wyszukiwanie zaawansowane
196 wyników w czasie 235 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: dlaczego tak panikujecie?

zarodkiem bo lekarz ciagle czekal az zacznie bic serduszko. Az wyladowalam z zatruciem organizmu na pogotowiu. A gdyby byl czujny to wyslalby mnie na bete i zaraz byloby widac ze cos jest nie tak. Jak zaczelam plamic to powiedzial ze mam sie nie martwic bo dopiero jak krew bedzie zywa czerwona to mam sie

Re: Dlaczego kobiety w ciąży tak bardzo boją

" - nie wiem co to ma udowadniać. > Albo (wątek sąsiedni) taka cukrzyca. Biedna ciężarna z cukrzycą nie może pracow > ać i bierze zwolnienie, ciekawe czy gdyby miała cukrzycę na stałe też by zrezyg > nowała z pracy bo trzeba badać krew? Znam człowieka z cukrzycą pracującego na 1 > 2

Re: Dlaczego kobiety w ciąży tak bardzo boją

Świetna riposta. A ile osób po chemoterapii pracuje i nawet często podkreślają, że dzięki chodzeniu do pracy mieli siłę do walki z rakiem? Albo (wątek sąsiedni) taka cukrzyca. Biedna ciężarna z cukrzycą nie może pracować i bierze zwolnienie, ciekawe czy gdyby miała cukrzycę na stałe też by

Re: A która z Was celowo

taka_sobie_2 napisała: > Skończyło się dobrze, ale mało brakowało... Babka pracowała w 36. tygodniu. Moż > e gdyby siedziała na L4 to nic by się nie stało Miała dużo szczęścia, gdyby siedziała w domu mąż znalazłby ją po powrocie z pracy, kiedy już nic nie można by zrobić. Oprócz

Re: A która z Was celowo

Może gdyby siedziała na L 4 skończyłoby się dużo gorzej, zemdlałaby będąc w domu (zapewne sama bo mąż w pracy) i zanim ktoś by się zorientował mogłoby minąć sporo czasu, a tak od razu została wezwana pomoc. -- http://www.suwaczek.pl/ http://www.suwaczek.pl/cache/c94e58de98.png

Zdjęcia:

Re: a kiedy....

.Pierwsze skurcze pojawiły się o 11.50 i było to pół godz przed porodem. Gdybym czekała na bóle w domu to urodziłabym gdzieś w polowie drogi do szpitala.Tak że nie ma reguły. Aha,dzień wcześniej po południu byłam u gin i powiedziała że jeszcze trzeba poczekać,dała L4 na dwa tygodnie,i wyznaczyła kiedy mam zgłosić

Re: 2 poród-kiedy do szpitala?

Zależy gdzie leży szpital na mapie. Jak niedaleko to spokojnie co 10 minut można jechać. Zanim urodzisz i tak minie jeszcze wiele godzin. Mnie jak złapało za pierwszym razem o godz: 1:30 w nocy, skurcze były co 15 minut. Poszłam się kąpać, golić, myć włosy. Wychodząc z łazienki skurcze były już co

Re: niewydolnosc ciesniowo-szyjkowa a druga ciaza

Tak zrobię, na jutro umówiłam się z ginekologiem od patologicznych ciąż, mam nadzieję, że wszystko mi wyjaśni. Chodzilabym do niego gdyby przyjmował nie tylko prywatnie...

Re: niewydolnosc ciesniowo-szyjkowa a druga ciaza

Też myślę, że to będzie za wcześnie dla Małego (gdyby co) i na pewno poleżę dłużej. Myślę, że 34-35 tygodni to już nie ma się czym martwić. Tak jak sylviatko, ona jest już na "wylocie" i może być spokojna, aczkolwiek wiadomo każdy kolejny dzień to lepiej dla maluszka. Marzę o 34 tygodniu, a jak

Re: Ciąża a imprezy męża

typ imprezowicza po prostu. Współczuje, u mnie z goła jest na odwrót trochę. Jestem w 9 miesiącu ciąży i to ja bardziej ciągnę do ludzi (zresztą zawsze tak było) a mój mąż jest szczęśliwy jak pójdzie 2 razy w tygodniu na trening sztuk walki ;) a u Ciebie byłoby ok gdyby w tym wszystkim nie

Re: Ciąża a imprezy męża

Ło matko ale egzemplarz ci się trafił.Ja obstawiam dwa powody dla,których nie chce iść z tobą.Albo ewidentnie idzie tam poflirtować z babami albo się ciebie wstydzi.Mąż mojej koleżanki tak miał,że gdy była w ciąży to zaczął strasznie się jej wstydzić bo przytyła UWAGA 7 kg!!!I według niego wszyscy

Re: Skracająca się szyjka - a co zagranicą?

babybump napisał(a): > Wątpię, że tu chodzi o koszt badania, bo wejście na fotel i zbadanie szyjki ost > atnio zajęło 10 sekund Nie bądź naiwna. Jeżeli lekarz nie ma tego w kontrakcie, nawet gdyby badanie miało trwać 2 sec to i tak tego nie zrobi. Bo nie.

Re: Laptop a ciąża

elementy i stawiając nowe stacje telefonii komórkowej) Mąż jak i cała nasz rodzina jest zdrowa, mamy dwóch synów. Przed drugą ciążą miałam mięśniaka i co tez był spowodowany promieniowaniem od komórki, mikrofalówki, telewizora i etc. Gdyby tak było to nie można by było uzywać w domu większości sprzętów

Re: usg, pępowina a nie siusiak

Ja bym się zdziwiła, gdyby była pomyłka - w 18 tc lekarz pokazał mi siusiaka w 2 ujęciach, naprawdę wyglądało jednoznacznie. Dziś mam połówkowe, pewnie się potwierdzi. Ale też słyszałam o pomyłkach siusiak - pępowina. Może jak dziecko jest naprawdę ułożone tak, że trudno cokolwiek zobaczyć, to ta

Re: jeszcze a propos infekcji

widziałam ani statystyk ani nawet rzetelnego artykułu na ten temat. Pewnie, że wszystko jest fajnie jak się ma ciążę zdrową. W większości nawet jak kobieta przez całą ciążę lekarza by nie widziała, to i tak wydałaby zdrowe dziecko na świat. A w ogóle znajoma z innego forum dostała (obecnie w ciąży

Re: badanie ginekologiczne

podkocem napisała: > Powiedz to kobietom, ktore mieszkaja za zachodnia granica. Do onkologa, kardiol > oga czy urologa tez sobie chodzisz od tak profilaktycznie? Oczywiście, że tak onkolog bada mi piersi "profilaktycznie" raz do roku. Dzięki temu w pore wykryłam zmianę, której

1 2 3 4 5 6