wyszukiwanie zaawansowane
6 137 wyników w czasie 789 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A gdyby tak ktoś jeszcze... (początek wątku)

irackiej ropie, nie? Zresztą, sam pomysł, że zrobiły to arabusy z plastikowymi nożami, wcześniej zostawiając na lotnisku swój koran i instrukcje pilotaży, jest przecież bez sensu. - W sumie fakt... Ale serio myślisz, że tak było? Niezłe jaja by były. - Na serio, stary. Wiem to już od dawna i

A GDYBY TAK WPROWADZIĆ WIZY DLA AMERYKANÓW ?

A co sądzicie o pomyśle wprowadzenia wiz dla obywateli USA wyjeżdżających do Polski ? I kasowania ich po 100 $ - a przedtem umawiania się na interview przez nr 1-900 ? I wyspowiadania każdego gościa z jego majątku, pracy, dochodów, stanu rodziny oraz upodobań politycznych ? Oj - chciałbym

Re: A GDYBY TAK WPROWADZIĆ WIZY DLA AMERYKANÓW ?

oj swiete slowa. ameryka nie stracilaby nawet gdyby 40 milionow polakow wyjechaloby do stanow, nie bardzo rozumiem dlaczego utrzymuje wizy? Gość portalu: Zbl napisał(a): > A co sądzicie o pomyśle wprowadzenia wiz dla obywateli USA > wyjeżdżających do Polski ? I kasowania ich

Gdyby kazdy tak sobie atakowal...

silniejszych w takich sytuacjach jak np. w filmie ¨fakty i akty¨. Doprowadziloby to do chaosu i miedzynarodowego bezprawia a nie w tym kierunku powinnismy dazyc. Izrael powinien dostac po tylku za ostatni atak na Syrie, gdyby zas teraz zaatakowal tez Iran, powinien conajmniej zostac oblozony

Re: Gdyby kazdy tak sobie atakowal...

Gość portalu: U napisał(a): > Atakujcie, atakujcie Zydki. Doskaczecie sie niedlugo > wraz z Ameryka, ze was zniosa z tej ziemi. > Nadajecie sobie prawo, by wasze miejsca z bronia > nuklearna, ktora wciaz ukrywacie, tez zaatakowac. Do >

Zdjęcia:

Gdyby, gdyby, gdyby...

Wszyscy gdybacie! Gdyby Chodorkowski był w USA dostałby krzesło elektryczne, gdyby był w Polsce to tak jak Kulczyk unikałby odpowiedzialności, gdyby był uczciwy nie mógłby zgromadzić takiej fortuny i władzy. Tak się skałada że to wszystko gówno prawda. Chodorkowski żyje w kraju, gdzie bez

Re: Gdyby, gdyby, gdyby...

Gość portalu: Chati napisał(a): > Wszyscy gdybacie! Gdyby Chodorkowski był w USA dostałby krzesło > elektryczne, gdyby był w Polsce to tak jak Kulczyk unikałby > odpowiedzialności, gdyby był uczciwy nie mógłby zgromadzić takiej > fortuny i władzy. Tak się skałada że to

A gdyby tak w Polsce kogos odwolac i zastapic aktorem

Re: A gdyby tak w Polsce kogos odwolac i zastapic

Ty, zale ten dran Siemion jeszcze zyje... Slowo daje. WIec moze by tak cos teges???

Ale tak sobie mysle ze gdyby stany

mialy naprawde madrego prezydenta.. To czesc dochodow z ropy ladowalby juz dzis w badania nad innymi paliwami- odnawialnymi... A najwyrazniej i tam to koleczko sie kreci.. Wiec kto tak naprawde napedza terroryzm? Ja tylko pamietam z Libii jeszcze te dlugie lady ciagnace sie kilometrami z

Re: Gdyby Polska była tak bogata jak Islandia...

Gość portalu: sw napisał(a): > i musialaby placić na inne kraje tez byłbym przeciw. Ale, że jest biedna i będz > ie pobierać pieniądze, to jestem za bedzie pobierac...........zimnioki

A tak poważnie

A tak poważnie - cały ten artykuł, o ile jest prawdziwy, to nie jest żadna sensacja. Taka jest uroda wojska, że przygotowuje się tam różne scenariusze, a w Armii Czerwonej miłośników rozlewu krwi nie brakowało. Jednak w historii nie ma "co by było, gdyby". Są fakty, uczestnicy i ich

Re: Nie wiem jakim trzeba być debilem by wierzyć

Słuzyłem w latach 80-tych w LWP. Mielismy taka bron ze jedna dobra ruska dywizja zrobiłaby to chciał dziadek Brezniew. Żartowalismy też, że gdyby wybuchła wojna z NATO, to my ruskim strugalibysmy tylko kartofle a oni by walczyli...

a gdyby to byl smiglowiec

produkcji rosyjskiej, albo jeszcze lepiej, radzieckiej, jankeskie srodki masowego przekazu trabily by o tym jak najglosniej. A tak cisza... Poza tym szkoda chlopakow, oby wkrotce nie bylo ich wiecej...

Wyprowadźmy kobiety i dzieci z Iraku na czas wojny

jesli jest to utopia, to tylko dlatego, że nic już tak naprawdę nie potrafi poruszyc sumien nawet w 9? % katolickiego narodu w stopniu wymagajacym jakiegos powazniejszego zaangazowanie sie, o czym niech świadczy fakt, że nie można do niego przekonac nawet pojedynczych osób, ktrórych nic lub

A gdyby nie taki motłoch ja ty i tobie podobni

to nie musiałbym się wstydzić że jestem Polakiem.

1 2 3 4 5 6