wyszukiwanie zaawansowane
50 wyników w czasie 281 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A gdyby jutro wojna?

eva15 napisała: Lud patrzy na w > idowisko i się stosownie (do zaaplikowanej) gorączki mediów podnieca Nie wszyscy są tacy zarozumiali jak Ty. Ale w czym ci Chińczycy są lepsi od jankesów, żeby tak się napalać na przejęcie pałeczki akurat przez nich?

Re: A tak na poważnie.

jest, jak jest, to widocznie są przyczyny, żeby właśnie tak było. Jak tam niedługo będą chodzić w maskach gazowych i truć się wodą z kranu, to może wtedy się coś zmieni.

Re: Różny sens i ocena kredytów

eva15 napisała: > Chińczycy mają rację, że nie słuchają rad dobrych wujków z Hameryki. Chińska ko > nsumpcja i tak rośnie, bo rosną o ca 15% rocznie płace. Ale właśnie jest to wzr > ost konsumpcji wynikający z ze wzrostu wynagrodzeń za pracę (czyli mający pokry > cie w

raf-ber, jednak tak proste to nie jest

jakoś więcej się o tym słyszało. Na odległość śmierdzi to propagandą. Tobi ze ZBiRa też niedługo z tego wszystkiego jeszcze będzie się musiał wstawiać za Naszymi. Gdyby tak do Rosji kogoś tam nie wpuścili, wrzask byłby wielki. A tak jak zwykle: wicie, rozumicie.

Zdjęcia:

Re: a kto każe pani jej słuchać?

Gdyby z Zachodu płynęły jakieś nośne przykłady, to i Putinowi byłoby dużo łatwiej. A tak w eurokołchozie: ani to demokracja, ani sprawność rynkowo-gospodarcza. Od jankesów też żadnych budujących rozwiązań próżno szukać! Gdzie nie popatrzeć idee Charlesa Ponziego się plenią jak nigdy dotąd.

Re: Roznica z Libia Kadafiego a Syria Assada....

Gdyby nie Rosja z Assadem już dawno by się uporano i byłoby jak w Libii. A co im się tak właściwie w tym Assadzie nie podoba? To samo robić i oczekiwać innych rezultatów (Einstein)

Re: My tu gadu, gadu, a wacek płacze

sobie pofolgował. W Pomrocznej już dawno powinien trafić do kabaretu, gdyby twórcy byli tak wolni, jak o sobie myślą.

Re: USA a kryzys w Grecji

daja mozliwosci. Co z tymi mozliwosciami sie zrobi to juz zalezy od o > soby. Naprawdę już czepiasz się. A gdyby urodził się wśród Eskimosów albo... Ty wyjechałaś z tymi "jednostkami wybitnymi", a takie właśnie są predystynowane do odgrywania czołowych ról w swoich społecznościach. A

Re: The winner takes all

Wojciechu, połóż się wreszcie na ucho. Gdyby Pan był chociaż trochę inteligentniejszy, to może mógłby Pan napisać jeszcze coś ciekawego, a tak?

Re: Jeszcze jedno

No, i można bańdziorom dawać azyl polityczny. Gdyby nie wszyscy byli tak zaczadzeni, to te Smoleńsk by przeżyli, a ta rodzina nie zostałaby wymordowana.

Re: Wszysci zmuszeni do rewizji.

A słyszałeś już coś o podatku konsumpcyjnym? Gdyby pozbyć się tych wszystkich pośredników, biurokratów, spekulantów bezrobocie by tylko wzrosło. Dlaczego nikt tak tego nie ujmuje?

Re: Wszysci zmuszeni do rewizji.

Muszę Ci przyznać dużo racji, ale jak inaczej chcesz wyjść z kryzysu? Praca ludzka jest coraz tańsza, wiele prac, które kiedyś robili ludzie (w Europie), dziś albo robią maszyna, albo niewolnicy w Azji. A gdyby tak to tego dodać do podatku konsumpcyjnego basic income?

1 2 3 4 5