wyszukiwanie zaawansowane
232 wyników w czasie 437 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A gdyby tak ulica Kasprzaka...

odciązyła skrzyzowanie Sikorskiego i Pstrowskiego ? Nie wiem kto projektował ruch na tych ulicach ale gdyby to zalężalo ode mnie to ulicą Kasprzaka odbywałby się ruch samochodów o dcc do 3,5 t i ograniczonej wysokości w kierunku od Niepodległości do Obrońców Tobruku. Tym samym na skrzyżowaniu

Gdyby to zrobił wójt Kętrzyna

kilku działek przez wójta w Dywitach dla wójta w Ełku z przeznaczeniem na wybudowanie stołówki dla pracowników urzędu Miasta w Ełku. Tak właśnie wygląda polityka gospodarki przestrzennej samorządów oparta na doraźnych pomysłach partyjnego establishmentu pozbawionego oparcia swoich intencji na rzetelnych

Rektorze, oddaj prezent. A to aż 33 hektary ziemi

. Teoretycznie władze UWM współpracują z miastem, ale tak naprawdę robią co chcą. Nie interesuje ich wpływ tego co robią na miasto.

Re: A może wystarczyłby taki koleżeński wpierd..o

To pewien paradoks, ale gdyby faktycznie koledzy pobili tego stalkera to: 1. Nic by to nie dało, gdyż gość ma obsesję 2. Policja/prokuratura jak na ironię zadziałałaby natychmiastowo, a także z dużą bezwzględnością i to pani dziennikarka dostałaby w szybkim tempie wyrok, a poszkodowany stalker

Re: Koszmar dziennikarki TVP trwa. Wciąż jest nęk

dni), to ciulowi szybko by się odechciało zajmować cudzym życiem. > Oczywiście tak sobie tylko gdybam, w żadnym wypadku nikogo do czegoś podobnego > nie namawiam, poza tym zamieszczanie takich danych jest karalne... Namawianie do działań bezprawnych jest KARALNE, a do samosądów

Zdjęcia:

Re: Powielkanocne refleksje - i gdyby nie Judasz

Szlag trafia tych dwoch pacanow ze tyle narodu wierzy w jakies cuda na kiju a tak malo narodu wierzy w jedyna prawdziwa prawde czyli socjalistyczna czula troske lewicowych politykow ktorzy o niczym innym nie marza a tylko o tym jakby tu nam przychylic.....nieba <sic> - za nasze podatki of

Podłoże katolickiego patriotyzmu w wydaniu n4eu

kolejnych barbarzyństw faszystów znajdujemy w wypowiedziach papieża często. Znam też wypowiedź pisaną Piusa XI, że "naród tak wielki jak niemiecki ma prawo oczyścić swoją rasę z obcych elementów." "Mit brennenden Sorge" temu nie przeczy, a nawet uznaje "rasę" jako znaczącą wartość "naturalną", która

Re: Wierzylbym Ewce,gdyby walczyla o Jaroty...

Przemawia przez Ciebie zawiść i podłość, tak charakterystyczna dla Olsztyna. I jeszcze podejrzenia o "majątek".. Więc stawiam sprawę inaczej: wzywam policję , urzędników miejskich oraz społeczników na ulicę Oficerską, żeby POKAZALI, jak można bezpiecznie mijać się na tej ulicy z ciężarówką, lub

Re: Zobacz, jak wyglądałby Olsztyn, gdyby nie był

kompleksu po Koperniku. Dlatego mądra władza wysłuchuje się głosów społeczeństwa ale decyzje podejmuje tak jak wskazuje wiedza i umiejetności specjalistów. Inna metoda to po prostu socjalizm w tej najgorszej odsłonie to jest obecnej, gdzie wmówiono wszystkim, że sprawy należy brać w swoje ręce. A wiedzę

Kamera, obok strażnik. Tak pilnują... śmietnika

"Kupili kilka kamer, które przez całą dobę nagrywają, co się dzieje przy śmietnikach. Jedną z nich zamontowali na słupie tuż przy kontenerach koło głównej bramy wjazdowej. Wysoki na kilka metrów maszt jest dodatkowo zabezpieczony drutem kolczastym, by nikt nie zdjął kamery. Gdyby jednak ktoś zaczął

Bigot,klerykał,moher.A jak nazwać "odwrotnych"? (początek wątku)

JAK byście takiego nazwali? Zapewne: Bigot,dewot,klerykał,moher. Tu niczego wymyślać nie trzeba. Co prawda, aż tak bardzo narzucających się ze swą wiarą tu nie widać. Ale GDYBY byli, to pewnie tak byście ich nazwali? A jak nazwać ODWROTNYCH? Facetów tak samo opętanych JEDNYM TEMATEM, dla

Re: A może lepiej być ignorantem

samokrytycyzmu. Nazwałeś mnie "biblistą" - Twoja fantazja, nigdzie tak siebie nie określiłem, nazwałeś mnie człowiekiem z uczuciami religijnymi - Twoja fantazja, ja napisałem wyraźnie "jestem osobą niewierzącą", dalej bredzisz o jakiejś ikonografii, którą lepiej rozumiem niż pismo (gdzieś Ty to wyczytał? - lol

Re: Inni przyciągają gości, a Olsztyn wciąż dalek

gdyby taka redakcja byla w Gdansku jaka jest w Olsztynie

Podgrodzie wywalczyło miejski autobus. A co z D...

A gdyby tak otworzyć przejazd z Polnej do Iwaszkiewicza i puścić tam 28. Ech, rozmarzyłem się.

1 2 3 4 5 6