wyszukiwanie zaawansowane
526 wyników w czasie 430 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

a gdyby tak ..

Hitler nie zaatakował CCCP, to jak by się zakończyła wojna? Może tak. Po jednej bombie A na Berlin, Moskwę i Tokio.

Re: a gdyby tak ..

gdyby Hitler nie zaatakowal ZRRR... to jaka wojna miala by sie zakonczyc? Jedyny, kto na tym by ewentualnie stracil (w sensie nie zarobil) to sa nasi amerykanscy bracia. Komu by oni sprzedawali swoja bron i amunicje? Ktoby im za to placil? Oto masz, Panie, nowy problem.

A gdyby tak zamknąć forum świat na dwa tygodnie (początek wątku)

ciekaw jestem gdzie zawędrowałaby ptasia horda (dziecioły)? postanowiłem zaprzestać nazywania ich jaczejką, komsomołem, czubarykami itp. Od dziś bedę ich nazywał ptakamy jeden/jedna ptak/ptaczka dwa/dwie ptaky/ptaczky 4 ptaów/ptaczek itd -- Zapraszam na forum N, 20-05-2012 Forum: Świat Wątek: A gdyby tak zamknąć forum świat na dwa tygodnie Autor: felusiak1

A gdyby tak publicznie spalić kor(w)an w Niemczech

Już widzę tę niemiecką "wolność". Zaraz wyrok i więzienie, ale terrorystyczny poradnik pedofila-analfabety z mekki można rozdawać. TFU. -- Uwolnić sierżanta Balesa! Free Staff Sergeant Bales!

Zdjęcia:

gdyby był Amerykaninem

to być może. A to że przez niego paru amerykańskich agenciaków dostało po łbie nic nie szkodzi. I tak jest ich na świecie wielu, zbyt wielu... Zapomniał pan napisać, że tym agentom należała się czapa gdyż to oni są zdrajcami, nie Assange. Assange pokazał jedynie to że Ameryka jest państwem

Re: a ja cieszylabym, gdyby Chinczycy kiedys kupi

Tak zajrzyj http://en.wikipedia.org/wiki/Pauillac tutaj

A gdyby w czasie debaty w USA był zamach? (początek wątku)

Pytam czysto teoretycznie i poważnie. Jaki jest scenariusz, gdyby zginęli obaj kandydaci na prezydenta tak blisko przed wyborami? Na przykład w zamachu na studio telewizyjne w czasie debaty. Rządzi wiceprezydent? A co z terminem wyborów i kto by w nich startował?

Re: Chiny grożą III wojną światową? Tak, jeżeli A

A importują z Chin produkty o wartości 10% chińskiego P K B , co oznacza, że prosperity Kraju Środka w 100% zależy od U S A . W roku 2006 Chiny sprzedały nam siedem razy więcej towarów niż zakupiły u nas. Gdyby Stany Zjednoczone zamknęły przed nimi swoje rynki zbytu, Chiny pogrążyłyby się w

Re: Igor, to nie tak. Faszyzm, nazizm a USA

Dodam jeszcze ze ta ideologia neolibaralizmu to kij z dwoma koncami. Z jedenej strony jest to wielki push do prywatyzacji i wogole do wielkiego oslabniecia panstwa jako takiego. A z drugie stronej cala ta finansiera jest od panstwa zalezna. Gdyby nie te panstwa to te banku juz dawno by

Powiem tobie tak: ...

Gdyby na schodach prowadzacych do twojej matki nie wyprzedzilby mnie ogromny kundel, to dzisiaj ja bylbym twoim ojcem, a zatem o wiecej szacunku kundelku wnosze.

dziobią

masakry i puszczają zdjecia w świat aby zdyskredytować dyktatora. a putin to złoty człowiek, dbajacy o każdego rosjanina i jedyny pragnacy pokoju na swiecie. zapomniałem dodać, ze jest też niedoścignionym wzorem uczciwości. nie tak jak merkel która jak wiemy gnebi niemców i ich okrada. panowie dajcie

nu tak

prowodyrem zaczepek i podpuszczania innych na niego byles i jestes ty igor mnie tam "gancy-gal" kto sie z kim zre o o co ale granice jakie musza byc,to forum swiat a nie wylacznie szambo jednak ty przeginales i przeginasz pale,kazdy twoj post dotyczacy tej osoby to bluzgi....jakby ci ojca i

1 2 3 4 5 6