wyszukiwanie zaawansowane
328 wyników w czasie 190 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

pewnie tak

z pewnością, gdyby cmentarz nie był w gestii nie tow., a super chrześcijanina Kowalskiego

niemożliwe

Obawiam się, że to niemożliwe, z doświadczenia wiem, że gospodynie są wiernie wpatrzone w swoich proboszczów ( nawet, wbrew pozorom, ta Michalina z "Rancza" ) i przejmują od nich wiele cech charakteru, zwłaszcza te złe, tak więc nie ma co liczyć, że się coś zmieni w Kielcach na cmentarzu pod

W centrum, a korki nawet na Seminaryjskiej. Tak... (początek wątku)

Bałagan jak zwykle i tak w podwórku kamienicy ul. Wesoła 29a znajduje się transformator. Energetycy zniszczyli nawierzchnię bramy rozkopali podwórko zostawiając ogromny dół. Administracja Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej o tym wie i czeka na wypadek. Ciekawy jestem czy gdyby wykopano taki dół

Re: A Unia taka zła...

Co tam lotnisko w Masłowie, co tam inne potrzeby województwa, kiedy czarni wołają - daj, daj, daj . Jak nie dasz to się poskażymy ludności okolic i figę dostaniecie a nie ich głosy. A gdyby tak dać na Masłów to przecież tylko pare głosów a u czarnych gruby minus. To proste liczenie Jarubasa i

Zdjęcia:

Tak!

administracyjne to utrąciły. Gdyby drogę zaprojektowano dobrze, to ekolodzy by nic nie wskórali. Jeśli mimo ułatwień ze specustawy drogowej, przychylnych urzędów i wyrozumiałych sądów GDDKiA ciągle nie umie przygotować dokumentacji, to może powinni się zająć czymś innym.

Re: Kolejny kłopot z budową ekspresowej "siódemki

Czytając te posty mogę tylko dziękować, że jesteśmy u Unii i że przynajmniej w minimalnym zakresie Polska jest zmuszona chronić przyrodę. Dziwi mnie też ironia dziennikarza - 3 gatunki motyli i - na przyczepkę - trasy łosi i wilków. A gdyby tak panu dziennikarzowi łoś władował się na maskę

Tak tanio jeszcze nie było, a nikt nie kupuje [...

myślę,że najrozsądniej gdyby ceny mieszkań odpowiadały możliwościom jakie niesie miasto. Jeśli w Warszawie spokojnie można kupić mieszkanie za 5 tyś za metr, to skąd w biednym woj.świętokrzyskim takie ceny i to na rynku wtórnym?????? Ceny za działki w okolicach również są przesadzone

tak oto

tak oto za jakiś czas okaże się że najlepsze szkoły są jednopłciowe z heteroseksualnymi nauczycielami/nauczycielkami. Jakkolwiek by wyglądała sytuacja to fakt kontaktu pomiędzy nauczycielem i uczennicą w trakcie procesu edukacji dyskwalifikuje go z tej pracy. Gdyby to była uczennica z innej szkoły

Re: Wałęsa: gdyby mnie zaprosili, to

Ktoś musi beknąć że nasze dobro narodowe nie było na Ukrainie i doszło przez to do zamieszek. A tak na poważnie to złota od uniji naszej kochanej nie dostaną ale i sreber rodowych im nie ukradną.

Re: ...stereotypy politycznych uzaleznien..

. 2...."ktora bardziej ceni sobie wspolprace z Rosja "....albowiem jest to bardzo razsadna postawa....cenic sobie wspolprace z ktorej korzysci sa owopolne...taki jest ow zachodni kapitalizm...i takie bylo jakze znamienne potraktowanie Japonii przez USA po 45.( przy jakze olbrzymich stratach USA

a dlaczego tak jest? bo moga sobie na to pozwolic

w NORMALNYM swiecie urzednik ktory powiedzial ze nie bedzie zmienial tego typu informacji bo nie chce mu sie robic tego dwa razy - wylecial by z pracy!!! ba, nawet nie odwazyl by sie tego powiedziec w prost - bo wylecialby nawet gdyby zaprzeczal ze chodzi o jego "wygode" i lenistwo a w Kielcach

Re: List od papieża, przyjazd nuncjusza. Tak bisk

A mnie przychodzi refleksja: gdyby Papież Franciszek choć raz go widział i słyszał, nie życzenia by przysłał, lecz rózgę.

Re: Nie wsiądę, gdyby nawet mi dopłacali!

Muszkieter nie jeździ nyską albo Renault albo takim dużym kremowym autokarem, jeśłi bus to taki mercedees posredni pomiędzy dużym autobusem a Mercedesem, lub busikami ale kłamie kto mówiże sa one niewygodne i kolana pod brodą. Żenada to było jak strupiejącym autosanem kieleckiego PKS

1 2 3 4 5 6