wyszukiwanie zaawansowane
55 wyników w czasie 185 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wikul, a gdyby tak odwrotnie?

ada08 napisała: > "Pierwszą swoją ofiarę Niemka spotkała w barze, a drugą w autobusie. W obu p > rzypadkach nie chciała wypuścić mężczyzn ze swojego domu." > > A gdyby tak pierwszą swoją ofiarę, kobietę, Niemiec (czy ktoś tam innej narodow > ości) spotkał w barze, a

Re: A myszy gdyby umiały mówić...

jaga_22 napisała: > Niedawno w TV ktoś,kto się zna na rybach, > z racji wykształcenia. Mówił,że karp, > jest taką rybą,że bez szkody dla siebie, może żyć jakiś czas bez wody. Słyszałem tą wypowiedź.

Re: A gdyby to była złotówka?

- o wysokość kwoty chodzi, a nie o sam fakt wyst > ąpienia do sądu o odszkodowanie, to ta kwota tak wkurza rygorystów moralnych :- Nie wywołałby, bo niby dlaczego miałyby wywołać. Wręcz przeciwnie, można by wtedy uznać że to był protest przeciwko wszystkim rządom III RP, niedostrzegającym

Re: Odszkodowanie przyslugiwalo wiec o co chodzi?

benek231 napisał: > Czy o to, ze dostal je od "nie tego" panstwa? Przeciez nie mogl dostac od "wlas > ciwego". Pewnie byloby ladniej gdyby komuna wyplacila mu w latach 80ch, ale... > nie wyplacila. Tak czy owak, jednak, wyplacalby mu podatnik - co za roznica, wi > ec, ktore

Zdjęcia:

Re: A moze by tak pana Murzyna dac do PiS?

marouder.com.pl napisał: > On jest mniej wiecej tak samo politpoprawny jak mareszallo Kuchcinski.. Coś ci sie pokręciło. Akurat jest odwrotnie. To towarzystwo spod znaku politycznej poprawności próbowało Godsona zlinczować u Lisa. I gdyby nie grzeczne i spokojne odpowiedzi Godsona

Re: Gdyby babcia nie miała wąsów :)

mamba30 napisała: > Ałć, dałam "ciała"... i też o tym pomyślałam wcześniej, tak jak o tym, że mój o > statni post zabrzmiał być może jak próba znalezienia opiekunki. Nie, tak nie je > st. Sympatyczny dziadek jest również pożądany, w końcu nie tylko na płci piękne > j świat

Re: Gdyby babcia nie miała wąsów :)

iryska2604 napisała: > Nie trać nadziei, rozglądaj sie.Czasem szukamy daleko a nie zauważamy ze coś j > est blisko. Swoja drogą masz dziwną teściową...Serdeczność przecież nic nie k > osztuje a tak wiele moze dać.Powodzenia. To coś więcej. Serdeczność i miłość selektywna

Re: IVRP to raj na ziemi, Chrystus królem, a radi

. Gdyby było tak skromnie jak uważasz to PO by nie wygrała kolejnych wyborów. Gdyby złośliwcy mieli rację to Tuskowi wystarczyłoby trwać a nie narażać się ciągle nowym grupom nacisku z Dudą na czele. > Platforma się zużyła. Przecieka, powoli tonie. Przyjdzie nowa siła. Nowe nadzie > je. Stare

Re: No a czy zdrowy mezczyzna zostanie księdzem?

jak gwiazdy błyszczały odbite światła lamp. Stali w zwartej grupie pomiędzy stewardesami a dyrektorem biura portowego GAL-u. - W tym dniu - kontynuował przemówienie kapitan, z rękami wciąż wzniesionymi do góry - dniu tak uroczystym, tak oczekiwanym, nasza STELLA POLARIS która- wiedzie nas po

Re: piszę to jako odbiorca sztuki

pikrat napisał: > Wikul, Drogi przyjacielu, a gdyby homosie wybrali sobie krzyż jako swój symbol, > to też należałoby go spalić? Myślę że aż tak glupi nie są ale nigdy nie pochwalałem samowoli więc chyba jest jasne że tej też bym nie pochwalał.

Re: piszę to jako odbiorca sztuki

jednemu i drugiemu pomnikowi. Tylko że jedni to radośni postepowcy a drudzy to ciemnogrodzkie mohery. > Ja tez tak uwazam. Tyle ze inaczej widzimy te granice. Wg mnie Cejrowski je prz > ekroczyl. Znów dyskutujesz ze swoimi myslami. Nie lubię poglądów Cejrowskiego i nic o nich nie pisałem

Re: różnica polega na tym

perla napisał: > ze w SKOKach gaże nie są wypłacane z budżetu państwa, czyli z pieniędzy podatni > ków właśnie. Niezupełnie, nie bierzesz pod uwagę ewentualnej interwencji BFG. A tak w ogóle to facio jest w porządku, nie? Do jego głębokich kieszeni nikt nie ma prawa zaglądać. Gdyby

Re: "Francois, nie chcemy twojego prawa"

snajper55 napisał: > a000000 napisała: > > > No cóż... tak wygląda unijna demokracja, gdzie wola ludu liczy się tylko > wówcza > > s, gdy jest po myśli rządzących. > > Tak wygląda każda demokracja. W demokracji nie głos ulicy rządzi, tylko

1 2 3 4 5 6