wyszukiwanie zaawansowane
1 097 wyników w czasie 1 145 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A gdyby tak cienka_rączka

przestała zawracać odwłok sobie i "osobie" gadaniem o kochaniu i zajęła się czymś pożytecznym? W kometkę pograj albo oddaj butelki. Na ten przykład.

Re: A gdyby tak cienka_rączka

eat.clitoristwood napisał: > mila2712 napisała: > > ......... masz nick trudny do rozszyfrowania :p > > Gdybym mieszkał w Mongolii nazwałbym się Ejak.Ulator. Nie....... Ejak .......a tak kojarzy się z jedzeniem.... ( lub pewnym amer....akt.....no bo powiedz że

Re: a gdyby facet zapytał...

"Jesteś lesbą?" Przy tobie - tak. -- Dobre decyzje są wynikiem doświadczenia. Doświadczenie jest wynikiem złych decyzji.

Re: a gdyby facet zapytał...

jakoś tak bez sensu i zapytane i odpowiedzi podane , trudno odpowiedzieć -- Precz z powiadomieniami o wpisach !!!

Re: "gdyby "

Kallka a powiedz, masz tak od urodzenia czy to przyszyło?

Zdjęcia:

A ja powiem tak

samo śmieszyła, gdyby planowała wydać ponad stan, by chałupę urządzić antykami, albo zgromadzić w niej obrazy znanych malarzy? Pewnie nie, bo nawet jesli byłby to akt czystego snobizmu, w końcu jakoś by inwestowała. Pytanie, czy potrzebna jest taka inwestycja, jesli tak naprawdę się na nią zwyczajnie

Re: Chcecie się pośmiać?

w ktorej spolce prezesuje pani, a w jakim koncernie prezesuje pan? Poza tym bogatemu wszystko wolno. Gdyby tak nie bylo, to firma bugatti nie produkowalaby samochodow po bańce i wiency za sztuke. Zobacz sobie jak zyja ruskie nowobogaccy. Nie widze tu nic do śmiacia.

Logiczne byłoby, gdyby

przyczyn obiektywnych w postaci bezpłodności, albo braku kogoś z kim taka osoba mogłaby dziecko mieć. Wyższy podatek w takiej sytuacji to kara za niesprawnośc albo nie tak, jak się chciało ułożone życie. To zapewne okazaloby sie niekonstytucyjne. Nie za brak dzieci powinna być sankcja, czy kara, a dla

Nie musisz sie tłumaczyć Grennko :)

Ja nie mam dzieci z czystego wyboru i także uwazam, że taki podatek jest formą wyłudzenia bezprawnie kasy przez państwo. A uważam tak bynajmniej nie dlatego, że w moim odczuciu ludzi mających dzieci należy tak samo traktować podatkowo, jak bezdzietnych. Wg mnie należy traktować ich tak samo

Re: Gdyby przynajmniej połowa feministek

thelma333.3 napisała: > ta pani nie powiedziała ani jednej rzecz o której nie wiedziałabym już od dawn > a; > a coś chcesz nam tu przekazać? jakieś remedium na te bolączki? czy tak sobie pl > eciesz? Takie są często TEDy - efektownie podane komunały. -- Zdejmij tę

Re: Gdyby przynajmniej połowa feministek

U mnie było szczypanie :) A walka o pozycje i liderki to już później, w wieku nastoletnim, to tak. -- Często pro­wadzę z sobą długie roz­mo­wy i jes­tem przy tym tak mądry, że cza­sami nie ro­zumiem ani jed­ne­go słowa z te­go, co mówię. (O.Wilde)

Re: tak, ale...

na pewno nie byloby dla goscia przyjemne gdyby tak zalozyc mu zbiorowa sprawe.

Re: tak, ale...

umowy nie spisałaś, rekrutacja miała być ustawiona > > A co do samego seksu - gdyby nie naobiecywal tego wszystkiego to g... by dostal > . nie szukałas tej pracy z komorką i samochodem, tylko od razu uderzyłaś w rubrykę z ogłoszeniami towarzyskimi i znalazlas faceta, o ktorym

Re: tak

> Sorry, ale jeśli fatalny polityk w Polsce jest nominowany do wysokich funkcji > zagranicą to jest to nagroda obcych mocarstw za działanie na ich korzyść a działanie > na niekorzyść Polski... Nigdy o tym nie myślałem w ten sposób (raczej wydawało mi się, że łoBuzek zwyczajnie

socjal "edukacyjny"

krowy, a tak studiują i są wielkie panie. -- Umcyk bum, umcyk bam. Jadę busem jestem pan. www.pitz.cba.pl

Re: Sądzę... niby... gdyby... co wtedy...

> Gubimy się, hm? a tak, takie właśnie przykre uczucia koi nałóg -- "Mnie brzydzą Skittles po reklamie z dojeniem żyrafy"

Re: ; krytyk-systemu-edukacji

> Krytyk jest po prostu jeszcze bardzo mlody. > Jeszcze nie wie, ze zycie czasem tak daje popalić Dość zabawne sformułowanie w kontekście tej dyskusji. :D Ale żarty na bok: możesz mi wyjaśnić, co to ma wszystko wspólnego z kwestią, o której mowa, tj. czy marihuana uzależnia czy nie

Re: Tyle że gdyby mu powiedziała

A ciekawe, dlaczego problem rozciągniętej pochwy tak bardzo ją nurtuje? -- Często pro­wadzę z sobą długie roz­mo­wy i jes­tem przy tym tak mądry, że cza­sami nie ro­zumiem ani jed­ne­go słowa z te­go, co mówię. (O.Wilde)

Re: Tyle że gdyby mu powiedziała

, ze tak bywa, ale on mi pokaże że nie ma sie czego bac traktował mnie jak dziecko, pielegniarka trzymała za ręke, zagadywała- on nawet pytał się początkowo czy moze 6 dotknąć? itd jak z jajkiem przezyłam, pochwalił, nawet chciał mi dac nalepke " dzielny pacjent";) a mialam 27 lat do niego

1 2 3 4 5 6