wyszukiwanie zaawansowane
48 wyników w czasie 204 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Byłoby fajnie, gdyby temat nie został zakrzyc

full cupa i dwa miękkie half cupy, to w całości może mieć nawet tylko 10 modeli w moim rozmiarze, a i tak bardziej mnie satysfakcjonuje, bo szansa, że znajdę coś dla siebie jest o wiele większa. Po co komu sklepy ze wszystkimi rozmiarami świata? Nie lepiej się specjalizować i dawać konkretnemu

Re: Gdyby sklep lovelove24 wiedział jaką burze w

ania.kar napisała: > Im jest chyba na rękę, że wątek się rozwinął. Pierwsza próba ukrytej reklamy te > go sklepu (tak, to ten sam sklep, mimo że występuje pod inną nazwą) napisana pr > zez Anabelikę nie miała żadnego odzewu. > Teraz pozostaje tylko zdecydować czy akceptujemy

Re: Gdyby sklep lovelove24 wiedział jaką burze w

pozytywną reklamę od próby rozgłosu niepokrytego niczym. Ja tam nawet nie spojrzałam, co to za sklep, a klikam codziennie na tyle różnych rzeczy, że nawet spójny profil moich upodobań nie jest możliwy. Sklep musi mieć zresztą problemy skoro konieczna była aż taka nieudolna akcja, to mi osobście wystarczy

Re: To nie do końca tak z tym patriarchatem

konserwatywych poglądach? > Co do podatku, na załączonym skanie formularza podatkowego, tam gdzie trzeba wp > isać dane podatnika, jest napisane "Podatnik, w przypadku małżeństwa - mąż". Tak, bo miałaś formularz dla małżeństw i tam jest taka kolejność. W małżeństwie mamy do czynienia tylko z

Zdjęcia:

Re: Jeszcze trochę, a kupię 75B

madzioreck napisała: Nie są > dzę, żeby Ewa odmawiała sobie świetnego zarobku na tak pożądanym, niszowym towa > rze, żeby za tę cenę zrobić lobbystkom na złość. Nie jestem pewna, czy Ewa Michalak potrafi poprawnie określić czego domaga się rynek. Gdyby zrobiła jakąś szaloną

Re: Jeszcze trochę, a kupię 75B

we wszystkich kolorach, ale jednak > . Ponadto jest jeszcze Aubade. Rozmiar 32e jak najbardziej występuje. Są? To pokaż mi takiego miękkiego halfa u Mimi Holliday. A problemem u Aubade jest, że za taką cenę, to stanik musi podobać mi się stuprocentowo, a one są po prostu czarno- szare z

Re: Wyższe ceny i brak miękkich staników typu HM

kryklu napisała: > E tam, ja ciągle mam nadzieję, że tak wspaniały fason nie odejdzie do lamusa. W > izualnie HM bardziej mi się podoba niż SM, a nabiustnie - jeszcze nie wiem... Upodobania Lobbystek producentka ma w nosie, więc prognozuję, że HM-ów już nie będzie. A gdyby Effuniak

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie: staniki M

Bo to wiesz, czy te modelki faktycznie mają duże biusty? W fotoszopie wszystko da się pomniejszyć, albo powiększyć. A nawet gdyby miały duże biusty, to nie wiesz, czy ten stanik naprawdę tak leży, bo to może być mniejszy rozmiar odpowiednio graficznie poprawiony. Dla przykładu, modelka prezentująca

Re: Jakość zdjęć polskiej bielizny

na mnie leżą :) Oczywiście, bo pomiędzy emocjami, a decyzją jest jeszcze kawałek drogi. Ale sama przyznałaś, że Fantasie podoba ci się bardziej niż Cleo. Więc gdyby Fanasie robiło staniki leżące na tobie tak jak Cleo, to wybierałabyś pewnie Fantasie, a na Cleo nie zwracałabyś większej uwagi. O

Re: Jakość zdjęć polskiej bielizny

kuszenia i mając coś takiego na sobie mam w sobie seks i pikanterię ? I gdyby nawet chodziło tu o seksualne gadżety (może by tak wibratory i żele do intymnego masażu też wprowadzić w sklepie?) to naprawdę macie takich ograniczonych facetów, którzy tylko na widok biustu i tyłka w czarno

Re: Przewlekłe zapalenie gardła/migdałek

> dytowac. No tak, biedna ofiara wrednego spisku. Kopernik XXI-go wieku. ;-) Sprzysięgli się na niego. ;-) > A jednak wielu ludzi daje swiadectwo wyleczenia, nawet raka. No właśnie, że nie, bo gdyby mógł się czmyś takim pochwalić, to opublikował by swój sukces popierając go naukowymi

Re: Przewlekłe zapalenie gardła/migdałek

kontrolii klinicznych. A patent i tak zwykle kiedyś wygasa i rynek zalewają wtedy leku generyczne, o wiele tańsze, bo producent tu tylko kopiuje i zaoszczędził sobie wydatków. Dlatego wielu koncernom farmaceutycznm nie opłaca się nawet szukać learstw do terapii mniej popularnych chorób, wiele na tym nie

Re: Strapgate

pinupgirl_dg napisała: Wiele osób biorących > udział w dyskusji ma zupełnie przeciętne wymiary, chociaż warto zauważyć, że A > merykanki inaczej biorą pomiar pod biustem, nie mierzą się aż tak ścisło, jak m > y. Ale akurat przy Effuniakach nie gra to aż takiej roli, bo ja mam

Re: Skuteczny krem na pojędrnienie/powiększenie b

ktoś, zapewne i tak stosunkowy szczupły, odchudził sobie biust, to na większe cuda liczyć nie może. Chyba, że znowu przytyje. Twój biust po porodzie się nawet powiększył (65F), więc dobry stan zawdzięczasz także zgromadzeniu się w nim większej ilości tkanki tłuszczowej niż miałaś przed ciążą. Gdyby

1 2 3 4 5