wyszukiwanie zaawansowane
262 wyników w czasie 499 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Z jednej strony tak, a z drugiej nie

Nie niszcze mienia spolecznego i prywatnego w mojej nowej ojczyznie - nie podpalam samochodow. W tym sensie mam sie za dobrego i swiadomego obywatela, lepszego od takich rozwydrzonych podpalaczy. Z drugiej strony mam takie same ulomnosci jak kazdy inny czlowiek. A kazdy czlowiek jest "mocny

podpowiem - Francja dla Afryki nie byla taka slodk

najechała kraje ich pochodzenie dawno temu, Z Algierii ja wykopano oficjalnie w latach 60' a w Afryce do dziś koncerny pilnują żeby czasem nikt porządku tam nie wprowadzili. Wiadomo biedne kraje okrada się łatwiej. Wiec ja się tym imigrantom nie dziwie tak samo jak 'Meksykom' w USA ktorzy handluj

Re: gdyby był Pan reformatorem?

walter622 napisał: A tak na poważnie. W pierwszej kolejności: od MSW, prokuratury i sądownictwa. a zaczeli od armii...

Re: gdyby był Pan reformatorem?

Dzięki Najwyższemu (o ile on jest) mam to szczęście, że nie jestem. A tak na poważnie. W pierwszej kolejności: od MSW, prokuratury i sądownictwa.

Re: Moglo byc gorzej, gdyby

misterpee napisała: > telewizja twierdzila ze jest male prawdopodobienstwo zeby fale byly > wieksze in 9 stop. I tak bylo. Czyli ze media USA chcialy odwrocic > uwage od prawdziwej katastrofy. drogie dzieci a w proze ataku na Iran nadamy powtórkę 1850 odcinka bold and

Re: Moglo byc gorzej, gdyby

bylo gorzej, gdyby Izrael napadl na Iran, gdyby meteoryt wielki jak felusiak uderzyl na South Beach. Bylo zle, a prasa amerykanska poswiecala cala uwage falom , ktre mialyby zalac Hawaje o 3 po poludniu. W tym samym czasie rosyjska telewizja twierdzila ze jest male prawdopodobienstwo zeby

Zdjęcia:

Re: Zamordyzm w Korei Płd., tak tak Płd.

sie nie zgadzasz ? Jesli tak to wskaz ktora. Twoje pytanie o preferencje emigracyjne (Korea Pln/Pld) b.slabo przystaje do jej komentarza (o ile w ogole). A ty wolalbys byc zdrowym i bogatym czy chorym i biednym ?

Tak zupełnie na marginesie.

borrka napisał: ale rola leaderow rozwoju przypadnie gos > podarkom Chin i Indii. Jestem świeżo po obejrzeniu filmu pokazujacego brazylijskie rolnictwo. Potęga! Więc nie zapominajmy o tym "B" z BRIC-a. A na marginesie marginesu. Gdyby kacapo-bolszewia poszła przykładem Brazylii

Re: Prysl Matuszki sen zloty ...

przemyslowego byla > jeszcze nie tak dawno klasyfikowana na rowni z Holandia. Nie wiem > jak jest dzis, bo za pieniadze uzyskane ze sprzedazy ropy mozna > kupic zarowno specjalistow z zagranicy jak i wybudowac nowoczesna > infrastrukture itp. Wielu Kanadyjczykow pracuje ostatnio w Dubaju

Tusind tak! (Tak skal du have!).

. Mysle, ze aby mieszkac w obcym kraju i dobrze sie w nim czuc, trzeba byc otwartym na jego kulture. "Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie." Jezeli my jestesmy nastawieni przyjaznie do otoczenia i chcemy poznac jego kulture i obyczaje, dostosowac sie do nich nie zatracajac wlasnych, otoczenie odwzajemni

A Latynosi to nie Europejczycy w sporej mierze?

włoska), a z drugiej strony zachodnia część Afryki która do najbardziej cywilizowanych nie należy i jeszcze długo należeć nie będzie. Tak więc Atlantyk odpada bo za duży, podobnie Pacyfik - co z tego że są Chiny, Korea, Japonia, Australia, Stany Zjednoczone, Kanada, Chile skoro są także takie kraje

Re: felusiak,gdyby o wyborze prezydenta USA...

Yurek, wysraj sie na tych prezydentow i na te "wybory". To sa wszystko kukly co tancza tak jak im graja. Jak by taki zaczal tanczyc odwrotnie to mu dadza w czape.Felus to bzdeci i usiluje wypuszczac sluchaczy w maliny. Jak juz chcesz go sluchac to pamietaj ze to co mowi ta jest wlasnie wszystko

Re: felusiak ,w trosce zebys mi nie umarl z cieka

strasznie dużo emocji a cierpią na tym fakty. władze florydy zatwierdziły zwycięstwo busha 26 listopada, na długo przed decyzją sądu najwyższego. gdyby sąd najwyższy nie wydał żadnej opinii 12 grudnia, zatwierdzone wyniki na florydzie zostałyby wyrzucone do kosza na smieci a o wyborze

Re: Juz tak dawno sie nie usmialam

"Faber powtórzył, że jest wrogiem regulacji banków przez państwo. Jego zdaniem, środkiem przeciwko spekulacji powinny być wysokie stopy procentowe." Dziwnym byloby gdyby zacny pan Feber nie byl wrogiem regulacji prywatnych bankow przez panstwo. Dziwnym tez byloby gdyby pan feber glosil

a wy na sprężynkę czy na baterie działacie?

ataków. a to zyd, a to złodziej a to to a to tamto. faber niewątpliwie ma rację twierdzac, że zerowa stopa procentowa zachęca do spekulacji. koszt jest żaden. gdyby stopa wynosiła 5% spekulacja byłaby kosztowna i banki nie bawiłyby sie w to. niestety leftyści nie rozumieją ekonomii i wydaje im się

Łukaszenka i tak wygrałby wybory :-)) (początek wątku)

Ktoś kto spedził troszkę czasu na Białorusi i to nie w sanatorium albo w hotelu przyzna mi rację.Świadomość narodowa wiekszości białorusinów jest żadna,a mieszkający na obszarach wiejskich uważaja Łukaszenkę za wielkiego dobroczyncę.Wypłaca emerytury,jak trzeba przy kamerach TV opieprzy albo i

No tak,zapomnieliśmy o argumencie z łupkami !!!

No tak,zapomnieliśmy o argumencie z łupkami !!! Gdyby tylko Ruscy wiedzieli że gazu w Polsce własnego z łupków skolko tolko ugodno to daliby tego z Sybira całkiem darmo. A tak to straty i straty tylko.

1 2 3 4 5 6