wyszukiwanie zaawansowane
230 wyników w czasie 377 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A tak na poważnie...

iza napisał(a): > Prezydent, a przy nim i za jego przyzwoleniem (lub , > i brakiem nadzoru) cała ta dobrana przez niego (wg klucza > BMW) kadra w ogóle nie rozumie i nie ogarnia potrzeb miasta. Gdyby nie rozumiał i nie ogarniał, to by nie wygrywał każdych wyborów. Doskonale

Re: A tak na poważnie...

. Spółka "targowa" powinna zachęcać do cywilizowania handlu i z roku na rok podnosić standardy. Tak, aby rolnik sprzedający ziemniaki w workach też miał z czasem kibelek w pobliżu, a pani sprzedająca mięso w lodówkach miała swój klimatyzowany kontener. Idealnym przykładem na ucywilizowanie zwykłego

To nie tak

życie ale chronii życie tak samo jak chroni życie Twoje i moje gdyby ktoś nam chciał je odebrać. Tak samo nie jest sprawą katolika jak wychowuje swoje dzieci. Ma je wychowywać zgodnie z systemem prawnym. Jeżeli jakiś odłam wyznaniowy nie wysyła dziecka do szkoły to nie jest to jego sprawa. Jeżeli w

Re: To nie tak

system nie wtrąca się w Twoje życie ale chronii życ > ie tak samo jak chroni życie Twoje i moje gdyby ktoś nam chciał je odebrać. Sęk w tym, że Kościół Rzymski nie posiada jakiegokolwiek autorytetu, żeby kogokolwiek pouczać w sprawach światopoglądowych, czego oczywiście zdaje się nie przyjmować

przy tak odstraszających cenach (np.sauna)...

przy tak odstraszających cenach (np.sauna) dziwne nie jest. Słowianka jest ZDECYDOWANIE za droga jak na siłę nabywczą gorzowian. Jeśli zarząd tego nie rozumie to proponuję lekturę z podstaw mikroekonomii. Gdyby cena była znacząco niższa, wolumen obrotu byłby większy - co pozwoliłoby generować

Zdjęcia:

Ty zawsze aż tak górnolotnie:

"wnieść coś do światowej skarbnicy muzycznej"? Wszak polski "Big Beat" - to była li-tylko nadwiślańska odmiana popu. I nie wymagajmy niczego więcej. CzerGitary wymyśliły co najmniej paręnaście melodyjek łatwo wpadających w ucho. A nawet dość przyjemnych. Gdyby niepolskiemu uchu zwyczajnie dać

Re: Ty zawsze aż tak górnolotnie:

co najmniej paręnaście melodyjek > łatwo wpadających w ucho. A nawet dość przyjemnych. > Gdyby niepolskiemu uchu zwyczajnie dać szansę usłyszenia > (i zilustrować to niepolskimi lyrics), to i w nie by też wpadły... niektóre. Słuszne uwagi, ale jak na tamte czasy i tamte warunki

Ładnie tak pomawiać o przestępstwo?

thebird napisał(a): > ...gdy urząd - ponoć na polecenie prezydenta - zapłacił 214 tys > > Juz prawie słyszymy wyrok, a tu takie słowa 'ponoć ' > to co nie ma dowodów ,że przekręcił . Są dowody w postaci zeznań osoby, której linia obrony polega na mówieniu prawdy. Osoba

Re: Jak go zwal tak go zwal....Jakas roznica?

Bernard napisał(a): > Hey, > Durni "eksperci" od niczego.... > Kawal betonu przeszkadzal w budowie... > juz nie przeszkadza... > I tyle.... > :):):):) Mógłby się przydać, gdyby PiS chciał przejąć władzę.

Tak się zastanawiam...

...czy oni się chwalą, czy żalą. Po co w ogóle ten artykuł? GW próbowała coś "wydusić" z urzędników, czy oni tak z własnej inicjatywy? Dzieje się z miastem dokładnie to, co było do przewidzenia. To już nawet nie jest bieda. To jest skrajna nędza. Żeby 120 tysięczne miasto było stać na wydatek

Re: Oj, nie ladnie tak promowac...

kto, gdzie I dlaczego.. I kto jest "szefem".... Teraz to takie oczytwiste nie jest.... Moze gdyby Watykan I wszyscy w "jego blasku" zrozumieli, jak nic wlasciwie nie znacza, zrozumieliby jak ich proznosc I pycha komicznie wyglada.... Paradoksem jest to ze wlasciwie resztki Kosciola jezusowego w

Re: Owsiak przed Woodstockiem: "Nie chciałem tak

Gdy byłem młody jeździłem na różne imprezy i pewno gdyby wtedy był Woodstock to bym także tam pojechał. I nie wierzę że na Woodstock jest tak grzecznie jak to przedstawia Owsiak. Myślę że browar leje się tam szerokim korytem a z "kultura" uczestników to lekkie bydło tak jak na wszystkich tego typu

Re: Jakie województwo, taki szpital.

nie mamy na nic więcej wpływu. Każdy ma tak jak sobie pościele. Problem gorzowskiego szpitala nie urodził sie wczoraj. Zrozumiałbym Pani żale, gdyby było tak, że lekarze nie przyłożyli ręki do jego obecnego stanu, ala sama Pani pisze, że przyłożyli.

1 2 3 4 5 6