wyszukiwanie zaawansowane
888 wyników w czasie 2 027 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: gdyby tak było

pl.wikipedia.org/wiki/Rada_Najwy%C5%BCsza_Ukrainy#Frakcje A jak jest teraz i było w latach ubiegłych? ;-)

A gdyby taki "Majdan" był w USA? (początek wątku)

www.youtube.com/watch?v=ZhEbuH_Kphw Patrząc jak działa amerykańska policja, jak myślicie ile by trwała rozprawa z protestującymi i na ilu trupach by się skończyło?

Re: A gdyby taki "Majdan" był w USA?

Kazdy demokratycznie wybrany Rzad(niedemokratyczny rowniez) ma do dyspozycji policje a w niej rozne oddzialy Ormo,Zomo...jakby je poprawnie poliytycznie zwac , by zapewnic lad i przestrzeganie prawa. Posiada rowniez Armie,ktora rowniez moze byc uzyta do zapewnienia porzadku wewnetrznego

Re: A gdyby tak zamknąć forum świat na dwa tygodn

Ciekawy pomysł. Jestem za.

Re: A gdyby tak zamknąć forum świat na dwa tygodn

Tez jestem za. W pospiechu trzeba napisac kilka pozegnalnych postow ;) -- ----------------------------------------------- 我也是香港的人 Wǒ yěshì xiānggǎng de rén - Tez jestem Hongkongczykiem. Przyszłosc ma długą historię

Zdjęcia:

Gdyby wszyscy mieli taka odwage? (początek wątku)

Gdyby wszyscy mieli taka odwage? Wtedy byloby na swiecie inaczej, wiecej pokoju a nie cierpien narodow. Szkoda ze te wideo jest w jezyku niemieckim, mimo to podaje je tylko dla tych ktorzy ten jezyk znaja

Re: Gdyby wszyscy mieli taka odwage?

nie-tak napisała: > Nie naleze do obozu tego pana, jestem bezpartyjna ale co prawda co prawda trzeb > a ja glosno powiedziec jak i powielac by w koncu ludziom uswiadomic do czego zm > ierza USA. to co napisalas zalatuje troszke teoria spiskowa . Ameryka jak Ameryka

Gdyby nie Putin Rosja wyglądałaby dziś tak jak (początek wątku)

Amerykańce i polska prawica, stąd taka zwierzęca nienawiść do Putina. Faszyzujące rusofoby mówią że oni do Rosji nic nie mają, tylko tego Putina nienawidzą, a prawda jest taka że te gnojki nienawidzą poprostu Rosji i Rosjan, a Putina za to że obronił kraj przed totalnym upadkiem. Przy okazji niezła

Re: Gdyby nie Putin Rosja wyglądałaby dziś tak ja

ludzie poniżej 18-go roku życia nie mogą brać udziału w wyborach dyskwali > fikuje demokrację? A gdyby to był wiek nie 18 a np. 21 lat. Itd. itp. Demokracj > a dotyczy obywateli mających pełne prawa. W różnych czasach, w różnych miejscac > h te grupy były różnie definiowane. Ale to już

i gdyby nie te surowce byloby tak nadal

johnny-kalesony napisał: > Rosja pojawiła się w perspektywie Europy jakieś - 170-200 lat temu, może rzeczy > wiście trochę wcześniej. I jakoś nie wydaje mi się, żeby specjalnie przed jej p > ojawienem się owego kraju brakowało. -- Feudalizmu nie zniszczyli lennicy, a komunizmu

Re: Czy Europie brakowalo Rosji

bogactwu Poludniowej Ameryki, a nie Stanow. To Europa stworzyla Stany, a Francja za pomoc dla Washingtona dostala w prezencie od Anglikow rewolucje, krola zgilotynowanego, Napoleona i inne kleski. Rosja uwolnila Europe od Napoleona i Hitlera. Historia kolem sie toczy, tak jak kazdy kraj Rosja miala

a gdyby nie wywiad niemiecki

nie-tak napisała: > j-k gdyby nie pewien clan za oceanem, gdyby nie pewne zaoceaniczne elity nie by > loby Hitlera. a gdyby nie wywiad niemiecki, ktory przewiozl Lenina i jego bande ze Szwajcarii poprzez Finlandie do Petersburga - to nie byloby komunizmu w Rosji i pewnie tez

Re: a gdyby nie wywiad niemiecki

j-k napisał: > - ale to tylko gdybania. --------------------------- To nie sa gdybania, sa to fakty. Kto dal pieniadze, logistyke, wsparcie temu z wasikiem? Niemcy oblozone blokadami byly w tym czasie biedne i nie stac ich bylo na prowadzenie wojny ale mimo tego zostaly wkorzystane tak jak

Gdyby tak było, już dawno byśmy o tym wiedzieli.

Wiadomość wypłynęła nagle, gdy Rosja wywołała kryzys. To jest medialna zagrywka Zachodu, nic więcej. -- Ambitni kapłani, nie oczekujcie zatem, iż będziemy pracować nad odtworzeniem waszego imperium; tego rodzaju przedsięwzięcie byłoby nawet ponad nasze siły. Sami siebie zabiliście, a do życia

Re: A tak serio, Gosciu...

> .... Wygląda na to, że propaganda ukraińska jest efektywniejsza. To jest ba-rr-dzo dobry zart. Nawet moznaby bylo sie posmiac, gdyby to nie bylo tak smutnne. Chyba jestes jednym z niewielu, ktorzy w to wierzy. Wynikiem propagandy ukrainskiej sa - slownie: setki tysiecy - Ukrainskich

Gdyby zabojcami byli...

nie-tak napisała: > Ciekawe jak dlugo bedzie ten post na forum? > "Wybrani ludzie z pewnych grup" chca na sile i za kazda cene wojny. > > Cytat tytulu: > Jugendlicher offenbar von Israelis entführt und getötet > Mlodziency najwidoczniej przez Izraelczykow porwani

1 2 3 4 5 6