wyszukiwanie zaawansowane
66 wyników w czasie 258 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: a jesli...

1lapaz napisała: > a do czego? Gdybyś była w sytuacji skazanej, przyznałabyś się, żeby zapewnić sobie "darmowy hotel"? > ja się nie identyfikuję z innymi, zupełny brak empatii Ja nie pytam o twoją identyfikację, tylko twoją decyzję, gdyby sprawa dotyczyła ciebie. A tak na

Re: a jesli...

samuela_vimes napisała: > tak tak, wszyscy mordercy, gwałciciele i pedofile są niewinni...aha. Niewinni są ci, którzy nie zawinili, a zostali skazani. Domyślam się, że nie miałabyś nic przeciwko, gdyby w wyniku pomyłki sądowej akazano cię i zamorodwano w majestacie prawa. > Oko

Re: Religia a nauka

chasyd_schechter napisał: > Odpowiada tak jak religia - podaje interpretacje przyjęte na wiarę (bez > dowodu)... Jeśli tak twierdzisz, to nie masz pojęcia, czym jest nauka. Nauka polega na formułowaniu teorii i potwierdzaniu ich za pomocą obserwacji. Gdyby teorie naukowe

Re: kolezanka lesbijka a kolezanka nielesbijka

nick-prawdy uwarunkowanej logicznymi sprzecznosc > iami, naciskami na emocje' > ), Ty tak zawsze, czy tylko ostanio masz jakiś specjalny okres?

Re: kolezanka lesbijka a kolezanka nielesbijka

przyzna, zreszta nie musi, ze zwolnil geja > z powodow homofobicznych. a zwolniony gej zawsze powie ze wlasnie dlatego. cho > cby nie nadawa sie do niczego. gdzie tu widzisz wolnosc i prawa czlowieka? Pracodawca musi mieć legalny powód do zwolnienia. tak jak osoba homoseksualna musi mieć

Zdjęcia:

Re: Chlopak i jego przyjaciolka - odc.153734

speedboat8 napisał(a): > I ja mysle ze dobrze mowisz! Dokladnie tak samo mysle .Przekazalas to jako kobi > eta i mysle ze autorka wezmie twoja opinie pod rozwage. A gdyby to przekazała jako mężczyzna, to nie liczyłoby się?

Re: Stokrotko

damajah napisała: > Tomasz mówi: Pan mój Bóg mój. A Jezus co odpowiada? Poznałeś mnie. Nie odpowiad > a - o nie nie Tomaszu, nie mów tak, to bluźnierstwo, nie wolno nazywać mnie Bog > iem. Gdyby to napisał Jezus osobiście, to przyjęłabym to, ale w bajki nie wierzę.

Re: Czy ty stokrotko i Jeronima mnie w ogóle czyt

cytaty z Biblii, które mówią o tym, że Bóg występuje w 3 osobach. Wiara oparta na interpretacji Biblii, to nie to samo, co konkretny zapis w tej księdze. Podobnie jest z boskością Jezusa. Jezus nigdy nie utryzmywał, że jest Bogiem. Mówił, że jest synem Boga tak jak dziećmi Boga byli dla niego wszyscy

Re: Mezczyzni lepszymi modelkami

mam.kaszel napisała: > Dokładnie to samo pomyślałam. I najgorsze, że ludzie wzruszają na to ramionami. > Bo będzie coraz więcej dziwactw. No tak, najlepiej byłoby, gdyby wszyscy byli dopasowani do standardowej matrycy, prawda? Ach, te dziwactwa, mnożą się jak drożdże a świat

Re: kto da wiecej, kto pokaze wiecej

urko70 napisał: > Masz osobliwy sposób rozmowy. Najpierw sugerujesz adwersarzowi coś głupawego, A > po subtelnym zwróceniu uwagi jak gdyby nigdy nic udajesz ze nic sie nie stalo. > > Tak wiem.... próbujesz zmieniać normy kulturowe. Nie, nie próbuję. Próbuję tylko

Re: kto da wiecej, kto pokaze wiecej

patrzą, to mogą i ocenić. Ja rozumiem, że ta osoba zakłada taką kieckę po to, żeby inni patrzyli, ale do patrzenia nikt nie zmusza. Gdyby masy nie generowały popytu na takie obrazki, to gwiazdy poszłyby z torbami i po kłopocie. ;-) > Zresztą nie mam nic przeciwko odsłoniętym pośladom, nawet na

Re: Wkurza mnie polityczna poprawność

xolaptop napisał: > Ostatnio przyczepiono się nawet do jednej aktorki za słowo "pożydzić", jakby ud > ając, że nie wiadomo, dlaczego powstał taki czasownik. Nieukom w tej sprawie za > lecam szkołę. A co byś powiedział, mądralo, gdyby Niemcy zaczęli mówić "upolaczyć" zamiast

Re: suknia zony Polanskiego

Po prostu ciało męskie nie jest tak piękne jak kobiece (zazwyczaj), więc myślę, że gdyby Polański ubrał się podobnie do swojej żony, to blado by przy niej wypadł. ;-) A żona Polańskiego w jakim celu świeciła ciałem? W celu komercyjnym czy może w poszukiwaniu samca? Nie sądzę, że miała cel

Re: suknia zony Polanskiego

uczucie zdegustowania. Jeśli tak to widzisz, to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać. > Tej pani tez sutki wyszly niechcacy i gdyby nie te okropne, niekorzystne zdjeci > a ze szmatlawcow, nikt by sie nie zorientowal, ze bylo je widac, nie? > > http

Re: "Nagość kobiety należy do męża"

cofcia, poglądy Terlikowskiego też są oczywiste i nie odnoszą sie one tylko do żony (własnej), ale do kobiety w ogóle. Facet nie powiedział "nagośc mojej żony należy do mnie". Gdyby tak powiedział, to jego i jego żony sprawa. On wygłosił pogląd, do którego powinny stosować się inne kobiety, a w

Re: "Nagość kobiety należy do męża"

. ;-) > tak piszesz, bo akurat jestes po tej stronie, kt. chce totalnej samowolki. > gdyby natomiast mialo miejsce cos co ci nie pasuje/razi i bylo praktykowane prz > ez spoleczenstwo, spiewalabys inaczej. I znów fantazja na mój temat. Ja nie jestem anarchistką. ;-) > a gdyby jego poglady

1 2 3 4 5 6 7