wyszukiwanie zaawansowane
2 925 wyników w czasie 3 254 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Trójka - a gdyby tak... (początek wątku)

zoorganizować "pospolite ruszenie", skłonić Dyrektorów, żeby "3" wróciła do korzeni. Nie wiem czy ktoś już tego próbował, ale może to jest jakiś pomysł. Można np. zebrać podpisy. Jakie są Wasze opinie?

Re: Trójka - a gdyby tak...

Czy ktoś już tego próbował???? I to ile razy! Niestety, szanowna dErekcja jest niereformowalna i impregnowana na wszelkie argumenty. Jeden z jej przedstawicieli stwierdził kiedyś, że nawet 5000 (o ile dobrze pamiętam) listów nie jest w stanie niczego zmienić.

A gdyby tak wystawić stos

A gdyby tak wystawić stos na który spalono Galileusza,czy Husa, albo pożyczyć z muzeum w Peru klatkę (1mx1mx1m)w której zakonnicy trzymali latami opornych na chrystianizację,to też by były protesty?

Włochy: ukrzyżowana żaba z piwem nie zniknie z ...

,,a gdyby ta "zaba" wisiala na Krzyzu glowom na dol..bylo by lepiej...tak "wyglonda" Antichrist....terz ktos mogl sie oburzyc..ha,ha..wolnosc mysli,wiary,wyznania i.t.d..my mozemy sie smiac ze wszystkiego..ale z nas nikt...

A gdyby tak skrzykneli się fani Gazety

i zrobili w internecie dokładną kopię portalu Gazeta.pl, razem z logiem tekstami i wszystkim ? Skoro redaktorów GW tak jarają "nieoficjalne" działania, to może i to by się spodobało ?

Zakaz filmowania...

to nic dziwnego w tym kraju. Nie można pewnie filmować takich "gwiazd" jak rynkowski, doda czy rysio z klanu, a co dopiero U2! A swoja droga gdyby można było to nie powstałaby taka fajna sprawa. gratulacje dla twórców!

Zdjęcia:

A gdyby tak „odbrązowić” Powstanie w Getcie???

pomocą Niemców, Rosjan i rodzimych zaprzańców usiłuje się stworzyć naszym patriotycznym zrywom tak zwaną „czarną legendę”. Niechby zaś tylko ktoś „nieprawomyślny” ośmielił się podać w wątpliwość jakikolwiek epizod dotyczący legendy Shoah! Zostałby na pniu ukrzyżowany przez

List otwarty do mediów i polityków ws. filmu "T..

Westerplatte w szczególności. Nie dajmy się zwariować. Gdyby na Westerplatte naprawdę działy suę jakieś sensacyjne rzeczy, to jeszcze rozumiem. Ale to najlepiej rozegrana bitwa Września '39 - jedna polska kompaia opierała się przez siedem dni. Gdyby całe wojsko tak walczyło, wygralibyśmy tę wojnę.

A gdyby tak przeciągnąć Oktoberfest aż do Wszystki

ch Świętych? Ciekawe, czy byłyby protesty?

A gdyby tak gwiazdke Dawida na swinskim ryju

przedstawic na ten przyklad, no to co, Zydziaki z Wybiorczej tez by bełkotały o wolności słowa ?

Re: Mało refleksji nad wykopaliskami kapłanów w E

Gość portalu: Dragon napisał(a): > tak pierdolicie, ale nikt jakoś nie mówi jak to "dzieło" wygląda! > raz jaja z kutasem na krzyżu, raz cipa, to jest sztuka? > ciekawe co by się działo gdyby na gwieździe Dawida położyć obrazek jak to > dziwka obciąga czarnemu, co? >

a gdyby tak w ramach happeningu wywalić M jak M?

Zawiesić nadawania wszystkich tańców w cyrku z gwiazdami na łyżwach i puszczać w normalnych godzinach filmy, dokumenty, programy muzyczne (a nie z muzyką w tle) to przecież większość narodu szlag by trafił.

a co by się działo gdyby tak Polacy to zrobili???

Gdyby Polacy urządzili tak niesmaczny spektakl na największych cmentarzach w historii ludzkości to Żydzi z całego świata domagali by się nałożenia sankcji na Polske za szydzenie z Holokaustu. TO CO ZROBILI CI ŻYDZI Z AUSTRALII JEST OBRAZOBURCZE, GŁUPIE I PODŁE!!!

Re: a co by się działo gdyby tak Polacy to zrobil

Jak to co by się działo? Polscy uczniowie kiedyś tak zrobili. Była oczywiście hańba i zniewaga na całą Polskę. Ale teraz obłudnicy, jak na komendę, wykonali obrót o 180 stopni.

Gdyby tak jeszcze redaktor Kubuś zechciał odejść..

Jedyne, za co go cenię to licytacje na różne szczytne cele. Ale audycja o 12.05 to woda z mózgu, a raczej szambo, w którym sz. p. redaktor się nieźle ubabrał. Mistrz manipulacji i robienia z ludzi idiotów. Publiczne radio sie sprostytowało. Niestety, czeka to chyba również PR2 pod nowym

Tak - a rebours

"Czy to o Radiu Maryja, bo nie chce mi się czytać" Tak - a rebours... O ile świat byłby lepszy, gdyby nie było Giertychów i Warlikowskich (na przykład)... "Marzenia szybują po niebie - jak nie pada. A jak pada - to nie szybują." Ostatnio niemal ciągle pada i zacina ze wszystkich stron...

1 2 3 4 5 6