17 wyników w czasie 437 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: link do tablicy:-)

> kretki czy długopis-naprawde byłam w szoku jak ją obserwowałam > jak ,,rysowała" bo przeważnie dzieciaczki to trzymają w całej > piąstce kretki a misia trzyma tak jak dorośli-tak jak się powinno > trzymać, jakoś się jej tak udało:-) super :-) moja Ania tez sie przymierza do pisania

Re: :-(((

małymi dziećmi są w polsce chronione przez prawo a > tak naprawde to TO JEST NIEPRAWDA!!! > bo gdyby nie mój misiek który pracuje i nas utrzymuje to teraz bym > została z 4 miesięcznym dzieckiem zupełnie bez pieniędzy-i gdzie tu > do cholery! ta ochrona prawna!? > sloneczko

Re: ...

problemu mi pomóc no ale mi jest za > każdym razem głupio że go odrywam od jakiś tam prac. no ale trudno, > gdyby nie to, to bym musiała wychodzić z michaśką tylo w weekendy bo > jak mój misiek wraca z pracy to już i tak jest za pózno na spacery. > teraz kurcze jak było tak ładnie

Re: hannade - classic :)

mowilyby zupelnie inaczej gdyby mialy dzieki niemu tak wspaniale dziecko jakie mam ja :-) -- Ania 08.10.2007 Anulka :-)

Zdjęcia:

Re: Przeniesiony wątek grudnióweczek INV część XI

oszaleje!!! no cały > dzień wyje i mrałczy aż jej dałam czopek przeciwbólowy:-/ > już od 2 dni nie chce mi jeść:-( a to wszystko przez zęby. > wyobrazcie sobie że wychodzą jej teraz 4 naraz! dwie górne jedynki i > dwie dwójki górne. i biedna się męczy strasznie:-( a juz są tak

Re: wyrok-in vitro

invitro to wcale nie jest wyrok - choc kazdemu z nas na poczatki tak sie wydaje mnie i mojemu mezowi tez sie tak wydawalo i w zwiazku z tym odwlekalismy decyzje o zabiegu w nieskonczonosc, chodzilismy od lekarza do lekarza w nadziei na inna diagnoze w koncu dojrzelismy do decyzji i teraz dzieki

Re: batutko

sie boje czy zdązy, nim sie cos wydarzy. > Stwiuerdziłam, że jak już donosze do bezpiecznego momentu to wtedy > bede sie martwila o szpital. Moja koleżanka chodziła do naszego dr a > pojechała w 30 tyg. do dr z Karowej i miala problem z glowy. Tez tak > zrobie, tylko chce na

Re: hej, hej

, przynajmniej tak mi sie wydaje. dzieki za zyczenia :-** haniu, dobrze,ze rozmawiasz z synkiem na takie trudne teamty, ale prosze nie nastawiaj sie na niepowodzenie teraz bedzie dobrze i koniec dyskusji :-) a powiedz mi, kiedy bedziesz miala zalozony szew na szyjce macicy

Re: imiona

. Igor odpada bo mamy > dookoła samych Igorów, ale Borys..........ja chetnie bym dała to > imię po raz drugi, ale mamy jednak opory czy tak po zmarłym > braciszku powinnismy. Nic innego nam nie pasuje, moze troszke > oliwier, a tak poza tym to po prostu szok, bo jednak Borys

Re: batutko

> facetem:))to słabo mi się robi, a na adopcję tak jak piszesz nie jestem jeszcze > gotowa wiem wiem co czujesz, bo ja tez to mialam - no bo jak mozna miec ochote na dalsze badania, starania, jak sie przeszlo przez tyle porazek - ale to Ci minie, zobaczysz mnie zajelo to kilka lat, a najbardziej

Re: batutko!

duuuużo spacerków. > Przepraszam że sie tak wymądrzam, ale szkoda mi Maleńkiej, a skoro > mam jakieś sprawdzone sposoby, to sied zielę. mam nadzieję, zę nie > masz mi tego za złe?:). Buziaczki, pa!PS. Ja już kończę 16 tydzień > ciąży i, jeśli będę miała córcię, to też Anię

Re: Przeniesiony wątek grudnióweczek INV część XI

piers,co jak > sie okazalo wcale nie znaczy ze ja tez mam ta mutacje w > genie.Postanowilam to zbadac.Ale lekarz powiedzial ze nawet gdyby > sie okazalo ze mam ta mutacjie to i tak jego zdaniem jedna,dwie > stymulacje nie maja znaczenia i napewno w duzym stopniu nie zwieksza

Re: Gratuluje:-)

ani jednego plemnika o ruchu postepowym, sporo tez bylo o kiepskiej budowie a teraz, jak mi sie @ spozniala, to Marcin poszedl na badanie nasienia, ot tak z czystej ciekawosci, czy cos sie zmienilo (w tajemnicy przede mna:-) nie chcial mnie denerwowac) i okazalo sie, ze jest poprawa bo troche