wyszukiwanie zaawansowane
233 wyników w czasie 287 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: a gdyby tak zamknąć forum Gazeta pl

monhen napisała: > ten dzien jest wolny nie po to zeby redakcja sobie go spedzala jak chce, toz to > > co mowisz o pomste do nieba wola Nie rozumiem o co Ci chodzi.

Re: a gdyby tak zamknąć forum Gazeta pl

nie porodówka, która musi pracować na okrągło, większość z nas ma jutro wolne i powinniśmy uszanować prawo redakcji do spędzenia tego dnia tak jak chcą. Nic się nie stanie jak forum na jakiś czas przestanie działać, to nie jest artykuł pierwszej potrzeby.

Re: A tak w ogóle

> francuskiego, Aleksander Kwaśniewski musi bez przerwy swój autorytet, że nie > powiem majestat, budować. Nie widzę zaś na to innego sposobu, jak pozostawanie > na pewnych wyżynach, gdzie nie dociera ujadanie." Tak, to jest ładne :) Ciekawe czy na te wyżyny gdzie nie dociera ujadanie, dociera

Re: BRONIŁBYM WILDSTEINA GDYBY...

nadal pracuje w Wyborczej. A Wildstein już > nie > > pracuje w Rzepie. > > Kataryna, czy Ty się dobrze czujesz? Chcesz stwierdzić, że Gazeta mści się na > Wildsteinie za to, że zdemaskował Maleszkę jako esbeka? Naprawdę tak myślisz? A co, może poszło o głupią listę

Re: BRONIŁBYM WILDSTEINA GDYBY...

tych wszystkich oficerów i szeregowców S > B, zatrudnionych tam na etacie - bo to ONI przymuszali ludzi do ześwinienia się > . > > lista TW też - ale w drugiej kolejności. Pod tym względem Wildsteinowi nie można nic zarzucić, nikt tak jak on nie starał się o

Zdjęcia:

Re: tak czy siak...

il_siciliano napisał: > Na jakiej podstawie tak sadzisz? > Że KWASNIEWSKI powiedzial o kontynuacji? > > Gdyby powiedzial o tym TUSK, to bym rozumiał Twoj niepokoj. A tak... coś za ufn > a > jesteś wobec Kwasa... Nie chodzi o Kwasa tylko o Tuska. Choć o

Re: tak czy siak...

strajker napisał: > Przywódcy to: Rokita, Lech i Jarosław! Zdaje się, że będą musieli poczekać > jeszcze dłużej, a bardzo prawdopodobne, że się już nie doczekają :-( Oczywiście, że się nie doczekają. Nawet gdyby powstała koalicja (w co już nie wierzę) to prezydent Tusk w

Re: Co by bylo gdyby nie zwolnil?

by nie podwazylo wiarygodnosci Rzepy? > > Zreszta nie tylko obecny naczelny, ale i poprzedni ma taka sama opinie o > > Wildsteinie. > > A fe, Leszku, jak możesz im psuć zabawę wykazując, że gdyby Łukasiewicz był > naczelnym też by Bronsteina na zbity pysk wywalił

Re: Może i tak będzie

karlin napisał: > Ale zdążyłem już zauważyć, że przedtem też pisałaś, że Kaczyński nie ma szans:) Tak, bo wcześniej też nie wierzyłam w szanse Kaczyńskiego. Nigdy w nie nie wierzyłam a teraz nie wierzę tym bardziej. U nas ciągle 2/3 ludzi uwielbia Kwaśniewskiego i gdyby

Re: Gdyby miała, to Giertych by o tym wspomniał:)

michal00 napisał: > Gdyby byl cwany (a jest cwany) , to majac ksera nie powinien o tym gadac. > Lepiej poczekac, az Cimoch ewentualnie przekona Barcikowskiego do podmianki, a > potem znienacka wyciagnac ksera. Tak jak asystentka wyczekała aż Cimoch zezna pod

Re: Gdyby miała, to Giertych by o tym wspomniał:)

przekona Barcikowskiego do p > odmian > > ki, > > a > > > potem znienacka wyciagnac ksera. > > > > > > > > Tak jak asystentka wyczekała aż Cimoch zezna pod przysięgą o swoich akcja > ch i > > urządzi konferencję

Re: Rokita: Rzeczy nie idą tak, jak iść powinny

bush_w_wodzie napisał: > mnie sie zdaje ze wspolrzadzic mozna tylko wtedy gdy akceptuje sie program > rzadu. rzadzic mozna tylko wtedy gdy koalicja jest koalicja autentycznych > partnerow a nie taktycznym aliansem wrogow Też mi się tak wydaje. Tym bardziej się dziwię, że

Re: co nie tak z tekstem w DF?

plopli napisał: > kataryna.kataryna napisała: > > > Ja ją nazywam hieną, z tego najgorszego gatunku hien cmentarnych, bo nie > > zawahała się przed opublikowaniem tego tekstu przed pogrzebem a jak nieda > wno > > napisali Helena Łuczywo i Paweł

Re: kataryna - co z Twoim blogiem?

tylko spodoba, ale dlaczego uważasz "że to było głupie"? Podpisuję się pod wszystkim co tam napisałam (oraz pod tym co Ty napisałeś pod artykułem) a głupio mi się zrobiło, że może to co się stało nie usprawiedliwia tytułu (zresztą moja pierwsza myśl po przeczytaniu tego artykułu była tak

Re: Dlaczego Tusk tak bardzo boi sie Leppera?

lodzie bo nie będzie miał już na czyje głosy liczyć. Nie mam złudzeń, że nawet gdyby PiS odwołał Leppera z marszałka, nic by to nie zmieniło. A na miejscu Tuska dałabym sobie spokój z tymi aanturami o Leppera bo może się obrócić przeciwko niemu jeśli Lepper będzie kontynuować lobbowanie za

1 2 3 4 5 6