wyszukiwanie zaawansowane
898 wyników w czasie 667 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A tak a'propos...

Przyzwoitość a turystyczna chęć bycia na Chińskim Murze(jedynej,ludzkiej budowli widzianej z kosmosu) to problem! Ale nie dla Kopidołowej? -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Pozbądźmy się tego kabotynizmu i mesjanizmu

TAK jak Jarosław W(syn b prezydenta L Wałęsy).Tata z DalajLamą walczy o Wolny Tybet a sSyn walczy o kontrakty handlowe z ChRLD. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Gdyby tak jeszcze SLD zamieniło sie z PiS mie

> erewicza OBY Polacy nie uwierzyli w prorocka JP z BiłGO(PO)Raja(u)!/OZON-PO Salo(o)n i ......lewicowość? Kwach-Palikot-Siwiec ,mańkuty a nie LEWICA! -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re:"a tak się dobrze zapowiadało"

szwampuch58 napisał: > slychac nie wyraznie w mlaskaniu w przerwach zgrzytania popsutych zebow,podob > no Buzek:DT jest na "krótkiej" liście kandydatów na szefa KE !Zaiste,krótko był na "tej"liście,przez 2 miesiące przed wyborami za 12 miesięcy Ach gdyby tak od razu każdy

Zdjęcia:

Re: a może tak powieszenie za poślednie ziobro...

Ta Mądra i Sprawiedliwa pisze dla chleba i dog(chodów).W firmie "HOLOCAUST INC"!? -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: a może tak powieszenie za poślednie ziobro...

INTIFADA(w XXI wieku) różni się od POWSTANIA (w XX wieku) w warszawskim getto tylko datą i liczbą "powstańców"!? -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: i co, lemingi? wygrał Wilk, a tak się

Wilk mając władzę w ratuszu może POszperać w dokumentacji rządów ekipy PO a parę haków się znajdzie! -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: No proszę, kto by pomyślał, a tak narzekamy!

Mój lekarz I kontaktu(rodzinny) gdy po 3 latach "nieobecności" zjawiłem się w jego gabinecie po poradę lekarską:No to stać NAS na badanie krwi(morfologię)!/W prywatnym laboratorium-8 PLN.Co miesiąc zabierają mi z emerytury 260 PLN składki zdrowotnej(NFZ) -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć

Re: Gdyby Niesiołowski zdetonował bombę

A w Poznaniu policjanci (po cywilnemu) zastrzelili 20-letniego kierowcę a młodego pasażera zrobili inwalidą.PRAWNIE!? Bo nie zatrzymali się na polecenie tajniaków.W PRL na milicjantów można było patriotycznie i prawnie rzucać kamieniami..... -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł

Re: Amerykanie wkroczyli do

Wojny? Urodzony w Austro-WęGrach A Hytla był rdzennym(rodowitym) NIEMCEM. Aus'triackie gadanie(bez sensu)/Das ist ja alles MUMPITZ! -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Porównanie byłoby zasadne gdyby ....

. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Porównanie byłoby zasadne gdyby ....

atakował słownie i jajami poprzednika Lecha K,też prezydenta RP! JK szanował też innego prezydenta RP-LWałęsę! K....rótka nać! Kali z Afryki? -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Gdyby to zrealizować, to

W latach 90 bilet tramwajowy(Katowice-WPK) kosztował 6000zł(słownie sześć tysięcy złoty) Słynne książeczki mieszkaniowe....Och co to były za piękne dni,90 % pracujących zarabiało miliony,a dziś zaledwie 0,5 %! -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż

Re: Za taki sam numer

haen2010 napisał: > Jaki solidaruchy zrobiły z OFE Maddock dostał w USA sto lat odsiadki. Przy czym > baranów amerykańskich nikt do tego zmuszał. A łoBuzek za swój "numer" dostał.....OOB! -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż

Re: Tak. Wtedy tak.Teraz to renegatem został

Możliwe.Bo ten nauczyciel fizyki(mgr) wygląd miał (i ma)jak katecheta z Gorzowa.A propos,co z tym Gorzowem.Innego z ZChN wybrali tam POsłem-S Niesiołowskiego!? -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Kaczor rozdawał garnitury jak świeże bułki.

?? A może RAJstopki,figi,sukienki....,Kaziu Marionetkowicz nie jest wiary godny(rozwodnik z ZChN) -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

1 2 3 4 5 6