wyszukiwanie zaawansowane
220 wyników w czasie 621 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

tak czco sie zastanawiam

bo mój domniemany hipotetyczny ojciec faktycznie nie mieszka. choc gdyby doszlo do tej domniemanej hipotetycznej ciazy to jednak dazyłabym do zamieszkania. ale spoko, miescimy sie bez problemu a jakby problem byl to doliczymy bezrobotną babcie i styknie -- zakładanie wątków tego typu to jak

Re: Czy Wasze dzieci też wstają tak wcześnie?

A jeszcze mi sie tak przypomnialo - pomyslalam o tym dzisiejszego ranka jak maly mnie obudzil kwekaniem, ja mu piers, on troche possal, wyplul, zaklal i dalej kwekal. Pieluszka! Mam wrazenie ze to ona go budzi. Moze gdyby zmieniac nad ranem (kolo 5 w moim wypadku) to pospalby dluzej... -- Od

Re: kolka a rzeka

:D tak sobie pomyslalam, ze GDYBY to byla prawda, na rzekach promy i lodki z matkami i z dziecmi by sie nie miescily! :D -- Niektóre samochody nawet nie jeżdżą (!) tylko są traktowane jako ,,piwnica" by mojemieszkanie24

Zdjęcia:

Re: a spacerówka na płasko rozkładana

Nam właśnie rehabilitantka zaleciła, żeby spędzał więcej czasu w foteliku - ale to z powodu napięcia mięśniowego, miał wzmożone napięcie w obęrczy barkowej i chodziło o układanie go w pozycji zgiętej do przodu własnie. Gdyby fotelik był tak szkodliwy to raczej by tego nie zalecała.

Re: spacery w foteliku samochodowym

lato, jak wspomniałam nie ma co fundować jeszcze dziecku spoconych pleców. W ogóle należy korzystać z fotelików rzadko.. bo to nie jest wygodna pozycja.. owszem.. jak jest malutkie dziecko, to tak..ale z każdym tygodniem, miesiącem ciałko się prostuje.. i już przestaje to być takie wygodne dla

Re: Dzieci a pogrzeb

guderianka, no właśnie. Wystarczyło by gdyby taka lipcowa sie po prostu określiła, że jest niewierząca/ateistka i wszystko było by jasne - mysle , że z czystej kultury nikt by jej nie docinał. A nie sprzedaje takie rewelacje pod płaszczykiem nie wiadomo czego (pewnie znowu chce być kontrowersyjna

Re: a mnie zastanawia?

odleglosci z knajpy hotelowej na parterze do pokoju na pierwszym pietrze. ale wez pod uwage ze nawet gdyby mi to zajelo minute czy 2 to i tak reakcja bylaby,a jak Ty nie majac niani smazysz kotlety, gotuje Ci sie woda na herbate i masz wlaczony okap nad glowa to nie uslyszysz ani krztuszenia ani bezdechu

Re: Czy zostawiłybyście śpiące dziecko w domu?

Niemowlę tak, dziecko w wieku już mobilnym, ale niezbyt samodzielnym (powiedzmy do około 6 roku życia) - nie. Wszystkiemu nie zapobiegniesz, wyjdziesz ze śpiącym niemowlakiem do sklepu i przejedzenie Was samochód na pasach, niemowlę zginie, a gdyby zostało w domu... -- http

Re: usypianie przy cycu a potem?

gdyby pokarm matki miał psuć zęby było by to wbrew ewolucji. Mleko kobiece nie zmienia ph w ustach tak jak mieszanka czy mleko krowie a jego główny składnik działa antybakteryjne więc nawet pomaga w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej. -- http://www.suwaczki.com/ http

Re: szerokie pieluchowanie Fredzią a karmienia no

Kup chuste wiazaną. Zamotaj kieszonkę. I tak: - nogi odwiedzione - pielucha niepotrzebna - brzuch masowany - możliwe że koniec kolek - ręce wolne, mama odpoczywa Same korzyści. Moje przez pierwsze 2, 5miesiaca ciągle chciało pierś. Gdyby nie chusta nie jadłabym. A w chuście sobie spało

Re: macierzyński a wizyta w zakładzie pracy

, na pewno nie chodzi o żadną niespodziankę, bo 'delegacja' przyjedzie do mnie do domu. Poza tym, nie zamierzam mu rzucać żadną podstawą prawną, chciałam tylko wiedzieć jak to jest - czy ma rację. A czas wolny mam tak ograniczony, że jeśli już mogę na chwilę wyjść z domu to wolę pójść na lody z

Re: Co zrobić gdy dziecko chce ssać, a nie jeść?

Rulsanka skoki sa mi znane, ale narazie go nie ma. Syn chce ssac od urodzenia. I zawsze podawalam piers ale wczesniej on potrzebowal tak czesto jesc a teraz woli sie najesc na jakis czas a pozniej jak przychodzi pora drzemki to juz nie potrafi bez cycka zasnac bo sama go tego nauczylam. i wszystko

1 2 3 4 5 6