wyszukiwanie zaawansowane
58 wyników w czasie 191 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A gdyby tak cerkiwe okradli z ikon

Prawdę mówi.

Re: A gdyby tak cerkiwe okradli z ikon

Ps. Ona zna sprawę. Uwierz. Zna lepiej, niż ktokolwiek tutaj.

Re: A gdyby Wasz facet skrytykował Wasz ciuch, to

Eee tam, odcinana pod biustem wcale nie musi pogrubiać- jeśli nie jest przymarszczana, a na przykład lekko kloszowana. Może byłaś wzdęta czy cuś. Jak masz wątpliwości, to się nagraj kamerką w komórce i sobie na spokojnie obejrzyj. Mój chłop ma gust taki sobie, ja na nim nie polegam, wolę

Re: A kto głosował na PO i już nie będzie?dyby tak

). Ale gdyby tak z Kongresem Kobiet się spiknęły...no dumam se.

Zdjęcia:

Re: zdecydowalybyscie sie na dlugie kp gdyby wasz

JA tam miałam z dwójką. Silni alergicy. Karmiłam długo. Ale też ich uczulałam. I do dziś nie wiem, jak powinno być. lekarze twierdzili, że mam karmić, bo młodszy miał takie ATZ, że żywe rany...A jak odstawiłam od cyca, to się trochę (ale tylko trochę) poprawiło. Czyli: i tak źle, i tak niedobrze.

Re: A o Pieronku było?

bystro, a raz- klepie jak po wódce. Poza tym, co bystrzejsi to albo poodchodzili, albo milczą przezornie (np. Nycz), a reszta odleciała na prawa (polaryzacja, tak widoczna ostatnimi laty w Polsce). A Pieronek się miota. A że nie jest Einsteinem, to mu wychodzi czasem...jak wychodzi. Teraz dołożył

Re: "Trybuna" - nowy dziennik lewicowy

Gdyby Cię obchodziło tyle, co zeszłoroczny śnieg, to być się tutaj tak emocjonalnie nie produkował :-) A kto mówi, że redakcja cokolwiek ignoruje? Aż tak prosto rozumujesz? Riki...

Re: Jak byc dobra matka doroslych dzieci?

A ja nie jestem pewna, czy gdyby moje dziecko zgwałciło dla zabawy i potem zabiło, i nie okazywąło skruchy...ten kaliber zbrodni mógłby przeważyć na nie. Tak sobie gdybam...

Re: I niby gdzieś się doczytała w linkowanych

W dodatku Kurski odebrał sobie prawo do obrony sądowej. Gdyby Urban puścił materiał, to Kurski mógłby go skarżyć, i wtedy Urban musiałby udowodnić, że ma twarde podkładki. A tak, to Urban niczego już nie musi udowadniać, a co mu napluł, to jego.

Re: "Nie bede ginac za glupie idee"

Gdyby tak było, to by społeczności wyginęły. Oportuniści zwiną żagle także wtedy, gdy ich potencjalne działanie nie naraża ich rodziny. Nie wesprą potrzebującego, BO NIE. Bo to wymaga odrobiny wysiłku i odrobiny wychylenia się. a po co tracić premię, a bo szef łypnie złym okiem, a bo coś tam. To

Re: "Nie bede ginac za glupie idee"

Równie dobrze dziecko może mieć pretensje, że matka nie działała i skazywała je tym na życie w takiej, a nie innej, rzeczywistości. A może nawet bardziej, niż równie. gdyby moi rodzice nie działali, miałabym pretensje na pewno. I tak sądzę, że mogli więcej, i oni sami tak sądzili. Powiadam

Re: Jak zwolnić dziecko ze szkoły w czerwcu?

Patrz, a mnie się zdaje, ze to innych ponoszą złe emocje. A racja jest po mojej stronie, bo to ja podejmuję określone decyzje dotyczące mojej rodziny. Nie, nieprawda, że gdyby była płatna, to bym postępowała inaczej. Tak samo. Bo to jest racjonalna decyzja. Nie podałaś żadnych argumentów

1 2 3 4