wyszukiwanie zaawansowane
205 wyników w czasie 456 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Tak a'propos COBOL'u...

> zypadku. A żeby wiedzieć, to muszę informację gdzieś usłyszeć, przeczytać. Foru > m jest równie dobrym miejscem do przekazywania wiedzy, jak każde inne. Tak to o > dbieram. Wybacz ale to mi się nie klei w całość. Wczesniej pisalismy o szkołach - nie rozumiem czemu miażdżąca przewaga kobiet w

Re: Tak a'propos COBOL'u...

zachowanie dorosłej osoby, która rozpoczyna wątek/rozmowę: "a kobiety umieją to i tamto i jeszcze jedno albo niejedno! O!" Uważam, że jeśli ktoś wypowiada się publicznie to powinien liczyć się z tym, że tak może spotkać go poklask jak i krytyka czy ironia. Niemniej... gdyby kocia miała "przyklejone na

Gdyby byli honorowi to wystapiliby na golasa :O)

Tak jak panienki z "Femen". A oni pozakrywali sobie twarze - jak to zwykli czynic bandyci.

Tak, dalej bronimy Alicję Tysiąć :O)

stwierdzenia wlasnego autorstwa. To wszystko mialo zwiazek z wczesnieja odmowa aborcji i tegoz konsekwencjami - a to wszystko sa konsekwencje pasztetu ktory przygotowal ludziom kler. W przeciwnym przypadku nigdy nie uslyszelibysmy o Tysiac i niegdy nie zajmowalibysmy sie nia w mediach i na forach. Tak jak

Zdjęcia:

Bo taka jest potrzeba rynku...

... czyli facet kupuje drewniane, skórzane, proste i eleganckie, a kobiety - jak widać - nie kupują. Gdyby kobiety chciały kupować skórzane, drewniane, proste i elegancje, to by dla nich ktoś to wyprodukował. Z chęci zysku. Ale widocznie zysk jest z różowego, pierzastego i infantylnego.

Re: W latach 50, kochanieńka ...

A może zwyczajnie dla faceta skórzany > oznacza elegancki, a dla kobiety różowy? > A tak w ogóle dlaczego wstydzisz się różu skoro ja się nie wstydzę skóry i drew > na? Skórzany oznacza elegancki dla facetów ? a różowy oznacza eleganci do kobiet? Co to za zestawienie surowca

A, juz wiem

Wróciłem do tamtego wątku i wiem, dlaczego pani tiger się tak do mnie odnosi. Bo to wtedy ja Pani zarzucałem, że nic nie czyta, a się wypowiada; a dokładniej, że np powtarza dokładnie to, co napisałem wcześniej, aby pokazać, że o czymś nie napisałem . I to nie było o strausie konkretnie, tylko

Re: Mój brzuch, moja sprawa

tak samo mężczyzna ma > prawo do podjęcia decyzji o swoim ciele mimo że skutki poniesienie nie tylko on > ale i jego żona. oczywiście , że ma prawo i nikt mu go nie odbiera. Natomiast kobiecie, która che usunąć ciąże za zagrodą czy bez zgody partnera takie prawo jest odebrane, wiec tu

Re: Taki tam pokojowy protest...

oczywiście wskazuje już na pewien subiektywizm, ale gdyby tak nie czyniły nie odróżniały by się od innych.

Re: Rada jeszcze raz:

nieprzyjaciół i nie będę się z tego powodu martwił. Natomiast nie rozumiem, dlaczego ktoś się skarży, że musi czytac posty frusto. Nie musi. Zresztą ustawienia tego forum też można zmienić, tak, że żadni frustowie, tadowie itd nie będą się tutaj pojawiać, a jak będą, to będą zaraz znikać.

Re: Kochanki a kultura gwałtu

interesowali :) Tak sobie myślę, czy gdyby zrobić badania na temat kobiecych fantazji nie okazałoby się, ze są one dalece bardziej zaawansowane i wyrafinowane od tych męskich. Nancy Friday wydała dwa bestselery oparte na listach od czytelniczek, które zwierzały się jej ze swoich fantazji (niektórych

Re: a tu reklama społeczna z głupimi facetami

No i czy to Cię choc trochę nie drażni, że znowu tym rozpartym na krześle jest facet, a tą biedulinką o kulach kobieta - jak zwykle pokrzywdzona? Czy naprawdę reklama tak bardzo by straciła na sile przekazu, gdyby o kulach stał sobie również facet? Czy może facetowi miejsca nie ustępujemy, choćby

Re: Oglądanie reklam pod takim kątem

Tak, oglądam reklamy pod kątem wykorzystywania idiotycznych stereotypów, takie mam hobby. Przy czym ja nie wyróżniam jednej płci, bo tak samo krytykuję durnowate reklamy o mężczyznach. Gdyby w omawianym przypadku to ojciec zostawił dziecko w aucie, potem dwóch kolesi by przeszło i nic nie

umowa o dzieło a ciąża (początek wątku)

. Tydzień temu dowiedziałam się, że jestem w 6 tygodniu ciąży. Totalne zaskoczenie. Mam PCO, nie miesięczkuję bez leków, staraliśmy się parę lat temu o dziecko. Odpuścilismy sobie z braku rezultatów i oswoiliśmy się z myślą, iż nigdy rodzicami nie zostaniemy. A tu taki numer- cud normalnie. Niestety mamy

Re: dygresja a propo evo psych - dla feministek

identycznego mózgu jak moja siostra, a Ty nie masz identycznego mózgu jak graf. Gdyby te mózgi wyjąć, pokroić na plasterki i zbadać, to się tez okaże, że może moja siostra ma większe ciało migdałowate, a ja mam więcej WM tu i ówdzie. PS Niestety, nie moge znaleźć tego artykułu, na którym się opieram, to

Re: oto słowa prawdy....

" Czy w gwałcie może być tak, że pewnego gwałciciela podnieca (seksualnie) domina > cja lub przemoc? Czy można wtedy powiedzieć, że w gwałcie (tego konkretnego gwa > łciciela) chodzi o dominację, a nie o popęd?" Oczywiście, że może tak być. Podobnie jak seryjnego mordercę może

1 2 3 4 5 6