wyszukiwanie zaawansowane
84 wyników w czasie 149 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A, jeszcze to Ci kupiłem...

Istotnie, gdyby nawet zalozyc, ze taki czyn jest 'usprawiedliwiony' przy malej kwocie, to mysle, ze bylaby to kwota rzedu 5-10 PLN, a kwota rzedu 100 to to samo niemal co 150, ten sam rzad. Oczywiscie, dla Zygmunta solorza byloby to moze 10 000 PLN, ale mowimy tutaj o przecietniakach (chyba).

Re: A, jeszcze to Ci kupiłem...

', rozumiem, gdyby dokupil jedna tania rzecz, albo gdyby dokupil i sam zaplacil, albo gdyby zadzwonil z apteki i zapytal 'a moze jeszcze dokupic ci X i Y' ale tak bez konsultacji wjechac z lekami za 150 PLN? A z tym drzwiami to juz smiech w ogole, choc znalem kiedys nieco podobna sytuacje, kumpel szukal

Re: ... troll, a może animator kultury - forum?

zycia. Moze byc tak, ze zaklada sie watek z ciekawosci 'co by bylo gdyby' albo ktos moze pytac o sprawe dotyczaca znajomego albo o ktorej przeczytal w gazecie. Intencja jest chyba to, czy pytajacy szczerze pyta, czy tylko maci aby sie posmiac, pewnosci nigdy nie ma, ale tak jak z tymi papierosami

Re: foch a obrażenie sie ...

drugiej osoby, jest to pejoratywne zakwalifkiowanie czyjejs reakcji, no bo przciez foch to cos zlego, wstydliwego? Tutaj na forum zderzaja sie dwie teorie, jedna taka 'zdroworozsadkowa' a druga 'buddyjska', wedlug pierwszej obowiazuja pewne normy /zasady/tradycje i zlamanie ich skutkuje prawem do

Zdjęcia:

Re: A ja myslę, że zależy także od odbioru przez

rzeczy nie wrzuca. > > Innym wyjściem jest zablokowanie możliwości komentarzy pod zdjęciami. Blokowac wszystkich z powodu jednej osoby? Nie wiem. > Nie, wszelki "odwet" nie jest akceptowalny. Dużo lepiej byłoby gdyby dziewczyna > napisała wprost koleżance (i tylko jej

Re: A ja myslę, że zależy także od odbioru przez

baba67 napisała: > Ja nie mam zadnych watpliwosci ze byla to autoironia.Zestawienie Adonisa z osob > a z brzuszkiem i lysinka to zacheta do uwag "jak odmlodniales i wypiekniales"? > Ja nie wiem o co Ci chodzi, chyba autoironia jest Ci obca skoro tak dalece tego > nie czujesz

Re: Czy to wielka kultura czy norma

szybko wycofac, a pierwszy nie obrazic sie. Gdyby na ktoryms etapie pojawila sie jakas neurotyczna duma i albo jeden by sie zapieral, ze dowcip byl przedni, albo drugi rzucil sluchawka urazony, bylobyu po dziecinnemu, a tak bylo po doroslemu i to wlasnie mi sie spodobalo.

Re: Czy to taboo zaprosic na randke 15 lat mlodsz

maggpie napisała: > Chyba nie:) Ale lepiej uderzać do fryzjerek;) No z fryzjerka latwiej pogadac, od slowa do slowa, wyciagnac jakies info i wyczuc, czy chtna, a w sklepie miedzy skanowaniem produktow to ciezko tak wlasnie wybadac grunt. Gdyby to byl podobny wiek, to mozna uderzac

Re: Ofiary toksycznych matek...

ich. Mowiac prosciej- taki ktos zmusza innych, by z nim 'byli', bo wierzy, ze inaczej by uciekli (gdyby dac im wybor). Troche jak wladza totalitarna, ktora odbiera paszporty. Mowie o checi kontroli i dominacji. Toksyczne zachowania nie musza byc tak skrajne, moga rownie dobrze byc kompensacja

Re: Ofiary toksycznych matek...

ja bym sie zachowal, gdyby ktos, kogo lubie popelnil taki blad, a jak gdyby ktos kogo nie lubie popelnil taki blad.

Re: płatność za opuszczone sesje?

Coz, gdyby sesja trwala 15 min to byloby latwo zapchac dziure, tak jak u okulisty czy dentysty jak sie odwola wizyte to nic wielkiego, a tutaj jak godina zleci to i strata powazniejsza. Jak 2 czy 3 dni przed to nie powinno sie placic, jak mniej niz 24 to zalezy- mysle, ze elastycznie, jak kogos na

Re: Teoria 'cienia' i poglady polityczne

się z nich możesz śmiać ze sobą samym. Ha, a widzisz jak to boli? Lekcja dla kolegi. Choc z asertywnosci musze postawic piatke;) A nawet pozwole sobie uzyc na przyszlosc, gdyby zaszla taka potrzeba:)

Re: Teoria 'cienia' i poglady polityczne

lifeisaparadox napisał: > kropidlo5 napisał: > > > Ha, a widzisz jak to boli? Lekcja dla kolegi. > > Choc z asertywnosci musze postawic piatke;) > > A nawet pozwole sobie uzyc na przyszlosc, gdyby zaszla taka potrzeba:) > > Boisz się takiej

wypominanie- skad? (początek wątku)

- wypominacze maja ja dosc niska widac. Chec kontroli? Chec posiadania przewagi? Chec przymilenia sie? Szczegolnie irytujace jest to, gdy ktos sam oferuje pomoc czy rzecz materialna, a potem kilkakrotnie przypomina 'a ja to ci dalem to' wasciwie czesto nawet bez specjalnego celu, tylko tak aby wypomniec

Re: wypominanie- skad?

No fakt, zycie w takiej konstelacji musi byc dosc trudne, bo to ciagle obijanie sie o dwie sciany, z jednej strony narzucana pomoc i dyrygowanie, a z drugiej jakies wsplczucie i wstyd przed odrzuceniem tej nawet niechcianej pomocy, to troche taki jakby szantaz emocjonalny, choc pewnie niezamierzony

1 2 3 4 5 6