wyszukiwanie zaawansowane
129 wyników w czasie 477 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A myszy gdyby umiały mówić...

jaga_22 napisała: > Niedawno w TV ktoś,kto się zna na rybach, > z racji wykształcenia. Mówił,że karp, > jest taką rybą,że bez szkody dla siebie, może żyć jakiś czas bez wody. Słyszałem tą wypowiedź.

Re: A myszy gdyby umiały mówić...

Niedawno w TV ktoś,kto się zna na rybach, z racji wykształcenia. Mówił,że karp, jest taką rybą,że bez szkody dla siebie, może żyć jakiś czas bez wody. -- http://smayliki.ru/smilie-1261745031.html http://s19.rimg.info/ad697256adb4891b8c3a3c7db1eafc2c.gif

Re: Gdyby babcia nie miała wąsów :)

Nie trać nadziei, rozglądaj sie.Czasem szukamy daleko a nie zauważamy ze coś jest blisko. Swoja drogą masz dziwną teściową...Serdeczność przecież nic nie kosztuje a tak wiele moze dać.Powodzenia. -- mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Re: Gdyby babcia nie miała wąsów :)

mamba30 napisała: > Ałć, dałam "ciała"... i też o tym pomyślałam wcześniej, tak jak o tym, że mój o > statni post zabrzmiał być może jak próba znalezienia opiekunki. Nie, tak nie je > st. Sympatyczny dziadek jest również pożądany, w końcu nie tylko na płci piękne > j świat

Re: Tak sobie myślę..

I też tak sobie myślę, że aby kogoś ocenić ,należy dokładnie znać sytuację. Nie oceniam sędziego,bo nie jestem sędziną i nie znam procedur,skoro powiedział..to wiedział.. Podziwiam Żiobrę,że idzie w zaparte,bo nawet gdyby było coś na rzeczy to nikt się nie przyzna. Miałam w życiu dwie operacje

Zdjęcia:

Re: Tak mi dopomóż Bóg

jeszcze gorzej gdyby uwazali sie za wierzacych , nie odpuszczali innym a do sakramentow przystepowali.

Jak mogli tak zmienic znane osoby? (początek wątku)

Temat: Jakby wyglądały znane osoby, gdyby nie zrobiły kariery i były zwykłymi "Kowalskimi"? Najpierw pokazuje sie zdjęcie, na której osoba/osoby są do siebie trochę tylko podobne, a na następnej stronie jest ich zdjęcie u szczytu kariery ... Rozumiem, ze dodano im tuszy i maja inne ubranie

Można i tak (początek wątku)

, prawda? - Ludzkie serce jest tak zaprogramowane, aby uderzyćokreślonąilośćrazy. Nie marnujmy więc tych uderzeńnaćwiczenia. Wszystko sięprzecieżzużywa. Twierdzenie,że sport to zdrowie, jest tak samo trafne, jak sugestiaże szybka jazda samochodem przedłuży jego sprawność. Chceszżyćdłużej? Zrób sobie

a to stąd......... (początek wątku)

Gdyby Brytyjczyk podarował Wam wór pieniędzy, mówiąc, że w środku znajdziecie 'billion of pennies', to niestety Wasz budżet będzie spory, ale nie tak gigantyczny, jak mogłoby się wydawać. W języku angielskim 'billion' to zaledwie miliard Z artykułu o znaczeniu słów po polsku i angielsku

Re: A to znacie?

,,- osoba, do której wszyscy wierni mówią "ojcze" a własne dzieci "wujku" aga - Dobre!:D,co do,, Fi M,,raz kupiłam z ciekawości-ale tyle tam żółci że więcej nie kupię. W te rewelacje dotyczące JP II-nie wierzę /i szczerze mówiąc nawet nie doczytałąm do końca/,a nawet gdyby tak było to

Re: Miał być Bolek a wyszedł...

Wiadomo czyja gazeta , wiadomo że znaleźli tam miejsce niedouczeni dziennikarze a raczej dziennikarzyny tylko dlatego że mają taka a nie inna opcje polityczną. Gdyby któryś z redaktorów miał krztyne oleju we łbie to by wiedział który w kreskówce to Lolek a który Bolek, wszak w ich dzieciństwie

Re: Jestem za a nawet i przeciw

Powiedział o dwa zdania za dużo. Jak cie maja za głupiego to lepiej nic nie mowić i zostawić ludzi w niepewności niz otworzyć gębe i udowodnic że maja racje. Tak samo z Wałęsą , gdyby nie zapędził sie z tym sadzaniem daleko lub za murem może uszłoby mu na sucho a tak to ma co chciał.

1 2 3 4 5 6