wyszukiwanie zaawansowane
837 wyników w czasie 11 068 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A gdyby tak

zyg_zyg_zyg napisała: > A gdyby tak nie upierać się, że partner koniecznie musi partycypować we wszystk > ich działaniach domowych, tylko zostawić mu te, które wykonywane z jego inicjat > ywy i według jego standardów ją akurat zadowalają? Albo te, które wymagają tylk > o

Re: A gdyby tak

> A gdyby tak nie upierać się, że to kobieta koniecznie musi partycypować we wszy > stkich działaniach domowych, tylko pozwolić jej zostawić wszystkie (doświadczal > nie) pozostałym członkom rodziny? Ależ oczywiście, że kobieta nie musi partycypować we wszystkich działaniach

a gdyby była żoną??

kag73 napisała: > Ale nadal sie nie podzielam twoich pogladow odnosnie sytuacji kiedy pojawia sie > dziecko. Jest to indywidualna decyzja kazdej pary, ludzie maja rozne priorytet > y, potrzeby i okolicznosci. Kag oto mi własnie chodzi że to wcale nie sa aż tak inne okoliczności

Re: a gdyby była żoną??

/narzeczonej czy żony czy żony i matki? Kutuzow mala uwaga odnosnie wytluszczonych JEGO vs ICH, a mianowicie prawo tez tak majatek postrzega (odpowiednio: rozdzielny/wspolny), co wskazywaloby na praworzadnosc takiego tez postrzegania prezentowanego przez kobiety = zgodnego z prawem, bo to praworzadne kobiety sa

Gdyby mi facet rzucił taki tekst

rekreativa napisała: > " "to przyprowadź mi ten towa > > rek z tamtego stolika bo sam nie dam rady wyrwać a chętnie bym zaliczył" > - > > Gdyby mi facet rzucił taki tekst, to by dostał solidnego kopa w dupę i wcale ni > e dlatego, że mu się inna pani spodobała

Re: Co to jest miłość

prosty_facet napisał: > Fajnie że wyjąłeś to do osobnego postu, bo właśnie mnie zaciekawiło, co inni są > dzą o prezentowanym przez Ciebie podejściu. A co Ty sadzisz? Widze, ze raczej na tak :-) Ja nie powiedzialam mezczyznie, ze go kocham od lat wiec sie moge madrowac, tak

Zdjęcia:

a gdyby nie było jaj ?

przenoszeniu ciężkich gratów - nie ma taryfy ulgowej - kobieta musi dzwigać tak jak i facet. A że udźwignie czasem mniej - to już jej problem. Nie ma czegoś takiego jak zajęcia męskie czy kobiece - wszyscy równo zapierdalają, a szef patrzy czy wyrabiasz normę. Nie ma podziału na płeć, więc dziecko po

Re: a gdyby nie było jaj ?

loppe napisał: > > No i gadaj tu z kobietą! No widzisz, loppe, taki Niemiec np. raczej by tak nie powiedzial, bo inaczej wychowany albo by by sie nie odwazyl ze wzgledu na poprawnosc polityczna:)

Czyli gdyby

rafill napisał: > czyli gdyby stracil oko albo reke to wciaz byloby ok ? Jeśli kogoś kochamy to jesteśmy z tym kimś związani psychicznie i fizycznie, ale w taki specyficzny sposób, że kochamy w tym kimś Człowieka - jako całość, a nie tylko i wyłącznie jego opakowanie. Dlatego właśnie

Re: a taka piękna sytuacja...

Bo widzisz Gomory, gdyby to Bitch Ci załadowała, nie chciałbyś już inaczej... ;-)

Re: a taka piękna sytuacja...

zyg_zyg_zyg napisała: > Bo widzisz Gomory, gdyby to Bitch Ci załadowała, nie chciałbyś już inaczej... ; > -) Z przyjemnością, jeśli gomory załaduje z powodzeniem wszystkim laskom które zapewniał przez lat 10 na tym forum że brak chęci i przyjemności to nie ich wina tylko ich mężów

Re: A taka sytuacja...

innego gdyby nie mogla sie od niego uwolnic to by mozna bylo drazyc. Poza tym u psychologa tez trzeba 'cos' z siebie dac, wlozyc jakas prace, mysle, ze autorka nie jest az tak dociekilwa.

Re: Tak mi wstyd...

dostajemy rentgena do wnętrza bohatera, jak to bywa czasami w innych produkcjach, a że ten mocno chroni tą swoją twierdzę, to nie dowiadujemy się o nim zbyt wiele. Słowo "pusty" nie jest zbyt precyzyjne, ale tak jak ja je rozumiem, oznacza cechy których tutaj nie ma szans poznać, więc nawet gdyby ten

Re: Tak mi się skojarzyło

dzieci na świat nie ustało pozycie seksualne z żoną, to tez inna byłaby ocena tych żoninych starań o dziecko i ich konsekwencji. -- Często pro­wadzę z sobą długie roz­mo­wy i jes­tem przy tym tak mądry, że cza­sami nie ro­zumiem ani jed­ne­go słowa z te­go, co mówię. (O.Wilde)

Re: a propos!

zaspokojenie obydwojgu - nawet jeśli on w tym celu przebiera się za Batmana i skacze z szafki, a ona mu opowiada w trakcie o tym, jak to by zerżnęła cały autobus Arabów. Dopóki seks gra, nie ma co myśleć o tym, co pomyśleliby inni, gdyby się dowiedzieli, że się tak "brzydko" bawicie :)

Gdyby autorka choć raz poszukała winy w sobie

mianownikiem tych wszystkich związków? Czemu jest tak jak jest. Czy przypadkiem (tutaj takie dość śmiałe założenie), autorka sama nie jest sobie winna, że źle dobiera partnerów a potem ma złą komunikację w związku. Skoro jak pisze "masturbuję do przemocowych fantazji", do tego udaje orgazm i nie komunikuje

Re: Gdyby autorka choć raz poszukała winy w sobie

okazji jej wcześniejsi partnerzy. Wszyscy są fatalnymi > kochankami jak spod jednej matrycy. Moi poprzedni nie byli kozłami ofiarnymi. Oceniłam ich tak, jak się zaprezentowali. Tylko jeden z nich się w ogóle nie popisał (nr 2), jeden miał dużo zahamowań nie związanych ze mną (nr 4), a dwóch

1 2 3 4 5 6