wyszukiwanie zaawansowane
91 wyników w czasie 413 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wygląda to tak :

Wiesz Usiu, gdyby rzeczywiście tak było, że dla ludzi naturalna byłaby pomoc zwierzaczkom, to świat byłby naprawdę piękny. Ale tak niestety nie jest: sama opisywałaś nam jakiś czas temu Twoje problemy z sąsiadem, inni forumowicze też dzielili się troskami związanymi z pomocą bezdomniakom. Ja kilka

Taki wiersz znalazłam w necie (początek wątku)

Gość: Pies Bobik List do Kota Mordechaja Szanowny Kocie Mordechaju! Gdyby rządziły Polską koty, walutą byłby w naszym kraju bażanta funt, nie polski złoty. Ryby by były bardzo tanie, dzieci by były bardzo miłe, moher by służył za posłanie, a nie za polityczną siłę. Ciepło by

Re: A propos wątku "Dzidzia terminator" (bez prze

"natura".... Stąd też wiem że próbujesz zrobić artystyczne zdjęcia kosztem życia dzikich mieszkańców działki, pozwalając Dzidzi królować na łące. Powiedz mi co miałbyś do powiedzenia gdyby nagle pojawił się na niej taki amstaf? Też uznałbyś że to naturalne? Wszak wg. Powiedzenia "jak pies z kotem" amstaf

Re: A propos wątku "Dzidzia terminator" (bez prze

Być może nie powinnam się wypowiadać, bo wątku z fotorelacją z polowań Dzidzi nie przeglądam systematycznie, ale zdjęcia obejrzałam. Oczywiście szkoda ptaka, tak samo jak myszy czy innego stworzenia, ale kot jest kotem i ma naturę myśliwego. Szkoda każdego żywego stworzenia upolowanego przez kota

Zdjęcia:

Re: spam, spam :-)

O rany! Tak pokręcony, a uśmiechnięty, gdyby mnie tak pokręciło to nie byłoby mi do śmiechu. A na widok Spamu trochę się zaśliniłam, głodna jestem ;-) -- Wiesia + 8

Re: Pomocnica

No i pomogła. Możliwe że gdyby nie Puśka to walizka by dłużej stała nietknięta, a tak założę się, że wszystko jest na swoim miejscu :-) "Pomocnicy" nagroda się należy. -- http://www.suwaczki.com/ http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv734ce5c3xu.png

Re: Luminal, wymioty...poradźcie...

saga55-5 napisała: > Nie znam się na kocich chorobach, ale gdyby wymioty się powtarzały od 2 tygodni > , pędziłabym do weterynarza na konsultację. > Chyba po kilku dniach bym już tam popędziła, albo chociaż zadzwoniła. Tak zrobimy. Dzięki. -- ---------------------- "Nalej

Re: maluszki cd

Pi.asiu nie zartuj, gdyby nie ludzie tacy jak Wy tutaj, a w realu Kinia z miau to ja nie zrobilabym nic. Zarazilam sie kotami, nie poradze nic - to wszystko sie samo w rece, albo w oczy pcha. Gdyby nie Wasza pomoc i wsparcie lezalabym i kwiczala. -- http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html

Re: moje nieplanowane trudne dokocenie. Pomocy pl

To nie jest atak złośliwy tylko kocia zabawa. Gdyby Puszek złapał małąza kark albo przydusił łapą do ziemi, tak jak kocica karci młode, mała by wiedziała do jakich granic może się posunąc. i co jej wolno a co nie -- Jest tylko jeden sukces- być w stanie spędzić życie na swój własny sposób

Re: znowu :-(

Dziękuję za kciuki :*. Ciciek dostał wczoraj antybiotyk w zastrzyku na 2 dni i silniej rozpuszczającą karmę. A tak w ogóle, to pod koniec leczenia po zabiegu pytałam wetkę czy przynieść mocz do kontroli, a Ona stwierdziła, że nie trzeba. A może ten stan zapalny nie był doleczony i dlatego powrócił

Re: Bure rządzi!

Kot musi mieć co nieco brzuszka, byle nie za dużo. Gdyby nie miał żadnej fałdki dobrobytu, wtedy poprzez futro wystawałyby kosteczki, a to mogłoby być przeszkodą w głaskaniu i mizianiu. A tak poważnie to po Zuzi nie widać żeby miała nadwagę. Po prostu jest w sam raz. Ani za szczupła, ani za gruba

1 2 3 4 5 6