wyszukiwanie zaawansowane
47 wyników w czasie 164 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: rachelko a kim bedziesz jutro??

a czemu pytas manius,interesuje cie to? bede kim chce i tyle powinienes wiedziec. -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany bezpieczeństwa.

Re: Znowu wylew antysemityzmu

stary, a czy ty juz wydales pierwsza powiesc na temat tego forum i ich uczestnikow? moze wydasz potem cos na temat ekonomii,cus takiego jak zbalansowac nasze dlugi i nie dostac przy tym krecka.chetnie poczytam. -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w

Re: A tutaj masz rację admini z "Wybiórczej" posi

fs_suck napisał: > nudno tu , znowu o zydach ! kurka wodna u suck -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany bezpieczeństwa.

Re: A tutaj masz rację admini z "Wybiórczej" posi

ja tez,nie wiedziec czemu,moze dlatego,ze lubie sie przebierac odkad wolno:))) -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany bezpieczeństwa.

Re: Pozostało jedynie podesłać tam jeszcze Edytkę

a moze jakas orkiestre podworkowa. -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany bezpieczeństwa.

Re: Irak: zmiana dowództwa i koncert Rodowicz

a moze "jada wozy kolorowe z rakietkami" -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany bezpieczeństwa.

Zdjęcia:

Re: masz szczescie, ze masz jeszcze mnie

a z kim ma nasz krasul gadac z obora:))) -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany bezpieczeństwa.

Re: masz szczescie, ze masz jeszcze mnie

no to mnie nie lubisz,bo ja zyla i to umiesniona,a szkoda bo ja lubie krasule, znaczy sie kopac po zadku:))) -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany bezpieczeństwa.

Re: antysemityzm, czyli maszynka do robienia pien

piane trzeba bic,bo im glosniej o jednym tym wiecej ludzie wiedza,a jak wiedza to juz tak jakby faktycznie cos zaszlo.znamy. -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany bezpieczeństwa.

Re: Ilosc postow na forum drastycznie spadla

a w czym to awansowales bo sie nie zalapalam? a punkty za co chcesz dostawac za looks,or brains,just in case I missed something? -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany bezpieczeństwa.

Re: czyzby napewno ich nie bylo?

no krystian poniewaz to forum tak zmalalo i sie jakby zdusilo wiec ja proponuje odwfrunac w cieplejsze miejsca np. do Hout Bay,cudownie,niebieskie morze,kormoranki fruwaja i czasem mozna wieloryba zobaczyc,a jak nie to great white przyplywa i robi porzadek:))) -- Gdyby ludzie zachowywali się

Re: kto jest kto na Forum Swiat...

ja jestem ,ale juz ide,bo nudno tylko jakies natchnione syjamy ganiaja,lub pokrecone gabcie z anglii a wiec czas na relaks po pracowitym dniu. pozdr:))) -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany bezpieczeństwa.

Re: Oj szanowna administracjo, coś pomysł waszych

tompson jeszcze troche a przesle ci buziaka. widzisz jak to niedobrze jak komunistyczna cenzura narzuca cugle ludziom. nie ma to jak wolnosc slowa,bez tych smutnych prowokatorow co sie kreca za nami. -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany

Re: Naprawde wielka roznica

he,he a gdzie ty jestes ebony girl,jak wiadomo kolorowi i czarni sa najbardziej fat:))) ps musisz czesciej na imprezy sportowe zagladac,tam sa dziewuchy i chlopcy jak ta lala,gorzej z widownia:))) -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany

Re: Antysemityzm wiecznie zywy

strzymania w twoim,czy innych wydaniu.a wiec milego bzykania solo lub a asyscie innych spragnionych tego typu bzdetow muszek. -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany bezpieczeństwa.

Re: Kazda rosadna interpretacja jedno ma imie:

smierdzi,ale chodzi o pacyfikacje bliskiego wschodu i to jest priorytet, wiadomo dlaczego. w koncu to jest zyc,albo nie zyc dla niektorych. -- Gdyby ludzie zachowywali się tak, jak zachowują się narody, to ubierano by ich w kaftany bezpieczeństwa.

1 2 3