4 wyników w czasie 183 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: jeszcze a propos infekcji

widziałam ani statystyk ani nawet rzetelnego artykułu na ten temat. Pewnie, że wszystko jest fajnie jak się ma ciążę zdrową. W większości nawet jak kobieta przez całą ciążę lekarza by nie widziała, to i tak wydałaby zdrowe dziecko na świat. A w ogóle znajoma z innego forum dostała (obecnie w ciąży

Re: Ostatnie tygodnie ciąży a sen.

Mi lekarz wprost powiedział, że mit, że spanie na plecach czymkolwiek w ciąży grozi. Wytłumaczył, że jak przyduszę sobie rękę albo nogę, że mi zdrętwieje (lekkie niedotlenienie) to automatycznie - nie budząc się - zmieniam pozycję. I tak samo nie ma szans, żebym w czasie snu niewłaściwą pozycją

Re: Jestem na utrzymaniu męża.. :(

doskonale wiem, że to absurdalne (mężczyzna mój gdyby o tym wiedział, to owszem na pewno by mu szczęka do samej ziemi opadła a całkiem możliwe, że byłby urażony). Tylko co ktoś może za swoje uczucia i lęki? Każdy ma, takie jakie ma... Można spróbować sobie z nimi radzić, ale nie da się ot tak postanowić, że

Re: Jestem na utrzymaniu męża.. :(

kogoś nawet na ubranka dla dziecko, ot tak bez pytania bym nie umiała. I kwas gotowy. Zaznaczam, że partner nigdy w życiu mi nie odmówił niczego, jeśli była to tylko kwestia pieniędzy. Zakładam, że u Was też to Ty masz problem, a Twój facet nie jest patologicznym skąpcem ;) W ogóle też jestem DDA

Zdjęcia: