wyszukiwanie zaawansowane
1 183 wyników w czasie 1 002 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A gdyby jednak tak to vice versa (początek wątku)

Poniewaz iz Albowiem gdyz Atoli jednakze I wogole wszakze Wzgledem tego co i przedtem Gwoli temu co i potem Majac na uwadze tradycje i katrtradycje dotyczace swiatopogladu mego o wzajemnosci GW nie smiem watpic Wiec jednym tchem w dwojnasob:Vice versa.

Re: TAK WYGLADA PRAWDZIWI ISLAM- do a

jaki cel mieli uzyskac z tego i nawet gdyby oni robili napewno nie w imie Islamu bo to jest sprzeczne z Islamem. > P.S. Skąd znasz polski? Może tu studiowałeś? Tak

Re: TAK WYGLADA PRAWDZIWI ISLAM- do a

? > > P.S. Skąd znasz polski? Może tu studiowałeś? > Tak Napisz, czy dobrze wspominasz studia w Polsce?

Gdyby Żydzi uznawali Strary Testament

Pisze Pan: >Gdyby Islam uznawał Stary Testament, to musiałby zaakceptować, że zawiera on proroctwa o Zbawicielu, który miał przyjść. Proroctwa te wypełniły się w osobie Jezusa Chrystusa. Skąd ta pewność. Jest Pan tak przekonany o swojej racji, pisząc o nich, muzułmanach. Jako muzułmanin

Re: Gdyby Żydzi uznawali Strary Testament

Pan tak przekonany o swojej racji, pisząc o nich, > muzułmanach. Jako muzułmanin nie piszę, że wyznaje Pan błędną wiarę. Nie mi to > oceniać. Aż tak nienawidzi Pan niechrześcijan czy nie może Pan zrozumieć kogoś, > > kto nie myśli jak Pan? A Żydzi? Nie zauważyli, że "proroctwa te

Zdjęcia:

I dobrze im tak!!!!

akceptują swój los. Z praktyk religijnych obowiązuje ich tylko ramadan. > Gdyby tak było w chrześcijaństwie to ojciec Ryjdzyk nie miałby 99 procent > słuchaczy. Dajcie więc spokój islamowi. W haremie kobiety się dogadują o ile > odpowiednio wcześniej są do tego przyuczone. Ktokolwiek tresował

Re: I dobrze im tak!!!!

spokój islamowi. Islam jako taki nikomu nie wadzi. Kobiety w islami > e > > same akceptują swój los. Z praktyk religijnych obowiązuje ich tylko ramada > n. > > Gdyby tak było w chrześcijaństwie to ojciec Ryjdzyk nie miałby 99 procent > > słuchaczy. Dajcie więc spokój

Re: Tak, to nie na twe nie....

Gość portalu: Paul napisał(a): > No taki juz jestem cham i lajdak, ot co! No cóż i Ty możesz mieć czasami rację. >Ale jak nudno by bylo gdyby kazdy byl madry, inteligentny, rzutki, >dowcipny, prowokujacy, przystojny i.....o zlotym sercu ;-). > Papa Paul >

Tak kochanie.........juz biegne na twe wolanie....

.....zobacz ile postow, jakie zamieszanie, wszyscy cie kochaja, a co poniektorych nienawidza z calego serca. Ach ta polska sarmacka dusza ;-). Tak czy inaczej, dalej uwazam, ze "myslisz inaczej" i czasem robie sobie z tego niewybredne zarty. No taki juz jestem cham i lajdak, ot co! Ale jak nudno by

Re: Tak się buduje kult jednostki.

takim dziecku, ze jest 'chamskie, niekulturalne...' etc? W przypadku dziecka tak reagujacego trudno mowic o kulturze, bo kultury sie czlowiek uczy przez lat wiele... A dziecko jest jeszcze dzikie i na poczatku... Pozdrawiam Cie, Aleksis... Ps. A propos... Mysle sobie, ze bardzo by sie zdziwil as

TAK - BO POWINNA PRZYWALIC IM WCZESNIEJ...

Zawsze latwiej (i taniej) jest zapobiegac - gdyby Hitlerowi przywalono zaraz po rmilitaryzacji Nadrenii nie byloby II Wojny Swiatowej. Ale Ameryka wcale nie jest taka skora do mieszania sie w cudze sprawy - Miloszewic prosil 10 lat o te naloty, Talibowie musieli sie starac "tylko" 5 lat

TAK - BO POWINNA PRZYWALIC IM WCZESNIEJ...

Zawsze latwiej (i taniej) jest zapobiegac - gdyby Hitlerowi przywalono zaraz po rmilitaryzacji Nadrenii nie byloby II Wojny Swiatowej. Ale Ameryka wcale nie jest taka skora do mieszania sie w cudze sprawy - Miloszewic prosil 10 lat o te naloty, Talibowie musieli sie starac "tylko" 5 lat

Gdyby nie to forum, nie byloby juz Bena Ladena. (początek wątku)

, bo takie latwiej oglupic, latwiej nim rzadzic. Juz dosc tej wolnosci po koncu zimnej wojny. Musimy ja poswiecic w imie walki z kolejnymi wrogami. Tak, tak - nie idzcie do wladzy - zostancie na forum. Czemu Balcerowicz nie zafundowal Lepperowi komputera z internetem???????? pla, pla, pla

Re: Aynur nie badz tak naiwna, spadnij z twojej chmury

dzieci w rodzinach muzulmanskich sa , tak jak i ludzie starsi, bardzo holubione. To tak samo jak i z tymi noworodkami w Polsce – gdyby bez oporow uswiadamiano przyszle matki , gdyby nie robiono jakiejs paranoi z kwestii zapobiegania ciazy, gdyby wreszcie mogla byc zagwarantowana konkretna

fanatyczni ludzie - fanatyczna A

kobiet jak A w krajach arabskich i w ogole muzulmanskich? Czy A bylaby nieszczesliwa kobieta gdyby nie byla Muzulmanka? Na ostatnie pytanie prosze mi nie odpowadac ze moze bylabym ale nie w 100% bo Islam uszczesliwia mi moje zycie itp, bo dla mnie jest to bzdura tak samo jak inne religje i ich

Tak, to nie jest takie proste...

kraju "zjednoczonego" z US w walce z Arabami, a my słyszymy że to jest przypadkowe zestrzelenie..." USA nie walczy z Arabami, panie Tomaszu. Media są pełne umiaru, bo gdyby jednak okazało się, że to nie terrosyści, a rzuconoby taki wyrok, to sam miałbym wrażenie, że jest fabrykowany stan paniki

Re: GRATULUJĘ PRZYSZŁEGO ZWYCIĘSTWA TALIBOM !

Ktoś, kiedyś, gdzieś powiedział, że XXI wiek będzie wiekiem religii albo nie będzie go wcale. Nawet nie patrząc tak radykalnie nie da się ukryć, że czynniki religijne miały i mają duży wpływ na ludzi. I wydaje się, że ten wpływ będzie rósł a nie malał ale to temat na zupełnie inną rozmowę

1 2 3 4 5 6