wyszukiwanie zaawansowane
185 wyników w czasie 199 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: O co sie, ze tak powiem, rozchodzi?

yadrall słusznie zauważyła - nie ma tak, że jedziesz i rodzisz. wysyłasz papiery, zespół NHS do spraw "planned medical treatment abroad" oddzwania i dopytuje, a potem przychodzi decyzja, więc chyba ostatecznie gdyby ich to rujnowało, to nie rozpatrywaliby spraw pozytywnie? -- "linearny życiorys

O co sie, ze tak powiem, rozchodzi? (początek wątku)

- przeciez gdyby te kobiety rodzily tutaj, to by to kosztowalo NHS jeszcze wiecej, niz porod w PL? "Brytyjski podatnik" chyba powinien sie cieszyc, ze do Polski jezdza rodzic. No chyba, ze polski fundusz zdrowia sobie zyczy jakies niebotyczne sumy za te porody. -- "A swoja droga jak trzy lata temu

Re: Mortgage a oplaty

Baaardzo fajny, gdyby nie ta dłuuga wąska kuchnia byłby idealny i dla mnie, tyle ze w okolicy w której szukam domu za taki domeczek musiałabym wylozyć ze 300 :( Ech...

Re: Mortgage a oplaty

,ale widac nie ja jedna. Landlordow tu duzo , podkupuja nawet gotowka takie domy tanie :( szanse marne na zakup na wolnym rynku... podkocem napisała: > Baaardzo fajny, gdyby nie ta dłuuga wąska kuchnia byłby idealny i dla mnie, tyl > e ze w okolicy w której szukam domu za taki domeczek

Re: Politycy a ceny

> Fajnie by bylo, gdyby polityk zdawal sobie sprawe, ile wydaje powiedzmy przeci > etna czteroosobowa rodzina tygodniowo na jedzenie tygodniowo. Jak już wielokrotnie na tym forum się okazało w odpowiedzi na pytania "za ile da się przeżyć w UK" nie ma niczego takiego jak przeciętna

Re: Politycy a ceny

steph13 napisała: > Jaleo, masz racje, ale z drugiej strony gdyby ci, ktorzy steruja krajem musieli > sie borykac z utrzymaniem rodziny, znajdowaniem szkol dla dzieci czy odsiadyw > aniem w kolejkach do GP to niewiele czasu mogliby spedzac u steru. Alez nikt nie oczekuje, ze

Zdjęcia:

Re: Ospa,a lot samolotem

domu w miejsce publiczne bedac przeziebionym, chorym czy z grypa? Bo prawda jest tak,ze KAZDY wiros moze byc niebezpieczny dla ciezarnej w pierwszym trymestrze ciazy. I ciekawe czy gdyby to Was potencjalna zmiana planow miala kosztowac z lekka 500f to tez byscie byly takie jednoznaczne. Bo z czyjegos

Re: ciaza a pracodawca i inny kontrakt

Pracuje faktycznie na hausekeepingu part time. Nie mam pelnego etatu zwykle jest to 3-5 godz dziennie. Nie chcialabym uciecia godzin. Czyli rozumiem ze gdyby tak sie stalo to jest to dyskriminacja. Moge zapewne robic lzejsze prace jest ich masa do wymyslenia :) Zamiast latac z odkurzaczem scierac

Re: a czym jezdzicie? :-)

, świetnie się prowadzi, tani w opłatach za tax. Miałam jeszcze dawno Audi a2, ale te najmłodsze to już 2005 rok, więc stare. Jeszcze tańszy był niż Prius w eksploatacji. No i Prius jest sporym samochodem, a A2 małym, łatwym do parkowania. Ponoć fajny jest Audi A1. Połakomiłabym się na niego, gdyby nie to

problemy zdrowotne a podroz samolotem (początek wątku)

jest ok, ale mam do usuniecia jeszcze jednego zeba i tu jest problem. Korzen jest w zatoce, a to oznacza otwarcie zatoki, antybiotyki i szwy. Trudno przewidzieć jak to się będzie goic. Czy mimio wszystko te 2 tygodnie to bezpieczny okres czasu od wyrwania do lotu? Nawet gdyby były jakies komplikacje

Re: NHS/ National Hoax of a Service

zjechali, ze tak nie wolno, tylko telefonicznie. Zrobilam drake na 4 fajerki I lekarz przyjal mnie pierwsza pewnie aby pozbyc sie mnie z poczekalni. Wkurza mnie nieslychanie, ze NHS jest widziany jako FREE service I stad trzeba przejsc potulnie przez cala droge krzyzowa aby sie zalapac do lekarza. NHS

Re: zbicie dziecka w szkole - procedury

A gdyby był Anglikiem to jakbyscie do niego poszli? Mniej wiecej tak samo idzie sie do Pakistanczyka.

Ale bzdury wypisujesz!!!!

przez specjalistów , bo cos jest nie tak skoro sa takie problemy z nauka. Gdyby dostał oficjalne papiery moze sie Szkola starać o pomoc finansowa na dodatkowego nauczyciela. Mnie tez 2 lata zbywali ze drugi język i problemy. A syn miał angielke naucxycielke która go domu uczyła i napisała skargę

Re: Co z rodzicami, których dzieci zostały w Pols

naprawdę myślisz , że wszystkie CHB popierane tutaj są oddawane dzieciom? Piękn > a idea Zle rozumiesz moja wypowiedz. Gdybym tak myslala bylabym glupia ignorantka. Napisalam cos zupelnie przeciwnego.Gdyby te pieniadze szly dla dzieci w PL to pol biedy. Gdyby byly oddawane dzieciom moze nie

Re: Co z rodzicami, których dzieci zostały w Pols

cicho siedziec. Przedziwne, ze nikt nie cytuje statystyk jak to wyglada w druga strone, ilu Anglikow dostaje cokolwiek od polskiego panstwa na rodziny pozostawione w UK. Gdyby pokazano, ze istnieje jakas znikoma chociaz namiastka rownowagi to latwiej byloby to przelknac ale najwyrazniej tak nie jest i

1 2 3 4 5 6