4 wyników w czasie 271 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Oczka już ładniejsze ale ...

Usia! Zdjęcia umiesz wklejać dzięki sobie a nie dzięki mnie :) Teraz tak: 1. co do antybiotyku się nie wypowiem, bo się nie znam 2. ale sterylka , gdyby był czyjś ... - tu nie można mieć wątpliwości, czy kot jest czyjś czy nie. Trzeba łapać i ciachać (talony?) 3. mój ślubny - trzeba kupić

Re: Matko, ale się boję.....

zastrzyków, antybiotyków i zabiegów chirurgicznych. Nie masz aż tak daleko , w razie gdyby co dawaj znać i przyjeżdżaj. Na żurek też zaproszę.

Re: Wzruszajace,

No i niedzielny poranek zaczął się łzami... Piękne słowa, piękna smutna piosenka. Tak myślę o swoich futrach. Moja Duszka chyba nie dożyłaby drugiego miesiąca, gdyby nie przyszła pod mój balkon, mała, chuda, zapchlona bida, ważąca 40 deko... Fraszka by może żyła do tej pory, bo jak ją

Zdjęcia:

Re: Uwaga, uwaga !!!

skolonizowała planetę Ziemia i postanowiła podporządkować sobie człowieka. I robi to cholernie skutecznie. Argumenty? Proszę bardzo: Po pierwsze - człowiek udomowił kota (nazwijmy to tak, w rzeczywistości było dokładnie na odwrót) dwa miliony lat temu, a do tej pory nie wie, co kot myśli i co przekazuje