wyszukiwanie zaawansowane
542 wyników w czasie 354 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

a gdyby tak? pogadać o zwiazkach partnerskich (początek wątku)

fajnie popatrzeć jak sie naperdala tłum jednych idiotów z drugimi jak już to do jednej już to do drugie frakcji dołącza ten i ów zwiedzony szumem pieluchomajtek dawny inteligent fajnie - wiadomo nic tak nie bawi jak napie...nie się jednych kretynów z innymi ... ale jako że wszystko znudzić

Re: a gdyby tak? pogadać o zwiazkach partnerskich

poczytaj o zachowkach, błędach proceduralnych w sporządzeniu testamentu przez notariusza i o sprawiedliwych sądach przy okazji. :). Opłata skarbowa (tzw. wzbogacenie) może być znaczna w przypadku mienia znacznej wartości i gdy osoba obdarowana nie jest krewnym w linii prostej. pzdr. -- Jeśli męd

A gdyby nie działała, to co?

Przy przejeżdżaniu przez przejazd kolejowy wymagana jest szczególna ostrożność. Nawet, jak szlabany są uniesione, to i tak trzeba się zatrzymać i sprawdzić, czy nadjeżdża pociąg, a omijanie pojazdów, które zatrzymały się przed przejazdem, to proszenie się o śmierć.

a mieli taki obowiązek?

Gdyby wygrała konkurs też byś się czepiał. Demagogia Filipku :-)

Pozwoli, że założę inaczej?

jednego z obecnych postawić przed trybunałem obywatelskim(czy jak inni wolą trybunałem ludowym), a zaręczam Ci, że każdy następny milion razy się zastanowi zanim się na to samo odważy... Gdyby było tak jak sądzisz, to nikt by stanu wojennego w PRL nie wprowadzał, bo po cóż jak następni też by się

Zdjęcia:

Re: Tak wygląda Wielkie Żydowskie Wesele. Co za a

Byłoby idealnie, gdyby niejaka Kozłowska-Dechnik nie nazywała Lublina żydowskim sztetł, bo to nie było "miasteczko" (sztetł), a spore, jak na ówczesne warunki, miasto polskie! owszem,zamieszkałe również przez sporą liczbę Żydów, ale miasto polskie!

Re: to wszystko z nudów...

Gość portalu: Pawel Skonecki napisał(a): > Zawsze strasznie mnie zastanawiał antysemityzm....praktycznie że tak powiem nie wiem w jakim kontekscie ta uwaga ,sadze , że do mojej wypowiedzi ale i tak powiem , ze gdyby zamiast zydow byli niemcy to moja wypowiedz brzmiala by: niemcy

Gdyby jeszcze te odpowiedzi

zostały precyzyjnie zrelacjonowane tam, gdzie pojawiają się dane liczbowe... Większość dni w lutym (26 z 28) było ze średnim zachmurzeniem powyżej 80 proc., a połowa dni lutego cechowała się zachmurzeniem całkowitym. Tak pochmurnego miesiąca nie było w skali całej Europy Środkowo-Wschodniej od

Re: Nic by nie pokazali gdyby...

służą regionowi nie tylko Lublinian tak tak panowie stadion też kibice przyjadą na mecze czy koncerty .panie andrzeju filipowicz głowa do góry nogi na dół-tylko optymiści wygrywają .

Gdyby gangsterzy obraźili Tuska, podrobili legitym

Gdyby gangsterzy obraźili Tuska, podrobili legitymację szkolną to wtedy machina sprawiedliwości by ich połamała w miesiąc. A tak, zwykłe morderstwo, phii co to za kaliber. Przecież wiadomo ,że osoby o pochodzeniu niepolskim tworzące nasz Polski Kodeks karny stworzyły go w taki sposób aby nękać nim

To ja proponuję tak

Gość portalu: xyz napisał(a): > Gazeta się oburza, bo napisy dotyczą Żydów. > Gdyby było napisane, że ,,je...ć Lachów" to byłoby OK? Zamalować wszystkie i pałować ich autorów oprócz tych, którzy bazgrzą "jebać żydów" - bo to jest lubelska patriotyczna młodzież. Może być? -- Gdy

Re: gdyby skończył zawodówke to rozsypywanie tego

Ale nie będzie tego tak widać! A gdy dojdą do tego śmieci wśród tej zieleni to będzie cacy.

Re: PO może, a gdyby to był PiSowiec to byłby ska

to juz nawet nie chodzi o to ze to jedno bagno, pier... y nepotyzm, tylko nawet skoro juz to robia tpo przestali by sie pokretnie matacze i male kretacze tlumaczy, to smieszne: zalezy jak rozumiec rodzine... sa dwa wytlumaczenia- albo yten pracownik kucharskiego jest tak glupi ze nie rozumie

Re: PO może, a gdyby to był PiSowiec to byłby ska

to juz nawet nie chodzi o to ze to jedno bagno, pier... y nepotyzm, tylko nawet skoro juz to robia tpo przestali by sie pokretnie matacze i male kretacze tlumaczy, to smieszne: zalezy jak rozumiec rodzine... sa dwa wytlumaczenia- albo yten pracownik kucharskiego jest tak glupi ze nie rozumie

1 2 3 4 5 6