nie po drodze. Jedenemu odpowiada zwiazek na odleglosc, drugiemu nie, to jest rzecz

Re: Pożądanie, aborcja, obłuda

"tak właśnei twierdzi KK..jak Bóg dziecko da to i na dziecko da. Gdyby tak było, to w rodzinach wielodzietnych nie byłoby biedy, dzieci nie byłyby zabijane po urodzeniu, zostawiane w reklamówkach, szpitalach. To bzdura dla klasy średniej" No ale tutaj jest pierwsze czy jedyne dziecko, wiec

Re: Parenting Taboos

przetrwal gatunek. I zdarzaja sie im wpadki, ciaze nieplanowane itd. W dodatku do odwaznych swiat nalezy a kto nie ryzykuje nie ma szansy na wygrana. Co z tego, ze tylu sie rozwodzi, co z tego, ze podobno jest tylko 10% udanych malzenstw, jak ja stwierdze: nie obchodzi mnie to. Mnie sie uda! Tak mysli sporo

1 2 3 4