wyszukiwanie zaawansowane
85 wyników w czasie 194 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A tak konkretnie z przemocowcem to co zrobić?

trzecich, rób to tak, aby się nie zorientował. Poszukaj fundacji pomagających ofiarom przemocy. Myślę, że twojabogini da Ci dobre namiary. Trzymam za Ciebie kciuki. Na początek, gdy facet zacznie zdawac sobie sprawe, że miarka się przebrała i że ofiara zaczyna mu się wymykac, daj mu ultimatum, że albo

Re: gdyby mógł, utopiłby mnie w łyżce wody...

bachtin napisała:"Autorka wątku jest wykształcona, pracuje, ma przyjaciół, a zamiast reagować pyta na forum co z nią jest nie tak." Przyczyną takiego postępowania autorki może byc to, że np. pochodzi z alkoholowej lub w inny sposób dysfunkcyjnej. Polecam poniższy artykuł i stronę www

Re: gdyby mógł, utopiłby mnie w łyżce wody...

w sobie, bo jej nie ma, masz zniszczone własne granice i nie widzisz i nie reagujesz tak, jak by to zrobiła osoba, która te zdrowe granice posiada. Ty szukasz winy w sobie i próbujesz sobie jego zachowania jakoś wyjasniac i tłumaczyc, na jego korzysc. To jest droga do zniszczenia sobie życia, a masz

Re: A Ty Ematko - czy chciałabyś wiedzieć?

Ponieważ sama chciałabym byc poinformowana zarówno o romansie jak i o jednorazowym seksie męża, dlatego też, gdyby taka sytuacja miała miejsce, poinformowałabym zdradzanego męża o tym, że jego żona go zdradza/zdradziła/romansuje z moim mężem. I bynajmniej nie z zemsty, ale z poczucia obowiązku, aby

Zdjęcia:

Re: Instytucja ukrywa - zrozumiałe...

Dokładnie, gdyby wyrzucono na zbity pysk z kościoła wszelkich pseudo duchownych, wówczas Kosciół zyskałby w oczach wszystkich, a tak metoda zamiatania pod dywan, tylko kolejnych wrogów Kościołowi przysparza...

Re: wsza

zgotował. Myślę, że gdyby mnie ktoś tak potraktował, bez jakichkolwiek ostrzezeń, że mu w związku niedobrze i że chce się ewakuowac, to miałabym podobne odczucia co autorka wątku. Tak nie postępują dorośli ludzie, to jest nie fair. Tak nie robi się żonie z któą spędziło się x lat a tym bardziej tak nie

Re: Partner maruda

Kup mu kilka dobrych książek o DDA, przeczytaj je najpierw sama, możesz mu tez na głos czytac gdyby sam nie chciał, a potem porozmawiajcie na temat tego co przeczytaliscie, może taką okrężną metodą dojdziecie w końcu też i do terapii.

Re: mój mąż-krew mnie zaleje chyba..

jeśli to celowa bierna agresja (ukryta) to odpłac pieknym za nadobne tak ze 2 tyg., a potem zobacz, czy ozdrowiał ;) jesli nie, to następnie wysyłaj do lekarza rodzinnego na kompleksowe badania, przy dużym kryzysie małżeńskim podziel obowiązki na twoje i moje i nie wtrącaj się w te, które wykonuje

Re: pewnie milionowy temat o teściowej ;)

i ten piekny zwrot, że są między młotem a kowadłem ma byc usprawiedliwieniem dla nich, oj biedacy, ciekawe dlaczego to panie są znacznie odważniejsze w kontaktach z własnymi rodzicami, gdyby taka sytuacja jak autorki miała miejsce w wykonaniu matki zony w stosunku do zięcia, a podobno to panowie są

Re: pewnie milionowy temat o teściowej ;)

jakas de facto obca kobieta czepia się na każdym kroku Ciebie o to, że np. ;-) nie tak postawiłes samochód przed wjazdem do garażu, że krzywo przyciąłes sobie wąsy, że zapusciłes się i mógłbys schudnąc kilka kg, że Twój syn krzywo się usmiecha i pewnie to choroba, że syna powinienes zmuszac do chodzenia

Re: ..skoro go nie kręcę....musi że to gej

i jeszcze jedno nawet gdyby Ci się udało rozwikłac co jest realną przyczyną jego zachowań i problemów, to i tak masz małe szanse na to, aby pan podjął leczenie czy to w postaci psychoterapii czy u seksuologa, a gdy jest homo, to szanse masz ŻADNE. Ponadto sama go na pewno nie wyleczysz i mu nie

Re: Synowa-teściowa. Patowa sytuacja. Co robić?

urażony przez żonę, bo jak sam napisałeś trafiła kosa na kamień, czyli obie panie są siebie warte, a byc może mają uzasadnione zarzuty, kto to wie. Łatwo jest człowieka urazic szczególnie w tak delikatnej relacji jak teściowa-synowa...A Ty jak gdyby nigdy nic utrzymuj ciepłe relacje z obiema stronami

1 2 3 4 5 6