wyszukiwanie zaawansowane
551 wyników w czasie 307 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A gdyby tak

pisac na temat? Daj zakosztowac twojej "blyskotliwosci" w temacie a nie w atakach personalnych. W tym ostatnim jestes mistrzynia forum i nikt do piet ci nie dorasta. Jak zwykle czekistowska metoda, czepic sie slowa. Mistrzem jest tutaj waltherr czepiajew. A serio, jak nie masz nic do

Re: A gdyby tak

Nie piszę na temat? To nie moja wina, że nie pojmujesz. Zaprzeczyłam twojej bezsensownej tezie, że to komuna wypędzała ludzi z Polski. Tak jak dziś czyni to kapitalizm, komunie nigdy się nie udało, dziś są to już milony. .

A gdyby tak im dac ...

Co by bylo gdyby ... Stworzyc nadzieje na lepsza przyszlosc, dac im srodki na realizacje swoich marzen, otoczyc wieksza opieka "rodzine" itp. ? Czy wowczas cos by sie zmienilo?

Re: Putin stracil zaufanie narodu, a gdyby tak

poszedl w slady Obamycza, caly narod , a nawet turysci, byliby zachwyceni jego metodami, ot naprzyklad jak super demokracja traktuje arystokratow z UKnagrodzonych 2 zlotymi medalami olimpijskimi

Zdjęcia:

A gdyby tak Polska z NIemcami w 1939r ... (początek wątku)

Czytałem ostatnio 3 książki na ten temat. 1. "Churchill, Hitler i niepotrzebna wojna" Patricka Buchanana, 2. "Pakt Ribbentrop-Beck" Piotra Zychowicza 3. "Wspólny wróg" by Rolf-Dieter Muller Wynika z nich ,że Polska(Beck) popełniła katastrofalny błąd podpisując sojusze z państwami ,które ch

Re: A gdyby tak Polska z NIemcami w 1939r ...

(Beck) popełniła katastrofalny błąd podpisując sojusze > z państwami ,które chciały ją tylko wykorzystać. Straciliśmy 6 mln obywateli , > pół kraju oraz elitę intelektualną. Co w na to ?? Absolutnie tak. To był gigantyczny błąd Becka, tyle że dzisiaj to nie jest jeszcze czas na zaakceptowanie tej

Re: gdyby było tak ładnie, jak piszesz?

wszystkie mafie maja dzis globalne powiazania finansowe. kazda mafia to wrog ludzkosci. Konfiskowac kradziona kase mafii, a mafiozow najlepiej na stryczki. -- ----------- Są trzy fazy ujawniania się prawdy. Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, w końcu

Re: gdyby było tak ładnie, jak piszesz?

herr7 napisał: > to dlaczego na świecie mamy jeszcze ze 20 innych rajów podatkowych? Czyżby pows > tały z myślą o Rosji? Mafia jest wszędzie. Zachodnia oligarchia finansowa całko > wicie podpada pod definicję mafii. No coś ty herr, ale to "nasz mafia" a po co nam obce

Nawet gdyby tak było, nie zmienia to faktu, że

USA rządzi, a reszta ma słuchać. Tak działa świat. -- Ambitni kapłani, nie oczekujcie zatem, iż będziemy pracować nad odtworzeniem waszego imperium; tego rodzaju przedsięwzięcie byłoby nawet ponad nasze siły. Sami siebie zabiliście, a do życia moralnego nie da się powrócić, podobnie jak do

A nie lepiej byloby gdyby Ameryka

moze byc podnoszony bez konca a Ameryka byc moze nie ma zamiaru nawet zaczac splacac swego dlugu. Jesli tak to swiat w stosunkach z Ameryka powinien przejsc na wymiane tylko towarowa i zapomniec o amerykanskiej walucie. Bo sztuczne drukowanie pieniedzy i uzywanie ich w rozliczeniach to przeciez zwykle

Re: A nie lepiej byloby gdyby Ameryka

? > Ten amerykanski spending ceiling moze byc podnoszony bez konca a Ameryka byc moze nie ma zamiaru nawet zaczac splacac swego dlugu. Jesli tak to swiat w stosunkach z Ameryka powinien przejsc na wymiane tylko towarowa i zapomniec o amerykanskiej walucie. Bo sztuczne drukowanie pieniedzy i uzywanie ich w

A wsio taki żal...

Szkoda, że Bieriozka umarł, tyle mógłby naopowiadać, gdyby faktycznie wrócił do Rosji. Czy jst już ostateczna diangnoza jego śmierci w wydaniu niezależnego, demokratycznego angielskiego systemu prawa?

Re: A co by sie stalo, gdyby Niemcy

Ja bym sie spytal dlaczego tak pozno ,...

Re: A co by sie stalo, gdyby Niemcy

xsplit napisał(a): > Ja bym sie spytal dlaczego tak pozno ,... A ja bym odpowiedzial: lepiej pozno niz wcale.

gdyby babcia miala wasy...

j-k napisał: > za te "beZnadziejnosc" podziekuj ZSRR - to nie Polska wybrala sobie real-socja > lizm. > > zostal on nam narzucony. > > Gdyby Polska po 1945 miala status chocby Austrii i skorzystala z planu Marshall > a > (mielismy w 1946 taka oferte

Solidaruchy a puste półki

przeżyłam w Węgrzech, bo okazało się, że i tam mimo komuny sklepy były dobrze zaopatrzone, pełno było restauracji i kawiarń... O ile między Polską a Austrią panowała wówczas przepaść cywilizacyjna, o tyle Węgry nie różniły się tak bardzo od Austrii. Główna różnica polegała na tym, że infrasktruktura

1 2 3 4 5 6