wyszukiwanie zaawansowane
132 wyników w czasie 482 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A gdyby tak zamknąć forum świat na dwa tygodn

Tez jestem za. W pospiechu trzeba napisac kilka pozegnalnych postow ;) -- ----------------------------------------------- 我也是香港的人 Wǒ yěshì xiānggǎng de rén - Tez jestem Hongkongczykiem. Przyszłosc ma długą historię

Re: A nie lepiej byloby gdyby Ameryka

? > Ten amerykanski spending ceiling moze byc podnoszony bez konca a Ameryka byc moze nie ma zamiaru nawet zaczac splacac swego dlugu. Jesli tak to swiat w stosunkach z Ameryka powinien przejsc na wymiane tylko towarowa i zapomniec o amerykanskiej walucie. Bo sztuczne drukowanie pieniedzy i uzywanie ich w

Tak jest powod do dumy

Dla pelnego obrazu ciekawe byloby porownac z podobnymi debatami na Wegrzech, w Czechach, Estonii. A jeszcze lepiej byloby , gdyby doszlo do debaty z Kukizem i pozostalymi przed 1 tura. Komorowski byl wyraznie bardziej na luzie, rzeczowy i rutynowany. Duda trafnie wskazywal na ewidentne

Zdjęcia:

O taką wiedze wlasnie chodzi

oczekiwac rozbudowanego obrazu AK. Odnosi sie wrazenie ze sa raczej lesnymi partyzantami, ktorzy tak na marginesie nie ufaja i nie lubia zydow. Niemcy nie zamilczaja swojego ludobójstwa. 33 000 w Babim Jarze. A jak sie pojawi okazja to wymienia i Polakow. Chociaz proporcje sa nieporownywalne. I slusznie

nie prawica a prawo, nie Lule a setki

tym kraju. > > Po prostu Lula wygrałby wybory, gdyby w nich startował. A tak duże szanse mają kandydaci prawicowi, którzy w normalnych, demokratycznych wyborach przegraliby z kretesem. > innych oficjeli. Legendy internetu juz wiedza, ze LUla wygralby wybory! Z taka wiedza

Re: Pomiedzy Rosja a Niemcami

porzadku przypominaja Polakow … O Jeitinho brasileiro. Odkrylem ja dzieki niemieckim przyjaciolom. A potem mialem wlasne zwiazki z ludzmi. Roznorodnosc. To chyba to tak na mnie dziala, bo wychowalem sie w kraju homogenicznym i antagonistycznie nastawionym do zagranicy. Komunistyczna Rosja i dekadencki

a raczej robią uzytek z demokracji

europejskie elity polityczne. Bo stanowisko mieszkancow jest jednoznaczne: 70% juz zrezygnowalu z udzialu w grze pozorow, a 25% tych ktorzy poszli do urn powiedzialo jasno i niedwuznacznie: tak dalej byc nie moze. W telewizorni gadajace glowy zastanawiaja sie dlaczego. Moze elity nie wyjasnily Europejczykom

najwazniejsze zjawisko w powyborczej Europie

zrobila wolte od kwestionowania mandatu Junckera do procesu objecia prezydentury komisji do jego jednoznacznego potwierdzenia. 2. Cameron i Wlk Brytania zmuszone zostaly do podjecia decyzji tak albo nie w Unii 3. Procesy demokraczne staly sie jawne i naglasniane przez media. 4. Frekwencja

Re: a co ten senator Rand Paul tutaj mamrocze?

dziennikarzem, który czegoś dokonał i dokonuje. Bernstein jest leftystycznym, partyjnym pismakiem, którego jedynym osiagnieciem było watergate. Ciekawie wyrywasz z kontekstu i wycinasz. Tak jak talking heads of morning joe. > „If we keep saying we wanna to defund the obamacare (...) we gonna win th

not see the forest for the trees

przeciwnika Roe v. Wade zaliczają mnie do antyaborcjonistów chociaż wcale nim nie jestem. Generalnie pragnę aby aborcja wróciła do stanów i każdy stan ustalał swoje reguły tak jak było to przed 1973 rokiem. Jestem też zdecydowanym przeciwnikiem pokrywania aborcji przez ubezpieczenie a w szczególności z

nikt nie wie jakby to bylo

. Trudno mi uwierzyc, aby w 1981 r UKlad warszawski dokonal inwazji 38 mln narodu w srodku europy. Ale gdyby tak sie stalo, oznaczaloby to tylko przyspieszony rozpad zbankrutowanego ZSSR i satelitow, ktory i tak sie dokonal w 10 lat pozniej. Polska zaplacilaby moze tragicznymi stratami w ludnosci ale

Re: generacja Greta

senioryta13 napisał: > karbat napisał: > > > co zgrzybiale dziadki wiedza o tej generacji .. > > ano niewiele … a tak maja duzo do powiedzenia > > to tak … jakby utrata kontaktu z rzeczywistoscia > > cale szczescie , ze nas poinformowales

1 2 3 4 5 6