wyszukiwanie zaawansowane
201 wyników w czasie 206 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A gdyby tak WSPAK

zaliczyc do ...zbrodni przeciwko ludzkosci? Jak dla mnie brzmi super. Gość portalu: Nihil napisał(a): > > Czy w obliczu codziennych zbrodni zydowskich od ponad 56 lat, czy jak sie > to wygodniej nazywa - syjonistycznych, ktore sa oczywiste dla kazdego, kto > nie jest oslepiony

A jakiez to wnioski taki tuz intelektu

wyciaga jesli wolno geniusza zapytac ??? Przecietnie inteligentne dziecko po przeczytaniu kilku wypocin takich antyamerykanskich "geniuszy" w ciemno wie co duszek odpowie na moje pytanie. Ano odpowie, ze terrorystow owych zrodzil amerykanski imperializm. Ot tak w 5 minut namnozylo sie

Gdyby ciocia miala wasy bylaby wujkiem ...

Przy tak ogromnych zasobach naturalnych gdyby rzadzacy Rosja a wczesniej ZSRR byli ludzmi rozumnymi to wspolczesna Rosja bylaby najbogatszym panstwem swiata a obywateli rosyjskich pelno byloby widac w roznych czesciach swiata w najdrozszych hotelach i kurortach bo ... stac ich by bylo. A

Zdjęcia:

Re: o tak ???

Dobrze chociaz, ze dodales iz powodem tego ich "dobrobyru" w Autonomii jest ochrona ze strony armii. W przeciwnym razie kazdy "spacer" bez tejze armii konczylby sie dla przecietnego Zyda smiercia. A to zupelnie odwrotnie niz w Izraelu gdzie smiercia koncza sie spacery tylko wowczas gdy ktos

Re: o tak ???

Z czterech punktow "na sile" dalo uczepic sie pierwszego. Odpowiem ci tylko, ze gdyby Zydzi w Autonomii Palestynskiej mieli takie same prawa jakie maja Palestynscy obywatele w Izraelu to bylby prawdziwy cud. Wiec zanim zaczniesz zamieszczac jakies artykuly to najlepiej zamieszczac dla

Re: Jak wygladalby teraz swiat, gdyby...

Nie wybili ... Dwa lata juz rzadzi i nie wybil. A co szkodzi zaliczyc na konto Busha wszystkich nieboszczykow ubitych w tym czasie na naszym padole. Chyba scenariusz taki nie przerasta twych zdolnosci propagandowych. Wez poczytaj Tomsona. Dla niego to mala gratka. U niego buszewicy juz ubili

Re: Tak powinni odejsc WSZYSCY LEWACY!!!

Gdyby w 40 mln Polske wpompowac tyle co w 10 mln DDR (500mld EURO) to w Polsce dochod na glowe bylby $30 tys. I rzeczywiscie mielibysmy raj na ziemi a nie narzekali jak leniwe niemiaszki z DDR.

Re: Tak powinni odejsc WSZYSCY LEWACY!!!

A bron mnie panie Boze abym sie mial martwic o niemiecka gospodarke. A jaka by to byla gospodarka gdyby was Amerykanie nie wyzwolili od waszego szalenca Hitlere byla to dobitnie pokazuje Wschodnia wasza czesc. Czyzby Niemcy z bylego DDR to nie byli Niemcy ??? Wiec dziekuj Amerykanom

Re: Nie siedzialbym gdyby nowe czasy nie nadchodz

Kolejny biedak-meczennik, ktory siedzi w USA i biadoli na ten kraj a spierdalac z niego nie chce. Tak mu tu zle tylko dupa za bardzo do luksusu przyzwyczajona. Gość portalu: Jola napisał(a): > > Nie siedzialbym gdyby nowe > czasy nie nadchodzily. > > Czasy kiedy to

Re: Otóż nie dokońca tak.

Czeczenia nie miala swego panstwa a Palestyna miala ??? Dlaczego tak dziwnie zamilkes w sprawie terrorystow palestynskich. Rozpad USA marzeniem Tomsona. Marzyc ci wolno. W koncu co takim czerwonym ludkom pozostalo. Gość portalu: Tomson napisał(a): > galaxy2099 napisał: >

Re: Moze tak Wolfowitz by sie wreszcie zdecydowal

jakiegokolwiek polityka. MM napisał(a): > Sluchaj, czy ty tez nie umiesz czytac? Przeciez widac czarno na bialym, ze > kaczory pierwszy zaatakowal moja osobe, a nie ja jego. A ze ja nie nadstawiam > drugiego policzka to co innego. Nie jestem az tak dobrym katolikiem :o) > >

Re: A jednak...

A zastanawiales sie dlaczego np. upadlo Cesarstwo Rzymskie. I dlaczego pogromcami owego imperium byly plemiona brutalne, dzikie, agresywne i nie przebierajace w srodkach ? Taka przyszlosc czeka Europe. Ale jeszcze nie jest za pozno. indris napisał: > W zdaniu "...polityka Busha

1 2 3 4 5 6