wyszukiwanie zaawansowane
58 wyników w czasie 277 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

o, taka wypowiedz

pokazuje dokladnie to, o co mi chodzi: srajdusbajdus 4 dni temu Oceniono 3 razy 3 "Zauważyłam, że te supermamy wśród moich znajomych najczęściej mają do dyspozycji babcie. Gdyby tylko miał się kto zająć moim dzieckiem, też byłabym super. A tak aby zająć się chorym dzieckiem to ja musiałam

Re: marzy mi się prawdziwy feminizm

> Yhy, a jak się ma to do matek niepracujących zawodowo, które nie zarabiają? Wyd > atki ponoszone są za pieniądze zarobione przez męża. Mówimy o sytuacji obecnej, tak? Jeśli żona jest w domu z dzieckiem, a pan pracuje, to żona też zazwyczaj obsługuje dom, czyli pranie i gotowanie panu

Re: Taka oto sytuacja

> pani swoje działania motywuje chęcią, by rodzeństwo żyło na takim samym poziom > ie > uważacie zachowanie za prawidłowe czy potępiacie? a gdyby sytuacja była odwrotna (i w sumie nigdy nie wiesz, może się odmienić) - pierwszy mąż bez forsy, płaci alimenty symboliczne, a drugi

Re: Taka oto sytuacja

No wisz, taka interpretacja się o tyle narzucała, że można wyczuć, po której stronie stoisz, a przecież obie mają swoje racje jeśli tacie taka sytuacja nie odpowiada, to może coś zrobić, żeby to zmienic, a najwyraźniej nie robi, co jest solą w oku jakiejś innej kobiety (Ciebie). Co nie zmienia

Re: No i referendum nie będzie :-)

demonii.larua napisała: > Nie, gdyby wygrał rozsądek garstka +/- 230 luda wzięłaby pod uwagę głos miliona > . > A tak pokazano obywatelom wielkiego faka, a jaśnie Tusk pokazał wszystkim kto t > u rządzi :F oj wzieliby, gdyby w pytaniach referendum bylo "czy jestes za tym

Zdjęcia:

Re: kobieta starsza niz jej partner

to zależy, ile mają lat. Powiedzmy, ona - 44 a on - 36 to nie będzie aż tak odczuwalne, ale kiedy ona miała 20 lat, to by poszła siedzieć, gdyby się za niego brała.

Re: Sznurówki już wysłałyście...?

incubus_1 napisała: > A co to ma wspólnego? > > Uważasz, że pani z reportażu nie zasługuje na ostracyzm? Bo moim zdaniem tak. I > gdyby jeszcze miała na tyle wstydu, żeby znaleźć pracę z dala od dzieci, gdyby > miała wyrzuty sumienia, gdyby w jakikolwiek sposób starała

Re: Wolny związek czy ślub. Po co nam właściwie p

to fantastycznie, a gdyby tak na ten oiom przyszedl twoj szef, agent ubezpieczeniowy c zy dawny wielbiciel, ktorego nie znosisz i pod pretekstem bycia niemężem powyciągaliby informacje, ktore mogliby uzyc przeciwko tobie czy porobili ci zdjecia albo w ogole podjeli jakas decyzje nt. twojej terapii

Re: Ja już nie mogę jej czytać

tak, to wszystko prawda, co do konsekwencji tych wyborów, ale gdyby Sroda rzeczywiście była feministką, to raczej by szukala sposobu na to, by ten wybór nie był uzalezniająco-skazujący. Bo jednak ktoś się tymi dziecmi i domami musi zajmowac, a tylko pewną grupę stac na "pewnę panie do sprzątania

Re: była u nas w firmie sprzątaczka

> I sorry, ale w wywiadzie kierowanym dla kobiet, gadanie o konieczności zapewnie > nia wyższej ściągalności alimentów, to tak jak gadanie do stada zebr, o koniecz > ności ograniczenia polowań na nie przez lwy. Gdyby wywiad był skierowany do męż > czyzn, to tak, powinna ich

Re: Przerzucanie odpowiedzialnośc za gwałt na ofi

lajente napisał(a): > Rozumiem, czy dokładnie tak samo ryzykowne jest pójście z mężem do kina, ja pój > ście po libacji z świeżo poznanym panem do jego chaty. źle rozumiesz, manipulancie, kino jest mniej prawdopodobnym miejscem gwałtu niż dom (czy inna miejscówa bez świadków

Re: Przerzucanie odpowiedzialnośc za gwałt na ofi

dopelnila obowiazku ), a i gdyby pasy cnoty byly w handlu, to i one by weszly w obowiazkowy zestaw kobiety ostroznej i nieprowokujacej.

Re: Brat wrócił i chce remontować górę i dach !!

no tak na logikę to jeśli macie po 50% domu to jeśli sie dołozysz do dachu, to nadal będziecie miec po 50%, a jesli nie masz kasy, to brat bedzie miec powiedzmy 60% a ty 40% (gdyby przyszło do dziedziczenia czy sprzedazy). Czy to dla ciebie lepsze rozwiązanie, czy bardziej sie jednak kalkuluje

Re: Czy można po prostu NIE CHCIEĆ pracować zawod

...? Logicznei rzecz biorąc, większosc pracujących obywateli niewiele wnosi w dobrobyt społeczny, a wielu wręcz mu szkodzi. Przeciez ogromna ilośc tak zwanej pracy i jej efektów jest nikomu do niczego niepotrzebna, a nierzadko szkodliwa - dla społeczeństwa, środowiska...

1 2 3 4 5