wyszukiwanie zaawansowane
602 wyników w czasie 280 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

a gdyby nawet

wasyl_szuja napisał: Demokracja (a właściwie jej karykatura) jako "dekadencja Zachodu" prze > stanie we wszechbolszewii funkcjonować. a gdyby nawet - to co ci do tego ? nad losem "demokracji" chinskiej tez tak rozpaczasz ?

gdyby tak było, nie wymyśliliby broni ABC

Kadafiego, ze wszelkimi konsekwencjami, które będą odbijać się czkawką jeszcze bardzo długo. A co do Syrii też ich ręka świerzbi. W USA są poliytycy, którzy by chętnie poparli izraelską wojnę przeciw Iranowi.

Szczerze powiedziawszy, gdyby USA chciało to i tak

nasze siły. Sami siebie zabiliście, a do życia moralnego nie da się powrócić, podobnie jak do fizycznego istnienia. ” — Maksymilian Robespierre

Zdjęcia:

A co by bylo gdyby ...

Netanjahu robi niesamowita volte ... Proponuje jedno panstwo i przyznaje Arabom prawo glosowania i kandydowania oraz wszystkie inne prawa przyslugujace Zydom. Czy taki scenariusz moglby byc realny?

Re: A co by bylo gdyby ...

. Palestynczykow nalezy przeniesc na wschodni brzeg Jordanu aby naprawic blad z 1948 roku. Pytanie mozna postawic inaczej. Czy mozliwe byloby wspolzycie narodow pod polska flaga, gdyby potomkow wypedzonych, przesiedlonych Niemcow wpuszczono na Slask i Mazury ? A przecie ci wyznaja ta sama religie co i my.

Tak by było gdyby spełniły się sny złych ludzi

i Rosja stałaby się ekonomiczną kolonią Zachodu. Tymczasem Rosja ma surowce, technologie i możliwość samodzielnego wytworzenia niemal wszystkiego. Do tego silna armia uniemożliwia wrogą agresję, a silne służby wrogą dywersję.

Re: gdyby Zydzi zadzili, przegoniliby tak jak w US

ekonomie, Chiny I India rozwijaja swoj potencjal niezwykle, a amerykasnka klasa srednia stoczyla sie tak na dno ze juz widzi wizje Kalkuty. To samo dzieje sie w Europie. Coz dziwnego ze taki swiat nie chce pozostawac w sytuacji kulturalej degrengolady, dalszego upadku klasy sredniej I coraz bogatszych

A wystarczyłoby gdyby opóścili bandycko założone

osiedla na ziemiach Palestyńskich... A tak za zbrodniczą politykę apartheidu bandytów z Tel-Awiwu płacą Żydzi na całym świecie...

Re: Taki duży kraj a tak marnie kończy

czuk1 napisał: > A w ogóle. Nie znasz trybu przypuszczającego w jęz. polskim i znaczenia słów > : może , gdyby idz i sobie pogdybaj z babami na placu targowym i nie zawracaj doopy

Re: Taki duży kraj a tak marnie kończy

okresu na jej wprowadzenie, cierpliwych obywateli, przywódcę z dużym autorytetem. Wreszcie Rosja ma broń jądrową, którą może grozić światu skutecznie .....gdyby społeczność międzynarodowa chciała Rosję poniżyć bądź doprowadzić ja do ruiny.

Re: A tak na serio

, wysadzali do Jahwe ..., bombami wytyczali granice swojego kraju . kogo wysadzali , poczytaj sobie . kazdy wpis rzydkow , wpisuje sie konsekwentnie w logike ; Polska ( ! ) , Polacy aktywnym czynnikiem holokaustu , gdyby nie Polacy holokaust nie bylby mozliwy . pieknie sie rzydki zabawiacie .

ja nie mam natury belfra ktory poucza

przekonac mozna tylko samego siebie . kazda inna metoda jest krotkotrwala. do tego potrzebne samodzielne myslenie. nie takie jak moje ja sobie wystarczam. gdyby wszyscy mysleli tak samo dialogowanie nie mialoby sensu. byloby to powtarzanie utartej mantry. a z ta zlosliwoscia to jest tak

"Może", "gdyby", a sam napisałeś, jakby to był

fakt, a teraz rakiem się wycofujesz. W każdym przemyśle zdarzają się ludzie nieodpowiedzialni i niedokładni, dlatego trzeba tak weryfikować ich w procesie rekrutacyjnym, by ich wyeliminować. A w przypadku energetyki nuklearnej powinna być polityka zero tolerancji dla olewania procedur i braku

Re: "Może", "gdyby", a sam napisałeś, jakby to by

kylax1 napisał: > W każdym przemyśle zdarzają się ludzie nieodpowiedzialni i niedokładni, dlatego > trzeba tak weryfikować ich w procesie rekrutacyjnym, by ich wyeliminować. A w > przypadku energetyki nuklearnej powinna być polityka zero tolerancji dla olewan > ia

1 2 3 4 5 6