5 wyników w czasie 149 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Opole. Tylke to już lat...

...chciałbyś taką paradę opolskich dziouch zobaczyć...a najlepiej gdyby przed Tobą paradowały, w stroju...;) -- hardy.bloog.pl/ Hardy

Re: 25 maja 2013, CWP, weekend

Gdyby była dogrywka a następnie seria rzutów karnych, to jeszcze byśmy nie rozmawiali na Podwórku...tak że nie ma tego złego, co na dobre nie wyszło, Karen. Butelka jest do połowy pełna ;) -- hardy.bloog.pl/ Hardy

19 czerwca 2013, CWP, środa, wreszcie upały

Dzień dobry środowo :) Mimo bardzo gorącego okresu w pracy, cieszę się, że i w pogodzie upały ;) Wreszcie można wykorzystywać wolny czas tak, jak się lubi...a jak dobrze dla zdrowia :) PS. Gdyby Panie nie wiedziały, "w co się ubrać/co odsłonić na plażę , podaję na tacy gotowe rozwiązania

Zdjęcia:

Re: 09 luty 2013, CWP

chwyciłem, kiedy o tym przeczytałem. Mógłbym zrozumieć, gdyby taki zbrodniarz grasował w Polsce, bo wiadomo. Podobno u nas to norma, nic nie jest normalne (chociaż o takich przestępcach na drogach nie słyszałem). Ale w Niemczech?! Mieszkający tam lub przejeżdżający samochodami, uważajcie więc. Nigdzie nie

Re: Rafał Ziemkiewicz i sędzia Igor Tuleya

bardziej dostrzegam odcienie szarości i białości, oraz uwarunkowania, tak lokalne, jak państwowe i międzynarodowe, oraz...zaszłości historyczne. Cóż, real a nasze oczekiwania i nadzieje często się rozmijają. Jestem już (wiek) pragmatykiem. Reasumując - jestem centrolewicowcem. PO jest partią prawicową