wyszukiwanie zaawansowane
51 wyników w czasie 338 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Tak jestes jawnym zamordystą :O)

a000000 napisała: > Snajperciu, zastanawiam się czy faktycznie nie rozumiesz, czy tylko sie tak prz > ekomarzasz... > > Nie istnieje PRAWO DO zawarcia związku małżeńskiego. Gdyby takie prawo istniało > , to na przykład taka stara panna, która kandydata nie znalazła

Re: "Francois, nie chcemy twojego prawa"

wikul napisał: > Nie każda, francuska demokracja jest specyficzna, z ogromnymi prerogatywami pre > zydenta. A ten prezydent to z nieba spada czy wyborcy go wybierają? > A lewacki przezydent w kampanii obiecał nie licząc sie z wiekszościa obywateli. > Gdyby postępować

Re: Tak czy inaczej wynik takiego badania jest...

słuszne. :) Jeszcze nie spotkałem człowieka, który by powiedział: - Ja uważam tak i tak ale nie mam racji. > Patrzac na skutki pracy wszelakiego pismactwa (dziennikarstwa) dochodze do wniosku, ze > ludzie ci juz dawno stracili poczucie obiektywizmu, a jedynym kryterium formulowania

Re: a jak się tobie żyje?

giulia123 napisała: > Lekarze biadolą, że na badania nad szczepionką na czerniaka potrzebują zawrotne > j kwoty ok. 100 mln zł, a Tusk lekką ręką przepierdziela blisko 800 tys zł na p > remie i nagrody: No tak. Gdyby tak przez 125 lat oszczędzał i nie dawał nagród, to by się

Zdjęcia:

Re: A ja oczekuje, pracy racjonalnego wydawania m

lepus42 napisał: > Ja się boję, ze gdyby HGW bez przerwy by otwierała, przecinała, pyszczyła w tel > ewizji, reprezentowała itd to wtedy Wawerka słusznie by się pytała "a kiedy HGW > pracuje?". Tak więc i tak źle i tak niedobrze. Ja wolę, żeby jednak HGW pracow > ała

Re: A ja oczekuje, pracy racjonalnego wydawania m

Gronkiewicz i Pisowcy wieszali nim psy dokładnie tak samo jak teraz na Gronkiewicz. Poza przyczynami politycznymi jest w nich chyba jakaś zawiść, że inni potrafią budować, tworzyć a oni nie. > Kaczynski rozbudowal Wal Miedzeszynski, Kaczyński go rozbudował? Kiedy zaczął i kiedy skończył go

Re: Cena szynki a moralność

za tyle na ile pozwala na to prawo obowiązujące w danym państwie. Niestety, wynagrodzenie minimalne to niepotrzebny i nic nie dający pracownikom propagandowy element prawa pracy. Cena pracy powinna być ustalana tak jak wszystkie ceny - przez prawo popytu i podaży. > Szkoda, że argument o

Re: ksiądz Oko o sexie!

grgkh napisał: > A dlaczego używanie tych narzędzi jest naganne? Uzasadnij to. Gdyby ci ksiądz wciskał w tyłek wibratory i sztuczne penisy to też byś je, tak jak Chasyd, uważał za naganne. :D S

Re: PO znów na czele

pikrat napisał: > Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w pierwszej połowie września, 25 proc. po > parcia otrzymałaby PO, a 23 proc. PiS - wynika z opublikowanego dzisiaj sondażu > CBOS. Do Sejmu weszłyby jeszcze: SLD z 10-procentowym poparciem, PSL - 6 proc. > i Ruch

Re: mg

. > obraza uczuć nie musi mieć nic wspólnego z rzeczywistością. To, że nikt ich nie słyszał wcale nie znaczy, że nie padały. Zresztą nawet gdyby nie padały, to mogły paść. Ich padnięcie było wielce prawdopodobne. Nie bójmy się nawet powiedzieć, że te słowa powinny paść! Tak więc powód do obrażania się

Re: byle wykończyć

czekać? To już 1,5 roku bez tych leków a to wszystko tak powo > li idzie. Nie ma leków, które mają tak długotrwałe skutki. Niestety nie ma. Gdyby były, nie trzeba by było ich przyjmować trzy czy raz dziennie, tylko łykałoby się pastylkę raz na rok. Na przykład w Sylwestra lub urodziny. S

Re: Widze ze pewne medium

prowokacji Pana Boga. A ja naszym "kibolskim obrońcom normalności" zadedykuję utwór gejowskiego zespołu Rainbow www.youtube.com/watch?v=rVXy1OhaERY Dzicz, prawda? A gdyby tylko zechcieli mogliby wyglądać tak ładnie

1 2 3 4 5