wyszukiwanie zaawansowane
260 wyników w czasie 213 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: GDYBY ks. Henryk J. powiedział wczoraj tak..

ayran napisał: > kataryna.kataryna napisała: > > > Znaczy pomyliłeś ze mną? > > A skąd to przypuszczenie? Sądzisz, że działasz mi na nerwy? Nie wiem ale zawsze jak mowa o działaniu na nerwy jestem skłonna brać to do siebie. Chociaż teraz przyszedł mi do

Re: PS.

ayran napisał: > Przyznać muszę, że to trochę głupie uczucie stawac w obronie księdza J. Trochę głupie ale faktem jest, że chyba tylko on (i może jeszcze Rydzyk) może liczyć na takie rozdmuchanie tej sprawy w oparciu o tak cienkie dowody. Przecież gdyby coś podobnego pani

Re: TAK Z CIEKAWOSCI PYTAM.

Gość portalu: MACIEJ napisał(a): > Gdyby samoobrona wprowadzila pod dyskusje do Sejmu wniosek o zniesienie > obowiazku mgr dla wojtow i ich zastepcow,TO JAK BYSCIE GLOSOWALI? Zdziwiłabym się, że był wymóg magistra dla wójta i zastępców. Jest taki wymóg?

Re: TAK Z CIEKAWOSCI PYTAM.

Gość portalu: t1s napisał(a): > kataryna.kataryna napisała: > > > lupus.lupus napisał: > > > > > Nie ma. > > > > > > Tak też mi się zdawało. Zresztą i tak nie wiem do czego zmierzało pytanie > > Macieja, a jeszcze bardziej

Re: A taki mial byc przyjemny nastroj

" bo normalni ludzie raczej nie będą ciągnąć do forum gdzie co któryś wątek jest o tym, że Oszołom głupi a Kataryna qrwa. I nie będą chcieli debiutować wiedząc, że i o nich jakaś Eva czy Waldemas tak napiszą, nie mająć ciekawszych tematów. Więc jeśli Oszołom zachwaszcza, to tacy jak Ty są jak

Re: do Kataryny

nadaktywność innych najczęściej narzekają osoby które same są na forum dość bierne (nie piję do Ciebie), różni ludzie, których aktywność sprowadza się do czytania i pisania od czasu do czasu kto według nich pisze za dużo lub nie tak. I to mnie drażni, bo gdyby postulaty narzekaczy się spełniły, na

Zdjęcia:

Re: Gdyby Racja miala takie media jak LPR za rok

Gość portalu: Ciekawy napisał(a): > Znowu w ryzach intelektualnych ambonisty pozostalas ? Głupio tak w nieskończoność powtarzać własne dowcipy. Zwłaszcza jako substytut argumentów. Nie naleze akurat do > Racji, jak to sugerujesz. A gdzie ja to sugeruję

Re: Gdyby Racja miala takie media jak LPR za rok

: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=13452891&wv.x=2&a=13456269 > i z tacy KK. Nie ma chyba przeciwwskazań, żeby racjowcy też się zrzucali na swoja kanapową partyjkę. To ze ma poparcie tylko wsrod starcow jest najlepszym dowodem > utrzymywania sie autorytetu KK wylacznie wsrod starych Polakow bojacych sie > smierci. Tak

Re: no tak, to jest ten sam

Rodzina Zmarlego a Prezydentem Walesa.Tak > kaze postepowac protokol dyplomatyczny. Tak z pewnością właśnie było. Chyba nikt nie sądzi, że Kwaśniewski łaskawie "oddał" Wałęsie swoje zaproszenie, tez słyszałam, że Reagan sobie dokładnie rozplanował uroczystości żałobne. A Wałęsa nie

Re: A co z chłopcami Gazeto?

dodatkowo obciążać społecznie tych wszystkich chórzystów. Jakby i tak nie mieli > > dość po tym wszystkim, co ich spotkało. Personel medyczny ani Gazeta nie mogly w tej sprawie skorzystac z posrednictwa prokuratora. Takie prawo. Nawet gdyby prokurator wiedzial, nie moglby nic zrobic

Re: A co z chłopcami Gazeto?

gwalcone, bo tak by przeciez bylo. Jako zarazona chcialabym miec prawo do tajemnicy, jako potencjalna ofiara - prawo do informacji.

Re: A niech go sobie lansują, zły nie jest

leszek.sopot napisał: > Jeżeli miałby być to kandydat lewicy, to czemu nie. Niech go sobie wystawiają > jako ewentualnego kandydata. Gdyby udało mu się zostać tym kandydatem i wygrać > wybory, to byłoby i tak lepiej niż gdyby prezydentem został np. Oleksy. No tak, w

Re: A niech go sobie lansują, zły nie jest

miesięcy temu, że możliwe jest, że PO nie wystawi kandydat > a > i poprze Kaczora (tak mi się przynajmniej wydaje). Poza tym nie wiadomo, kogo > wystawi SLD (ja nadal nie wykluczam Kwasniewskiej). Kataryna przedstawiała tu > jakiś czas temu wyniki sondaży z róznymi wariantami co do

Re: Logika a'la Rokita

. > > > Naprawde podziwiam to skojarzenie Lizuta z Zomowcem, Frasyniukiem i z > zoologicznym antykomunizmem:) > Ja mam chyba niedostatki z logiki:( Chyba tak, bo skrót myślowy był z tych prostszych. A nie chcę Cię obrażać łopatologicznym wykładaniem o co mi chodziło. -- "Gdybym miał

Re: z Monty Pythona:)

, alkoholizmem czy narkomanią tak jak to jest np. w przypadku Wildsteina. Jeżeli nawet w chwili obecnej nie ma danych świadczących o takim prowadzeniu się jak Wildstein, to można je zaaranżować." I siedzi taki gó..arz Lizut koło niego i moralizuje, a potem wraca na Czerską i ma tam Maleszkę. Śmiech na

A dlaczego właściwie "zło się dokonało"

A właściwie dlaczego Gazeta uważa, że "zło się dokonało"? Jakie "zło"? To, że nie przeszedł raport namaszczony przez Gazetę jako najlepszy? A co, lepiej byłoby, żeby przeszedł raport Anity lub nie przeszedł żaden? Według Wyborczej lepiej byłoby utopić sprawę? Tak boli, że jest wniosek o TS

Re: Czytaliście wywiad z Gadzinowskim?

rozkład głosów nad raportami, w pierwszym głosowaniu "SLD nie głosowało" ale za to już w ostatnim głosowaniu SdPL "głosowało przeciwko obu raportom". A jak SdPL głosowało przeciwko obu raportom, skoro nie było takiej możliwości? Ano tak, że nie głosowało wcale (tak jak SLD w pierwszej turze). Ale

Re: Ile szkol wybudowano w PRLu, a ile w RP ?

Gość portalu: Ciekawy napisał(a): > Gdyby panstwo nie doplacalo z budzetu, czyli z podatkow dziesiatkow miliardow > PLN do koscielnego interesu, Dziesiątki miliardów! To jednak zdobyłeś jakieś dane, bohaterze! A te dziesiątki (jesteś pewien, że nie setki) miliardów to

Re: Ile szkol wybudowano w PRLu, a ile w RP ?

potrafisz myslec to zrozumiesz, > budzet panstwa zostal uszczuplony o kwote zwolnien podatkowych. Jakie one byly > duze, nie wiem. Statystyki dot. kosztow KK w RP sa tajne, jak za PRLu PZPR i > Kremla. A próbowałeś kiedykolwiek się czegoś dowiedzieć czy tylko sobie tak narzekasz? Bo

1 2 3 4 5 6