5 wyników w czasie 419 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: spam, spam :-)

O rany! Tak pokręcony, a uśmiechnięty, gdyby mnie tak pokręciło to nie byłoby mi do śmiechu. A na widok Spamu trochę się zaśliniłam, głodna jestem ;-) -- Wiesia + 8

Re: Co mam zrobiz przybłędą

Tak, ogłoszenia dać, to swoją drogą. A kota gruchającego, przypochlebiającego się, wkupującego w łaski ludzi i kotów - zostawić w domu. Może go człowiek szuka - to wtedy u Was znajdzie (bo na wiosnę kocio może gdzieś odbiec, przestraszony przez starsze kocury okoliczne). A poza tym on jest

Re: Wyobrazacie sobie rozmowe kwalif. u Karple?

powinna wzywać kocurka do szukania sobie kotki. Tak jeszcze z dwa tygodnie możesz nienerwowo dalej się zaprzyjaźniać. Bo zbyt gwałtowny ruch i trzeba będzie akcję zaprzyjaźniania się i podchodzenia zaczynać na nowo od zupełnego zera, a nawet odbudowywać zaufanie, by wejść na stopień 0. Wiem coś o tym, bo

Zdjęcia:

Re: Pomocy

-Provera)". To tyle gwoli uspokojenia. :-) Barba, może na razie obserwuj Pepka, na jedzenie na pewno będzie przychodził, powsinoga jedna. Nie jest tak źle, skoro pokazał się domu, pokazał że coś nie tak, i wywiało go znów ;-) Sama wiesz, że gdyby się gorzej czuł, to zostałby w domu. Pewnie gdzieś źle stanął

Re: Od Frygi...

odezwała się natychmiast barba nasza, że też pojedzie ze mną do weta i ją zobaczymy - a najważniejsze, że my się poznamy. I tak to się zaczęło :-) Pewnego gorącego dnia majowego 2006r. :-) Zdjęcia cykała barba - to zdjęcie Frygi z okiem na szypułce to właśnie wykonane przez barbę. Nie powiem, żebym była