89 wyników w czasie 337 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: torche kluje

pewnie że tak skarbie:-) zrób tak dokładnie jak piszesz:-) przynajmniej będziesz spokojna:-) a dopiero gdyby ci ten lekarz powiedział że jest coś nietak-to wtedy szybko pędz do swojego ginka. -- bd.lilypie.com/NRKHp2.png

Re: :-D

gdyby ta kiecka biała była troche większa to ja bym ją kupiła no ale pewnie teraz jeszcze to tak na biede to bym się w nią wcisła ale penie już za tydzień dwa to bym znowu musiała ją odłożyć do ubrań już zaciasnych:-/ więc szukam dalej. ale tak jak piszesz batutko ostatnio na allegro są same

Re: posiew z pochwy! :-/

batutko:-) a co do tego że niektóre szpitale nie przyjmują bez posiewu to powiem ci że to nawet jest zrozumiałe bo przynajmniej mają zabezpieczenie gdyby się właśnie coś stało. i tak powinno być. a nie tak jak ten osił dzisiaj się dziwił ,,po co mi to badanie

Re: :-D

to wielu rzeczy bysmy nie wiedzialy :-) dokładnie! :-D niby się z tego śmieją a tak naprawde to jak się samemu nie doczyta i nie dowie to mało który lekarz ci tak wszystko wytłumaczy i poinformuje o wszystkich badaniach. a pózniej to gdyby się coś stało to ci powiedzą że następnym razem

Re: podwójne szczęście:)

...........martwienie. haniu nic się nie martw:-) każed dziecko rozwija się inaczej a przy blizniakach to może to narmalne że serduszko troszke pózniej zaczyna bić. a może już biło tylko ci ginek tego nie pokazał? napewno gdyby było coś nie tak to by ci kazał przyjechać wcześniej. więc głowa do góry:-D wszystko będzie

Re: przeniesiony wątek grudniowych INV - kolejny

kaka154 napisała: > tak, usg genetyczne jest robione przez brzuch > > Sloneczko a kiedy masz to usg?? A wcześniej jakąś wizyte jeszcze?? kakuś to usg genetyczne mam dokładnie w 12 tygodniu ciąży i właśnie wtedy mam przyjechać też na wizyte bo profesor znowu mi wypisał

Zdjęcia:

Re: przeniesiony watek grudniowych INV - cz.XI

batutko u nas jest podobnie że w weekend mój misiek się więcej miśką zajmuje. ale w nocy to powiem ci że ona się tak pruje w niebogłosy że i tak się spać nie da:-/ bo ją chba cały blko słyszy;-) bo co innego by było gdyby ona tylko poprostu nie spała a ona się pruje jak szalona

Re: szklanapulapko

podeszłabym w przyszłym > miesiacu, a tak... uda się! Fajnie!` Mam nadzieję, ze to dobry > prognostyk na przyszłość:)). ja w gamecie miałam pare razy robione za darmoche na nfz usg i raz iui :-D -- m1.lilypie.com/8KF4p2.png

Re: Dziewczyny

kakuś a kto ci poprzednio roił usg? chodzi mi o to kto ci powiedział że będzie chłopczyk i dziewczynka? jeśli kozarzeski to na 100% tak będzie:-) on by ci nawet nie powiedział gdyby już nie widział co będziesz miała:-))) ja jestem ciekawa czy jak pojadę na usg w 19 lub w 20 tygodniu ciąży to

Re: lilyan

lilyan napisała: > wczoraj na sikańcu widziałam tylko cień cienia kreski, a dziś ta kreska okazała > > się być wynikiem 92,4 (12dpt) :D > sikańce precz!!! beta rules!!! > > tak więc od dziś się wpraszam bezapelacyjne do szanownych ciężarówek

Re: transfer w poniedzialek

asioolka1 napisała: > A teraz mierzycie dziewczyny? Batutka, a jak twoje sensacje żołądkowe? ja już nie mierzę:-) nie chce się stresować gdyby troche spadła. ale cały czas raz mocniej, raz mniej mnie brzuch boli tak jak na @ :-/ troche mnie to martwi i nie wiem co ma myślec o tych

Re: transfer w poniedzialek

jak to jest? witam cię asiolku:-))) co do temperatury to faktycznie powinna być podwyższona, ale chyba trzeba ją mierzyć rano i najlepiej w pochwie. ja się jednak boję jej zmierzyć bo gdyby wyszła normalna a nie podwyższona to bym odrazu doła załapała:-/ a tak to żyje sobie w błogiej

Re: szarlotko

jest wtedy jak jest krwiste zabarwienie-tak? podziwiam cię że z dwójką dzieciaczków w brzuszku wytrzymujesz tak długo:-) jesteś dzielną kobietką! :-D a powiedz mi jeszcze kochanie czy rozmawiałaś już ze swoim ginkiem o porodzie, czy to będzie cesarka czy poród naturalny? pewnie bezdyskusyjnie

Re: dziewczyny:-)

bardzo;-) co do szpitali to ja wiem że w tym co ja chce rodzić to niestety też tak jest że leży się po cesarce 12 godzin bez ruchu ale to głównie wynika z tego że z organizu musi wyjść znieczulenie, bo podobno gdyby po znieczuleniu się podniosło głowe do góry to pózniej walczy się z tak

Re: Przeniesiony wątek grudniowych INV cz. XIX

,HI,HI no i faktycznie nie kapie z niego. to znaczy gdyby miśka zaczeła tą słomek duzdać w rączkach i kubek był by przewrucony to oczywiście że kapnie z niego, ale tak to jest ok:-) nam się on sprawdza:-) zaraz co kochanie podam link do niego

Re: kubek niekapek

i nie kapie jak narazie z niego:-) co do picia z niego to pije się podobnie jak z rurki. i miska jak pierwszy raz pociągła to się troche zachłysła bo się chyba nie spodziewała że tak dużo tego napoju jej wpadnie do buzi ale potem juz było ok

Re: ale fajnie!!! kasa zap./poż.zrefunduje mi in

będę miała icsi w łodzi w ,,gamecie":-) już się tego nie mogę doczekać! :-D dodam jeszcze tylko że nam z kasą pomogła rodzina, gdyby nie oni to byśmy kase zbierali chyba przez rok a tak to kasa jest odrazu a teraz przez rok będziemy ich pomalutku spłacać:-)

Re: hej, hej

:-D oni chcieli drugie dziecko ale jeszcze nie teraz, za jakiś czas:-) tak myśleli żeby zawalczyć o drugie dziecko jak mała pójdzie do przedszkola a tu niespodzianka! :-D no i może i lepiej bo pewnie gdyby się specjalnie starali to by znowu były problemy a tak to rachu-ciachu i drugie bejbi

Re: sloneczko

pochwal sie koniecznie - bede bardzo ciekawa jak > wygladaliscie :-) cały tydzień kochanie robie po kolei wszystkim pazury, a to henne, a to pediciry. no ale taki los jak się jest kosmetyczką;-))) ja ubieram się w białe spodnie i bluzke będę miała na krotki rękaw taką w paski biało

1 2 3 4 5 6