wyszukiwanie zaawansowane
251 wyników w czasie 252 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Tak, a dlaczego nie?

Dobrze by było chociaż taki, jaki przejeżdżasz przez pół godziny, czyli z grubsza licząc 50 km. Przy CB z anteną niewiele nad ziemią to nieosiągalne wściekłbym się chyba gdyby zbierał rozmowy driverków w promieniu 50 km... Nawet sobie nie wyobrażam tej ilości ku..., ch... itp. jaka

Re: dobrze, dobrze..ale yanosik? czemu przez y?

A gdyby zaprzestali wytwarzania, to co wy, biedacy, będziecie robić? dobre pytanie... Kolega np. jak już zaprzestał szpitalnej akwizycji (powiedział, że pier...li taka władze i sie zwinął..) to kupił sobie mały hotelik na Mauritiusie i został hotelarzem.. Może mi pozwoli zostać boyem

Gdyby nie było pościgu... (początek wątku)

kontroli a żeby cwaniakom się upiekło. Myślę,że sama świadomość,że policja podejmuje pościgi studzi wiele gorących głów a liczba wypadków mających miejsce podczas nich (nie obwiniajmy policji,że goni, tylko bandytów,że uciekają) i tak jest nieporównywalnie mała do zagrożenia gdyby np.każdy pijak jechał

I tak i nie....

... "Ja nie dam rady???" i pedal w podloge... Gdyby wczesniej ludzie jechali tak jak nakazuja przpisy (jak to sie dzieje w Nimczech, Szwecji, UK ) to tak mozna kierowcom pomagac. W naszym wydaniu bylby to tylko bodziec do jeszcze bardziej niebezpiecznych zachowan. Tlumaczycie, ze ludzie leja na

Zdjęcia:

napiszę tak żebyś zrozumiał :)

umieć czytać z dystansem a nie wszystko dosłownie... Prawidłowy sens tych wypowiedzi jest taki: NOWE AUTO Z SALONU TRACI BARDZO DUŻO NA WARTOŚCI W PORÓWNANIU Z ZADBANYM 3-4-5 LETNIM KTÓRE JEŹDZI TAK SAMO A 30 TYS.ZŁ ZOSTAŁO W KIESZENI :) Teraz rozumiesz? :) -- Gdybym wiedział że utrata

Re: tak mi sie skojarzylo

telefonie... Zauważyłem go dopiero jak wróciłem i co? I nic; trzy nieodebrane i dwa sms-y ale to tylko dlatego, że to porządny samsung na andku a nie ajfon bo gdyby to był ten drugi to by miazga z niego została.. Strasznie kiepskie wykonanie szczególnie w czwórce bo piątka wydaje się być nieco bardziej

chyba raczej o relacji cena/jakosc

> Gdyby bylo tak jak piszesz, to oni powinnci Cie powaznie wysluchac. Jednego marudnego niedoszlego klienta? Nie sadze. > Sprzedaja jak zawsze z dobrym skutkiem, nie przejmujac sie "kryzysem": Podobnie jak Apple. -- "Logic will get you from A to B. Imagination will take you

Re: A tu swiat..

Mysle, ze ta przewaga bialego i wysoki poziom wynika z bialych samochodów służbowych, np. van-ów na których najłatwiej zaprezentować logo, czy reklame. Gdyby odzielic wybór dokonywany przez osoby prywatne, to wyniki byłyby nieco inne. Oczywiscie mam niszowy kolor :-) -- Mow do ludzi tak, aby

Re: Ponury naród-ponure kolory. Srebrny,czarny...

> Jeżeli uważasz, ze w nowe auto zainwestowales, to musisz mieć na uwadze, ze nie > wydumany kolor łatwiej sprzedać. Na kanarkowe BMW nie znajdziesz aż tylu chętny > ch co na czarne. Na wypadek gdyby to było do mnie, a nie do autora wątku, odpowiem że zgadzam się oraz że kolory

Re: A4 czy A6?

Mercedesa po prostu trzeba mieć te 300 tysięcy w kieszeni - wtedy jest szansa na odpowiednio duży samochód, z mocnym silnikiem i przyzwoitym wyposażeniem, a nadal różnica między samochodem marki nie-premium za mniej niż 200 tysięcy będzie tak naprawdę w drobiazgach. Dopiero z 350-400 tysięcy pozwala ci

Re: a teraz o skodzie

klemens1 napisał: > > To nie do ciebie tylko do kolegi wyżej > > Gdyby to było jednak do niego, a nie do kolegi wyżej, to już naprawdę idealnie > byś trafił. > ale to nie było do mnie...widzisz klemensiku? Nie każdy jest tak stronniczo nastawiony do mnie jak ty

Re: nie, to nie są emocje

A co do stwierdzenia: "Ludzie - wbrew pozorom - dzialaja racjonalnie." hehehe gdyby tak było firmy mogłyby się pozbyć tych kosztownych kolesi od marketingu i reklamy, a jedynie zdać się na konkurencje technologiczno-cenową ;) Niestety rynkiem rządzą emocje, odczucia, stereotypy... no i patrzac

Re: Fotelik a boczne poduszki

Z kurtynami nie ma propblemu. One sie "rozwijaja" a nie uderzaja w kierunku fotelika. Nie sa tez tak duze. Gdyby byly I dostawalbys w glowe, z boku podzuszka, to bylaby spora szansa na to, ze to kurtyna cie zabije. -- Pozdrawiam, G. hideipvpn.pl - 7 dni darmowego SmartDNS bez ryzyka i

Nie czemu a dlaczego.

siedzi, to można by było się pokusić o jakieś konkrety. Tak, nie wiedząc nawet czy to zapłon samoczynny czy iskrowy, pojemności i typu silnika, można sobie gdybać. -- Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)

1 2 3 4 5 6