wyszukiwanie zaawansowane
130 wyników w czasie 488 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: a gdyby się upił Kaczyński?

wtedy gdy się bali Kwaśniewskiego krzyczeli tak jak dzisiaj?

A tak zupełnie na marginesie

Na przykładzie tej sprawy widać jak bardzo mści się zwlekanie z otwieraniem archiwów. Gdyby ta sprawa wypłynęła na początku lat 90-tych, jeszcze za życia Kuronia, można by ją szybko przepracować jakąś ostrą dyskusją w której można by skonfrontować różne sprawy. A teraz już nie ma jak. I tak

Re: Maleszka już dawno tutaj nie mieszka

czego. It > p. > > > > A jakie to ma, do cholery, znaczenie, co by powiedział Maleszka? Nawet, gdyby p > otwierdził, że > naprawdę tak wtedy uważał? A nawet, gdyby ględził, że do dziś tak uważa (co jes > t zresztą, jak się > zdaje, niemożliwe

Dymisja Marcinkiewicza - a może było tak? (początek wątku)

wybadać swoją ewentualną pozycję w Platformie gdyby spróbował wyjść z PiSu (do PO lub swojej własnej partii). Niestety, zostaje przyłapany przez media. Jarosław Kaczyński dowiedział się o spotkaniu z mediów i zrozumiał, że jeśli coś takiego Kazik trzymał w sekrecie to znaczy, że nie można już mieć

Zdjęcia:

Re: A tak w ogóle to wierzę Gilowskiej

, > ale klocki tak się jakoś układają. Wolałabym, żeby w tej sprawie przynajmniej Kurtyka pozostał czysty.

Re: A tak w ogóle to wierzę Gilowskiej

. > > > Musiał zrobić by PiS, w skrócie mówiąc, zachował twarz. Zasada domniemania > niewinności, a to z tą zasadą mamy do czynienia w przypadku Zyty, została > zepchnięta na plan dalszy. Bzdura. Gdyby prokurator postawił jej zarzuty też obowiązuje? > Z dymisją można było choćbyu

Re: Oni jako goście nie byliby źli, gdyby..

z góry wiadomo, że to będzie jałowy spór. I taki był celi Lisa, żeby w > taki sposób ustawić spór. Ale za to to z tego programu a nie z wczorajszego Latkowskiego będzie jutro relacja w Gazecie w cyklu "W telewizji pokazali".

Re: Marcinkiewicz postępował tak jak należało...

> > Marcinkiewicz. Nie rozumiem jak możecie mysleć, że powinien postępować > inaczej. > > Przecież to by było kolesiostwo czystej wody. Tak postępował Miller z Sobotką! Oczywiście. I gdyby to samo zrobił Marcinkiewicz to by się podniosło larum, że trzyma w rządzie ministra z problemami

Re: Dlaczego PiS załatwi Zytę

Rokity o spisku PiSu. Gdyby mi to ktoś wytłumaczył dorzuciłabym może jeszcze jedno pytanie. Dlaczego Tusk i Rokita, którzy tak się awanturowali o Zytę nie skomentowali ani słowem tego co ona i Kruszyński znaleźli w teczce jak już do niej zajrzeli? Przecież to dopiero był powód do kontynuacji ataku

A Kuczyński

A czy Kuczyński przyjmie? Bo też ma dostać. Ciekawe czy ktoś jesczze będzie bredził o tym, że Kaczyński odznacza swoich. Ciekawa jestem czy Milewicz i Kuczyński wykorzystają jakoś okazję. Moim zdaniem Milewicz raczej przyjmie order ale Kuczyński by mnie zaskoczył gdyby przepuścił taką okazję

Re: A jeśli Grass

intelektualistów, którzy tak bezczelne stwierdzenie świętej prawdy uznali za przejaw nieopisanego prymitywizmu i faszystowskiej mentalności. Na szczęście udało się jakoś niemiły zgrzyt załagodzić, a obdarzonego nadmiernie wyostrzoną pamięcią Kubańczyka, jako w oczywisty sposób niezrównoważonego, więcej już na

Re: a wie co oznacza krzywoprzysięstwo?

Balcerowiczowi nic za to nie zrobi, tak jak nie zrobił Belce. Ale to nie znaczy, że Balcerowicz przed komisją nie skłamał ściągając problemy na swoją i swojej sympatycznej żony głowę. Zachował się jak dureń bo nie byłoby żadnej sprawy gdyby się nie zachciało mu popisywać. Szkoda mi Ewy Balcerowicz w tym

Re: Trwa kongres PiS a TVN24 wpuszcza na antenę

Ja myślę, że TVN jest ostentacyjnie propisowska. Gdyby popierała Platformę nie relacjonowałaby dwa tygodnie temu tak obszernie tego co się na kongresie PO przytrafiło nieszczęsnemu Niesiołowskiemu.

1 2 3 4 5 6