wyszukiwanie zaawansowane
98 wyników w czasie 370 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A miało być tak pięknie ;-)

Mortimerko, niezupełnie zgadzam się z tym stwierdzeniem: Otóż organizm pobiera taką dawkę, jakiej potrzebuje n > a dany moment. . Nie weźmie ani mniej ani więcej. Co okaże się ponad nor > mę, wydali z organizmu "marnujac" resztę. dowód? Przedawkowania, gdyby organizm był taki mądry

no więc tak...

przyjmować, w mniejszych dawkach stopniowo je zwiększając albo czy może przepisać mi inny lek z lewotyroksyną sodową. Pani doktor na to odpowiedziała, że nie ma takiej możliwości, ze ona się z taką reakcją organizmu nigdy nie spotkała, gdyby to była wysypka to co innego. Zapytałam więc co robić, przecież

Re: powtórzyłam badanie

Pana Boga i nieslusznie ! tak jak pisza dziewczyny obecnie przyjmuje sie, ze do ciazy i w ciazy nalezy leczyc tyroksyna jezeli TSH jest od 2,5 w gore poniewaz za tym moze stac jawna lub jak u ciebie niejawna niedoczynnosc tarczycy. moz to utrudnic ci zajscie w ciaze a poptem jej przebieg. przy lekiej

Re: Dlaczego tak reaguję na zmianę dawki?

Witaj na forum :) Każdy ma inny organizm, jedni mogą od razu zwiększać dawkę, a inni muszą to robić powoli. Tak czy siak przeskok z 37.5 na 50 i potem po 5 dniach na 75 większości osób by nie posłużył, bo to duży przeskok dawki w krótkim okresie czasu. Co więcej, powrót do dawki 25 też nie

Zdjęcia:

Re: Pokrzywka a tarczyca?

... Mając nieleczoną niedoczynność tarczycy i anemię, raczej nie schudniesz. Tak więc - do dzieła :)

Re: Odczucia po 4 miesiącach brania leków

> Zaopatrzyłam się w buteleczki D3 tak więc z tym nie ma problemu ^^ Ale 5000 tys > ięcy to chyba jednak dużo:) Żadna z nas nie pisze tego, co nie jest zgodne z art medycznymi :) Jak podrążysz temat i wpiszesz w wyszukiwarkę forumową to znajdziesz. Na niebiesko na pierwszej stronie

Re: hashimoto a celiakia

spustoszyć organizm), natomiast jest niezbędnym czynnikiem leczenia, a jej nieprzestrzeganie może bardzo skutecznie niwelować skutki terapii. Nie wiem, czy są tu osoby, które od diagnozy we wczesnym dzieciństwie skrupulatnie przestrzegają diety, a mimo to zachorowały na tarczycę? Jeśli tak - to faktycznie

Re: PILNE! Jod radioaktywny a kontakt z mały dzie

w ciąży, dla nich jod nie jest szkodliwy ale dla płodu tak, dlatego kontakt z nimi zabroniony. Chyba że faktycznie nie będziecie się stykać, oddzielne pokoje, wejście, kuchnia, łazienka. Gdyby to było po 3 tygodniach, to już lepiej ale to minie tylko tydzien. Ja bym odradzała, jeśli nie masz

Re: Niedoczynność pooperacyjna a choroba Raynauda

lepiej dokucza mi nadal niski poziom wapnia, szukam informacji czemu tak się dzieje i trafiam na informacje o tężyczce utajonej. Od połowy kwietnia łykam wit d3 w dużej dawce (5000j. dziennie), do tego w maju dokładam więcej wapnia a także duuużo magnezu. Czuję się coraz lepiej. Wyniki się poprawiają

Re: Promocja na badanie 25 (OH)

Bosko :) A w Krakowie w Diagnostyce płaciłam ponad stówę. Gdyby tak utrzymali tę cenę, to byłaby większa kontrola suplementacji, a ludzie zawczasu uniknęliby następstw niedoborów. Jakaś utopia mi się marzy :)

Re: wyniki w ciąży 27 tydz

moje samopoczucie odpowiada temu ,jak czują sie kobiety w ciazy,przynajmniej wiekszość; szybciej się męczę ,wiecej odpoczywam, gdyby nie to,ze czytam ,iz w ciąży lepsza jest górna granica ft4,nic by mnie nie zaniepokoiło, a tak jestem pełna obaw o dziecko. nawet ,gdyby endokrynolog uznał

Re: Śłabe wyniki...proszę pomóżcie

A mnie się wydaje, że to nie jest od Euthyroxu, to od czegoś innego. Podniesienie E o 6.25 nie dawałoby aż tak silnych objawów, do tego w nocy, kiedy stężenie E jest najmniejsze. Poza tym te objawy są jelitowe - największy problem to były wzdęte jelita. Gdyby to było od laktozy w Euthyroxie, to

Re: Śłabe wyniki...proszę pomóżcie

jest coś czego Twój organizm bardzo potrzebuje, bo sam nie wytwarza. Podawanie czegoś, co zastępuje naturalne hormony nie jest eksperymentowaniem, gdyby Twoja tarczyca normalnie funkjconowała sama wytworzyłaby tę większą dawkę, a tak trzeba zrobić to za nią, tu nie ma żadnej czarnej magii. Odstawienie

1 2 3 4 5 6