wyszukiwanie zaawansowane
287 wyników w czasie 417 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: a co by było gdyby sprawiedliwie dzielono kas

regionie jest nadal źle i będzie tak dalej dopóki nie przestanie się topić pieniędzy w halach salach i mostach z pola na pole. -- postawmy sprawy z głowy na nogi Traktorek do koszenia trawy nie uciągnie pługa, choćby był najśliczniejszym traktorkiem na świecie.

Re: O,tak...

przypadki kolego. Otwórz w końcu oczy. I jeszcze jedno. Myślę, że pasibrzuszki nie wierzą w Boga i Jezusa. Gdyby chcieli naśladować swojego pana nie paśliby brzuchów, nie jeździli limuzynami i mieszkali w normalnych domach i mieszkaniach. Kopuły świątyń nie byłyby zlote, a bezczelność w żądaniach zwrotów

Tak zdecydowaliście: Bisz został Bydgoszczanine...

Prawdę mówiąc ,to nie wiem kto to jest ?A jeśli już ma miano bydgoszczanina(gratulacje!), to dobrze gdyby się dla tej BYDGOSZCZY porządnie zasłużył,rozsławił nasze miasto i przy- niósł mu chlubę ! czego Mu życzę !

Zdjęcia:

Tomuś, cieniuj tak dalej! (początek wątku)

nas uważa pana za sprzedawczyka. Po tak pięknej długiej karierze, po tylu wspaniałych sukcesach, medalach mistrzostw świata, itd, gdzie pan zrobi swoje uroczyste pożegnanie torem, takie z "pompą", godne prawdziwego mistrza? Bo chyba nie w Bydgoszczy, no nie? Tutaj doczeka się pan tylko gwizdów, bo

Tak będzie wyglądał Nordic Haven - najwyższy wi...

oj tam oj tam Sami malkontenci? Może trochę optymizmu. Ja tam się cieszę, że buduje się ( mam nadzieje że wybudują) takie budynki w Bydgoszczy. I nie mogę oprzeć się wrażeniu, że większość z tych co wybrzydzają zamieszkałaby w tym Havenie bez mrugnięcia gdyby ich było na to stać albo dostali za

To tak jak z “referendum” do UE

glosujemy czy wejsci do UE, jesli wynik jest na TAK, to w roku 2015 glosujemy, czy chcemy z UE wyjsc czy pozostac. Ale to juz waadza pie..., wazne zeby po ich mysli bylo a nie po sprawiedliwosci.

Humaniści nowej generacji. Pierwszy taki kierun...

nauczyciele akademiccy, a raczej "akademiccy" żeby utrzymać swoje posadki tworzą kolejne wytwórnie bezrobotnych. nawet gdyby ten kieruneczek produkował prawdziwych Leonardów da Vici to oni i tak nie zjadą pracy, ponieważ rynek potrzebuje: a) bardzo niewielu specjalistów w WĄSKICH dziedzinach

Re: Dlaczego nasz Marszałek jest taki smutny

pan_ziutek napisał: > . Pewnie najbardziej go martwi pozycja naszego regionu w kraju ale po części to > my za bardzo pracowici też nie jesteśmy skoro jesteśmy prawie na szarym koncu. Tak, tak, a na Ukrainie w latach trzydziestych to dopiero byli leniwi. Aż z głodu umarło kilka

Lekarka wypisała kartę zgonu, a nieboszczka żyje

To jeden ze skutków reformy służby zdrowia. Nie liczy się pacjent, lecz procedury, kwitki, kasa. I jak zwykle nie będzie winnych. A gdyby tak ocknęła się w trumnie?

Re: Brak S5, a bezpieczeństwo na drogach.

Jakoś tego problemu media marszałkowskie nie widzą tylko Jasiakiewiczem się interesują. -- Platforma jest tak obywatelska, jak w czasach PRL obywatelska była milicja. - Gdyby w latach 90. ubiegłego wieku transformacja wyglądała inaczej, gdyby podzielono majątek państwowy pomiędzy ludzi - tak

1 2 3 4 5 6