5 wyników w czasie 201 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta cz.4

Witajcie! Dzwoniłam do lekarza dzis z tymi pachwinach, powiedział ze tak mogą ciagnąć te pachwiny, ze to normalne.Bo spytałam jeszcze ze ten tyłek mnie boli i koło krzyża i tej kości ogonowej to mam isc do rodzinnego gdyby mocno bolało. Także wszystko jest ok chyba. Marga a jak u Cuebue dzis? Ewcia

Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta cz.5

Poczytałam o tym zatruciu faktycznie niebezpieczne jest:-(na pewno podadzą tez steryd na rozwiniecie płuc u dziecka , gdyby poród był wczesniej.tak jesli jest zatrucie jest białko w moczu.Dlatego tak wazne jest robienie podstawowych wyników z krwi i z moczu co 4 tygodnie.Mi tak lekarz zleca i ja

Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta cz.5

długości ja masz?kurcze jak Ty mialas te bole jak na miesiączkę to dlaczego nie poszłaś wczesniej?Ewcia tak moze byc ze Mały raz mocniej sie rusza raz słabiej, zobaczysz dzis, a moze sie przekręcał ? Mi tak sie bardzo ruszała raz czy dwa ale to było około 28 tc i wtedy sie ponoc przekręciła, ale uwierz to

Re: 2016 nowy rok nowe nadzieje cz. 2

sa mega mega wzdęcia.I tak faktycznie jest!bo wczoraj juz nie jadłam i nie mam tego az tak.to sa gazy w brzuchu u gory. Łatwo wam pisać Sobo i kaos do mnie i kajki wrzućcie na luz. Tylko ciekawa jestem co by było gdyby szyjka wam sie bardzo skróciła tak jak kajce a wiecie czym to grozi

Re: 2016 nowy rok nowe nadzieje cz. 2

Pantera No tak Cię nauczyło życie i podchodzisz do tego na spokojnie, mimo ze na pewno i tak sie denerwujesz.bo ja strasznie i cały czas sie boje..... Fajnie ze tak potrafisz bo ja niestety nie umiem.ja zaraz płacze panika itp. Ja tez miałam drugi raz brązowe plamienie zobaczyłam w aplikatorze . A

Zdjęcia: