wyszukiwanie zaawansowane
304 wyników w czasie 173 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Gdyby tak po Bozemu, a tu na pieska

Pewnie latwiej by moher zaakceptowal pozycje misjonarska, ale juz na pieska to wg mamusi zboczenie i dewiacja....

Re: Gdyby tak po Bozemu, a tu na pieska

> Pewnie latwiej by moher zaakceptowal pozycje misjonarska, ale juz na pieska to > wg mamusi zboczenie i dewiacja.... Na szczęscie mamusia ta wierzym że "Hobbit" był tak wciągający, że tamtego żenującego wydarzenia po prostu nie zapamiętali.". Oczywiscie, ze zapamietali. Wspolczuje

A gdyby był tam też Michnik . . .

Wykrzyczałby Ratzingerowi "Odpieprzcie się od generała!", po czym odjechałby bryką Goebbelsa stanu wojennego. Dziwię się tym elitom na Zachodzie, Jaruzelski to taki patriota, bardziej sowiecki od nie jednego generała NKWD.

Re: A gdyby był tam też Michnik . . .

a mnie dziwi taki Maciej Giertych, który poparł stan wojenny, a teraz wielki z niego narodowiec :)

"gdyby dziewczynka rzeczywiscie miala pociete

obowiązek zgłoszenia, i w dumnie ogłaszany fakt, że nikt by tego nie zlekceważył ... Czas gra na korzyść matki i to jest jedyna rzecz która w takim wypadku się liczy a której ani sądy ani żadne procedury, z tymi europejskimi na czele, nie biorą w ogóle pod uwagę ... Gdyby był we Francji z wpisanym

Re: Pier.... Hipolicie.

takim dziwnym artykule nie pozostaje nic innego jak tylko stanac po stronie matki dziewczynki, tak na wszelki wypadek. Ludzie maja dzieci z obcokrajowcami, a potem jest lament. Jak juz sie robi dzieci na obcej ziemii, to nalezy tam zostac dla dobra dziecka. Poza tym gdyby dziewczynka rzeczywiscie

Zdjęcia:

TAK dla kary śmierci !

Nie powieszono by go, a nawet byłby już może na wolności - gdyby przyznał się do tego jednego zabójstwa I CAŁE SZCZĘŚCIE !! BARDZO DOBRZE ZE SKU...EL ZDECHŁ no oczywiście politycznie poprawna gazeta wybiórcza szczerze żałuje że biedne niewiniątko nie żyje, przecież to takie niemoralne i

Kiosk musi być godny Gdyni. A taki kosztuje 50 ...

Ujednolicenie kiosków miałoby sens gdyby ich wygląd raził na tle reszty przestrzeni miejskiej. Domaganie się tego w obecnej sytuacji to jakby kazać zmieniać gumofilce na lakierki przed wejściem do obory.

Re: Nergal nie obraził Boga, ale i tak znowu stan

A gdyby podarł "Plastusiowy pamiętnik"? Ciekawe czy Nergal lubi bigos?

Re: Nergal nie obraził Boga, ale i tak znowu stan

Gość portalu: Binia napisał(a): > A gdyby podarł "Plastusiowy pamiętnik"? > Ciekawe czy Nergal lubi bigos? Teletubiś mógłby go zgłosić do prokuratury :-)

Czy tylko na wybrzeżu ludzie są tak ograniczeni ?

Czy tylko na wybrzeżu ludzie są tak ograniczeni umysłowo ? To nie te psy domowe, są tymi które gryzą dzieci, roznoszą zarazki. Te miejskie najczęściej są badane przez weterynarzy, mają swoje książeczki zdrowia. Pozbawione są agresji. A dzieci Pani gdyby były wychowane w towarzystwie psa, lub

Re: Kończy się akcja "Przebiśnieg". Kilkadziesiąt

gadanie, że to sprzeczne z naturą pies > ka? To trzeba się bylo zastanowić przed wzięciem pieska do bloku - wiadomo, że > musi pobiegać, ale nie tak, aby komuś zagrozić. no popatrz, a na mojego psa spokojnie chodzäcego bez smyczy (zawsze patrzę i przywołuję go, gdy widzę rower, dziecko i in

Nie tak dawno był podobny przypadek za granicą

cwaniaków, a z drugiej strony zupełnie się im nie dziwię. Żyjemy w kraju, gdzie każdy każdego dyma i trzeba się nieźle nakombinować, żeby nie być tym, który zostaje z niczym. Taka mentalność.

Bankomat w Gdańsku wypłacał dwa razy więcej. Pr...

zwrocic. A uwazam sie za czlowieka stosunkowo uczciwego i przyzwoitego . Mam sie odwage do tego przyznac a i tak wiem ze wiecej we mnie przyzwoitosci niz wiekszosc tutaj wypisujacych frazesy o uczciwosci . "Worki pieniedzy" bezinteresownie rozdalem w roznych sytuacjach zyciowych wiec

Tak wygląda Papryka po remoncie. Teraz będzie t...

Zazwyczaj nie wypowiadam sie w roli "hejtera" na podobnych forach, ale tym razem nie moge sie powstrzymac... "Projektanci" nie zrobili niczego niesamowitego, czego ja czy ktokolwiek inny nie mogłby stworzyć. Najtańsze zestawy stołów i krzeseł z Ikei, tak samo jak inne dodatki, do tego

Pierwszy taki hotel w Trójmieście. Dlaczego jes...

Szkoda, ze taki brzydki...A mnie sie podoba. Hotel bylby ladny gdyby wykladal jak bloczek, z plaskim dachem. Oj wielu polakow ma jeszcze PRL w glowach

1 2 3 4 5 6