wyszukiwanie zaawansowane
574 wyników w czasie 234 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A gdyby tak Gądeckiego ogłosić patronem Poznania (początek wątku)

Głupi pomysł? A dlaczego? Są miasta w Wielkopolsce, które przyjmują biskupów na swoich patronów. Na przykład to

Re: A gdyby tak Gądeckiego ogłosić patronem Pozna

a George ogłosić NACZELNYM KRETYNEM MIASTA. -- jestem pan.nikt w życiu politycznym NIE JESTEM I NIGDY NIE BYŁEM W ŻADNEJ PARTII Lubię mądrych, toleruję normalnych, tępię głupców

Re: Gdyby tak było

to już by dawno Donald to przeforsował. Panie Senatorze, proszę nie ściemniać. A.

Listy krajowe są najgorsze dla demokracji

Gdyby w następnych wyborach ich nie było, mielibyśmy okazję pozbyć się nielubianych polityków a tak trwają wiecznie i nie ma na nich rady

a może tak do roboty się zabrać?

a nie liczyć na to, że jakiś bogaty sponsor się zainteresuje.... żenada... Gdyby moja córka powiedziała, że chce uczestniczyć w czymś takim, uznałbym to za swoją porażkę wychowawczą....

Zdjęcia:

Re: A gdyby Poznań powierzyć Niepokalanemu Sercu

, więcej, więcej. To się niestety nie zdarzy, nie tylko z powodu nieobecności bohaterki tematu, ale także z tego powodu, że ci ludzie nic poza żądaniami finansowymi sobą nie prezentują. A pożyteczni idioci, mimo braku argumentów, wspierają tych egoistów, bo tak im wpojono w trakcie wychowania, że

a nie prościej by było gdyby parafia zrzekła się

tych działek, ja wiem,że to nie po chrześcijańsku tak jak po chrześcijańsku było wyłudzenie tych działek od jakiegoś ciemnego katołka za obietnicę miejsca w niebie

Re: a gdyby jej się wymsknęła k*.* w WTK?

taką potrzebę. Nie musimy się z tym zgadzać, ale nie możemy nikomu jej zakazać. Na ty, polega właśnie demokracja.

gdyby płaciły 900 zł

Gość portalu: gość napisał(a): > ja też bym je zrozumiał gdyby płaciły ponad 900 zł ZUS-u miesięcznie Zamiast wylewać jad na innych, popracowałbyś może nad tym, żebyś Ty nie musiał płacić tych 900 zł, i żebym ja nie musiał płacić, i inni też. Proponuję na początek iść do posła ze

Re: Urszulanki chcą miliona za rurę pod szkolnym

A gdyby im dowalić opłatę za automatyczne odśnieżenie ? Bądź co bądź One już nie muszą tego robić. -- Idiotów na świecie jest mało. Ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku.

Re: gdyby w tym mieście

A ja się zastanawiam?i co z tego?radni coś udają że sprawdzają,coś tam napiszą,żony się śmieją ale panie i panowie to radni przecież decydują o tym jak to miasto wygląda.Coś tam popierdzą bo tak trzeba,coś pobuczą a i tak klepną na sesji co trzeba i zabawa trwa dalej

Re: i co z tego wyniknie?

samochodu. Także młodzież, dla której sprawny transport publiczny jest kluczowy dla rozwoju. Sam byłem licealistą w latach 90-tych kiedy miasto jeszcze nie było tak rozpełznięte, komunikacja publiczna była lepiej zorganizowana (za czasów nieodżałowanego Wojciecha Sz. Kaczmarka) a centrum miasta było

Spadek-tak szczerze

a gdyby tak obrócić sytuację...dostajemy niespodziewanie spadek, daleka krewna dała nam kamienicę. przy zarobkach ponizej sredniej krajowej-manna z nieba -KAMIENICA. A w niej-lokatorzy. Jedni nie płacą, bo nie. Inni nie mają na czynsz. Kilku mieszka diabli wiedzą skąd i na jakiej zasadzie. A tutaj

Re: Jakoś takie stare miasto jak Londyn

: gdyby landlord z wyprzedzeniem powiedział Panu/Pani, że życzy sobie za miesiąc opróżnienia lokalu z osób i rzeczy, wydania kluczy i rozliczenia zaległości, cytat z piosenki : "to co byś powiedziała ?, czy coś byś przeciw miała ?". Tak ? "... Miałabym, miała, ...." no to dalej jak w piosence "czyściciel

Re: tak się usiłował bawić

Przede wszystkim gdyby w mieście było mniej samochodów, nie trzeba by było budować tylu tak szerokich dróg, a to są inwestycje warte setki milionów złotych. Inne koszty? Proszę bardzo! Zanieczyszczenie, utracona powierzchnia gruntów, tracony przez mieszkańców czas - to także kosztuje

Re: Tak się bawił Święty Marcin. Próbują ożywić u

Przepraszam, miało być: "gdyby nie to, że jeździ". A jeździ i jak widać ludzie chętnie z niej korzystają, więc to jej należy się absolutny priorytet.

1 2 3 4 5 6